2019-11-20   22:02:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:04   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 28, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ossi Oksa  1988    704  26.59        57.00   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  55.21                 
                     
Mika Sola  1991    611  26.63        59.76   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:00.24                 
                     
Arttu Erkinaro  1992    600  27.20        1:00.10   
  Oulun Uinti 1906  58.76                 
                     
Oskari Herpola  2001    581  28.01        1:00.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Teemu Lehtonen  2000    558  27.46        1:01.59   
  Uinti Tampere  1:04.68                 
                     
Atte Kulmala  1998    549  30.07        1:01.93   
  Uinti Tampere                   
                     
Elias Kouvo  1994    540  28.48        1:02.27   
  Tatu Tampere  1:01.51                 
                     
Leevi Suhonen  1999    538  29.03        1:02.34   
  Swimming Jyväskylä  1:04.29                 
                     
Joona Korhonen  2000    534  28.78        1:02.48   
  Tatu Tampere  1:04.22                 
                     
10  Timi Torkkel  2001    443  31.15        1:06.49   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:08.30                 
                     
11  Tino Laine  1998    436  31.63        1:06.84   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:07.93                 
                     
12  Elias Laine  2002    424  29.44        1:07.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
13  Santeri Kaasinen  1999    422  31.59        1:07.57   
  Tatu Tampere  1:07.11                 
                     
14  Eerik Tikkakoski  2001    421  30.98        1:07.63   
  Tatu Tampere  1:09.11                 
                     
15  Efim Romanov  2002    412  31.39        1:08.10   
  Tatu Tampere                   
                     
16  Mikael Lähde  2000    395  31.63        1:09.08   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:07.69                 
                     
17  Petr Pankratov  2002    369  33.36        1:10.69   
  Tatu Tampere  1:15.49                 
                     
18  Valtteri Länsipuro  2000    365  31.82        1:10.93   
  Uinti Tampere                   
                     
19  Joona Syrjäkoski  2000    324  33.92        1:13.82   
  Tatu Tampere  1:15.41                 
                     
20  Sami Kukkonen  2000    302  35.82        1:15.56   
  Tatu Tampere  1:16.07                 
                     
21  Aapo Puikkonen  2001    295  36.01        1:16.13   
  Tatu Tampere  1:17.88                 
                     
22  Aapo Kinnunen  2004    260  36.05        1:19.38   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:26.07                 
                     
23  Aapo Löyttyniemi  2001    226  39.47        1:23.25   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
24  Miro Birkstedt  2004    206  38.15        1:25.77   
  Tatu Tampere  1:33.16                 
                     
25  Akseli Kotti  2004    178  43.60        1:30.09   
  Tatu Tampere  1:30.76                 
                     
26  Rasmus Rekola  2004    164  43.29        1:32.62   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
27  Valtteri Jussila  2003    158  42.40        1:33.71   
  Uinti Tampere  1:44.20                 
                     
28  Joni Routamo  2005    150  45.68        1:35.28   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
29  Veeti Valdolin  2005    150  45.40        1:35.33   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:37.43                 
                     
30  Eero Mäenpää  2005    144  45.37        1:36.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:35.02                 
                     
31  Anton Passoja  2006    115  50.51        1:44.23   
  Nokian Pyry                   
                     
32  Eelis Wiberg  2004    96  52.36        1:50.38   
  Hämeenlinnan Uimaseura  2:00.49                 
                     
Olli Peura  2001              DNS   
  Uinti Tampere                   
                     
Tino Vehkalahti  2001              DSQ   
  Tatu Tampere  1:12.77                 
  SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner