2019-07-18   01:46:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:11   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Kiia Kinnunen  2003    475  1:11.76  2:30.28  3:49.00  5:07.95  10:20.61   
  Uinti Tampere  10:25.18      6:26.20  7:44.84  9:03.50       
                     
Julia Romo  2003    345  1:20.15  2:47.95  4:17.40  5:46.03  11:30.28   
  Lahden Uimaseura  12:25.54      7:13.46  8:41.98  10:08.31       
                     
Nanna Tynkkynen  2003    232  1:27.26  3:04.23  4:43.50  6:25.17  13:07.48   
  TaTu Tampere  14:18.94      8:06.72  9:48.70  11:32.57       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Jemilia Haapakoski  2002    551  1:06.27  2:17.45  3:29.63  4:43.45  9:51.00   
  Lahden Uimaseura  10:04.53      5:58.64  7:16.39  8:35.39       
                     
Soile Auvinen  2002    410  1:13.57  2:35.80  3:59.03  5:22.49  10:51.74   
  Uinti Tampere  10:35.43      6:45.08  8:08.59  9:31.48       
                     
Jemina Knuutila  2002    360  1:18.70  2:43.16  4:09.46  5:36.37  11:20.71   
  Uinti Tampere        7:05.03  8:31.27  9:57.74       
                     
Maiju Harju  2002    311  1:18.65  2:49.00  4:20.35  5:51.40  11:54.74   
  Uinti Tampere        7:23.67  8:56.24  10:28.24       
                     
Viivi Nieminen  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Mila Manner  2001    641  1:04.76  2:15.44  3:26.68  4:38.38  9:21.82   
  Uinti Tampere  9:29.43      5:50.43  7:02.65  8:13.43       
                     
Jenna Sjöblom  2001    640  1:05.27  2:15.60  3:26.90  4:38.42  9:21.99   
  Kouvolan Uimarit  9:24.47      5:50.13  7:02.30  8:13.31       
                     
Nora Kosonen  2001    507  1:06.83  2:20.18  3:35.45  4:52.53  10:07.33   
  TaTu Tampere  9:52.32      6:10.60  7:29.47  8:49.68       
                     
Vilma Uuttu  2001    488  1:07.94  2:23.10  3:41.20  5:00.13  10:15.39   
  Lahden Uimaseura  10:24.83      6:20.39  7:40.22  8:58.63       
                     
Anna Rantanen  2001    458  1:11.11  2:29.42  3:48.47  5:07.94  10:28.39   
  Uinti Tampere  10:25.12      6:27.14  7:47.32  9:08.06       
                     
Miia Puranen  2001    329  1:19.91  2:48.77  4:17.76  5:46.70  11:41.59   
  Voikkaan Viesti  11:56.79      7:15.53  8:44.11  10:13.47       
                     
Daria Marishina  2001    269  1:26.05  3:01.85  4:39.51  6:19.78  12:30.45   
  Uinti Tampere        7:59.23  9:36.40  11:07.25       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner