2019-11-21   05:34:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohiuinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:49   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 toukokuu 2017         
 
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pinja Taskila  2004    615  36.11  1:17.51  2:00.95    2:43.53   
  Oulun Uinti 1906  2:42.34                 
                     
Laura Markuksela  2004    480  40.52  1:25.76  2:12.17    2:57.56   
  Oulun Lohet  3:01.20                 
                     
Petra Ansaranta  2004    444  41.11  1:27.91  2:15.30    3:02.27   
  Oulun Uinti 1906  3:07.66                 
                     
Inka Elamaa  2004    438  42.62  1:29.28  2:16.59    3:03.11   
  Oulun Lohet  3:05.10                 
                     
Sofia Nurkkala  2004    396  45.94  1:34.21  2:22.53    3:09.33   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:07.76                 
                     
Aino Ollikainen  2005    373  45.39  1:34.94  2:26.52    3:13.19   
  Keuruun Toverit  3:23.39                 
                     
Siiri Rahikkala  2004    319    1:37.91      3:23.59   
  Oulun Uinti 1906  3:25.13                 
                     
Amanda Riuttanen  2005    266          3:36.25   
  Oulun Uinti 1906  3:45.54                 
                     
Roosa Hautamäki  2005    240    1:47.61      3:43.62   
  Oulun Uinti 1906  3:49.19                 
                     
10  Micaela Moilanen  2004    226  53.58  1:50.82  2:51.58    3:48.27   
  Kajaanin Uimaseura                   
                     
11  Emma Kauppinen  2005    224  52.63  1:49.90      3:48.74   
  Kempeleen Pyrintö  4:05.78                 
                     
12  Maria Kaarlejärvi  2004    222    1:54.58      3:49.72   
  Swimming Club Rovaniemi  3:58.84                 
                     
13  Ronja Kämäräinen  2004    216    1:55.06      3:51.65   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
14  Sani Nätynki  2005    177  58.50  2:02.26  3:05.94    4:07.74   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
15  Pihla Louhela  2005    168  58.05  2:00.82  3:07.56    4:11.68   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Lahtinen  2003    651  37.67  1:18.47  2:00.19    2:40.49   
  Oulun Uinti 1906  2:40.66                 
                     
Minja Lukkari  2003    564  38.43  1:21.23  2:05.28    2:48.31   
  Oulun Uinti 1906  2:49.05                 
                     
Senni Jouhten  2002    499  40.15  1:23.22  2:09.44    2:55.37   
  Kempeleen Pyrintö  2:53.15                 
                     
Sole Piirainen  2002    480  40.48  1:25.92  2:12.25    2:57.56   
  Swimming Club Vuokatti  3:02.64                 
                     
Ronja Nätynki  2002    403  44.76  1:31.21  2:21.55    3:08.23   
  Swimming Club Rovaniemi  3:04.39                 
                     
Miina Laukka  2003    400  45.27  1:32.32  2:20.53    3:08.79   
  Kempeleen Pyrintö  3:13.30                 
                     
Hilla Saastamoinen  2003    373  1:31.38  2:22.12  3:13.12    3:13.12   
  Oulun Uinti 1906  3:12.52                 
                     
Nea Nygård  2002    369  43.92  1:32.59  2:23.55    3:13.91   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:07.55                 
                     
Tinja Harju  2002    339  1:37.60  2:29.48  3:19.50    3:19.50   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:20.94                 
                     
10  Jasmine Vikström  2002    332  1:38.65  2:31.16  3:20.86    3:20.86   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:17.23                 
                     
11  Satu Immonen  2003    306          3:26.34   
  Swimming Club Vuokatti  3:49.24                 
                     
12  Maiju Rajaniemi  2002    297  1:42.69  2:36.44  3:28.28    3:28.28   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:23.27                 
                     
13  Lotta Niskanen  2002    287  48.33  1:41.86  2:37.18    3:30.75   
  Oulun Lohet                   
                     
14  Liisa Pasma  2002    203          3:56.42   
  Oulun Lohet  3:50.72                 
                     
15  Greta Suorsa  2003    202  51.63  1:50.35  2:52.13    3:56.86   
  Oulun Lohet                   
                     
Olivia Nurkkala  2002              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:05.98                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Heidi Kivioja  2000    525  40.72  1:24.17  2:09.70    2:52.34   
  Swimming Club Vuokatti  2:49.78                 
                     
Riika Huttula  2001    515  40.03  1:24.56  2:10.34    2:53.46   
  Oulun Lohet  2:53.36                 
                     
Katriina Korpi  2000    508  40.06  1:24.31  2:10.45    2:54.25   
  Oulun Lohet  2:44.57                 
                     
Anni Rajaniemi  2000    442  39.23  1:25.25  2:13.53    3:02.58   
  Oulun Uinti 1906  2:56.52                 
                     
Tuva Sandström  2001    394  1:30.31  2:20.57  3:09.74    3:09.74   
  Umeå Simsällskap  3:08.16                 
                     
Heidi Blankenstein  2001    332  46.52  1:36.93  2:28.81    3:20.74   
  Oulun Lohet                   
                     
Emma Pajuluoma  2001    327  46.68  1:39.67  2:31.89    3:21.87   
  Oulun Lohet                   
                     
Erika Yli-Yrjänäinen  2001    322  1:37.19  2:29.81  3:22.93    3:22.93   
  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb  3:16.68                 
                     
Inna Pajuluoma  1999    308  46.67  1:39.79  2:33.81    3:25.97   
  Oulun Lohet                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Lohet  Tulostusaika  14:49 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner