Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:11 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 4X50m SKU P16/T15, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
APATITY 1 |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
2:06.75 |
|
|
Kirill Volisov |
2001 |
|
|
31.17 |
|
|
|
31.17 |
|
|
Olga Filaretova |
2001 |
|
|
37.08 |
|
|
|
1:08.25 |
|
|
Nikita Kramarenko |
2000 |
|
|
28.71 |
|
|
|
1:36.96 |
|
|
Polina Asanovich |
2001 |
|
|
29.79 |
|
|
|
2:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
KOVDOR MIX |
2000 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
2:09.23 |
|
|
Anna Riaboshapka |
2003 |
|
|
35.19 |
|
|
|
35.19 |
|
|
Kseniia Kazachkova |
2002 |
|
|
37.18 |
|
|
|
1:12.37 |
|
|
Daniil Ivanov |
2004 |
|
|
30.77 |
|
|
|
1:43.14 |
|
|
Egor Abalymov |
2001 |
|
|
26.09 |
|
|
|
2:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
APATITY 2 |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
2:17.73 |
|
|
Denis Emelyanov |
2002 |
|
|
33.98 |
|
|
|
33.98 |
|
|
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
|
|
40.51 |
|
|
|
1:14.49 |
|
|
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
|
32.62 |
|
|
|
1:47.11 |
|
|
Karina Sverchkova |
2004 |
|
|
30.62 |
|
|
|
2:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SCR seka [2000] |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:23.25 |
|
|
Oliver Kela |
2002 |
|
|
36.49 |
|
|
|
36.49 |
|
|
Sini Lassila |
2003 |
|
|
41.72 |
|
|
|
1:18.21 |
|
|
Kasper Lytz |
2003 |
|
|
32.21 |
|
|
|
1:50.42 |
|
|
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
|
|
32.83 |
|
|
|
2:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
RoiUS seka [2000] |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
2:30.86 |
|
|
Emilia Juutilainen |
2004 |
|
|
36.93 |
|
|
|
36.93 |
|
|
Iida Saraniemi |
2003 |
|
|
42.45 |
|
|
|
1:19.38 |
|
|
Aleksanteri Angelva |
2001 |
|
|
36.51 |
|
|
|
1:55.89 |
|
|
Alex Kortesalmi |
2004 |
|
|
34.97 |
|
|
|
2:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SCR seka 2 [2000] |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:31.05 |
|
|
Ville Korpilähde |
2002 |
|
|
34.86 |
|
|
|
34.86 |
|
|
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
|
|
45.84 |
|
|
|
1:20.70 |
|
|
Inka Lytz |
2004 |
|
|
38.46 |
|
|
|
1:59.16 |
|
|
Valtteri Setälä |
2002 |
|
|
31.89 |
|
|
|
2:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SCV |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
2:42.07 |
|
|
Benjamin Evans |
2003 |
|
|
38.90 |
|
|
|
38.90 |
|
|
Emma Laatikainen |
2003 |
|
|
39.54 |
|
|
|
1:18.44 |
|
|
Lidia Evans |
2005 |
|
|
49.84 |
|
|
|
2:08.28 |
|
|
Topi Fordell |
2005 |
|
|
33.79 |
|
|
|
2:42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:11 |
|