2018-12-16   01:14:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SM/NSM (50 m) 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Torstaiaamu 6.7.

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) Aikuinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) Aikuinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  SM 2017    Tulostuspäivämäärä  06 heinäkuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:18   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 heinäkuu 2017         
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti P-18/T-17, Loppukilpailut, Aikuinen 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus 1  1999              1:50.63   
  Cetus Espoo  1:51.95                 
  Peppi Siirtola  2002      30.20        30.20   
  Eerikki Laitala  2001      30.11        1:00.31   
  Sergey Kuznetsov  2000      24.04        1:24.35   
  Ronja Riihinen  2000      26.28        1:50.63   
                     
HSS 1  2000              1:50.97   
  Helsingfors Simsällskap  1:51.61                 
  Vilma Oura  2001      29.42        29.42   
  Hanna Kareinen  2000      32.66        1:02.08   
  Santeri Hölttä  2000      24.01        1:26.09   
  Kaarlo Seppänen  1999      24.88        1:50.97   
                     
ÅSK 1  1999              1:51.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:51.75                 
  Wilhelm Suominen  1999      28.32        28.32   
  Iida Reini  2000      32.19        1:00.51   
  Peik Lindberg  1999      25.10        1:25.61   
  Sini Silvennoinen  2002      26.19        1:51.80   
                     
ÅSK 2  1999              1:51.90   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:54.22                 
  Emil Hanski  1999      27.67        27.67   
  Charlotta Edelman  2001      32.77        1:00.44   
  Otto Rannikko  1999      25.54        1:25.98   
  Ida Konkka  2000      25.92        1:51.90   
                     
UiTa 1  1999              1:53.82   
  Uinti Tampere  1:57.56                 
  Fanny Grönvall  2000      30.43        30.43   
  Walentin Koskinen  2000      31.22        1:01.65   
  Teemu Lehtonen  2000      25.25        1:26.90   
  Mila Manner  2001      26.92        1:53.82   
                     
Hss 2  1999              1:55.84   
  Helsingfors Simsällskap  1:56.59                 
  Niki Karlsson  2000      27.24        27.24   
  Rasmus Kujala  1999      29.95        57.19   
  Emmi Kölhi  2000      31.29        1:28.48   
  Emma Koiranen  2001      27.36        1:55.84   
                     
Cetus 2  1999              1:55.95   
  Cetus Espoo  1:55.39                 
  Laura Kellberg  2003      31.36        31.36   
  Emilia Flyckt  2001      33.72        1:05.08   
  Alex Lassila  2000      26.67        1:31.75   
  Eetu Alitalo  1999      24.20        1:55.95   
                     
ÅSK 3  1999              1:56.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:56.56                 
  Emilie Pärnänen  2002      30.97        30.97   
  Lauri Elomaa  2000      31.09        1:02.06   
  Marcus Forsel  2003      26.77        1:28.83   
  Oona Laakso  2002      27.80        1:56.63   
                     
AUi  1999              1:57.51   
  Aurajoen Uinti  1:57.67                 
  Paula Peltola  2001      31.64        31.64   
  Elias Kuusisto  1999      32.26        1:03.90   
  Mohamed Ezzat  2001      27.24        1:31.14   
  Reetta Rantakokko  2001      26.37        1:57.51   
                     
10  ÅSK 4  1999              1:58.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:58.35                 
  Jaakko Siipola  1999      29.41        29.41   
  Siiri Konkka  2004      34.66        1:04.07   
  Jani-Markus Sula  1999      26.50        1:30.57   
  Peppi Pinomäki  2002      27.98        1:58.55   
                     
11  PUS  2000              1:58.88   
  Porin Uimaseura  1:58.79                 
  Leevi Lehti  2000      30.20        30.20   
  Anniina Murto  2001      32.74        1:02.94   
  Janina Ollikainen  2000      30.46        1:33.40   
  Leevi Luhtanen  2000      25.48        1:58.88   
                     
12  UiTa 2  1999              1:58.94   
  Uinti Tampere  2:00.04                 
  Suvi Kurth  2001      32.93        32.93   
  Joona Korhonen  2000      31.84        1:04.77   
  Ina Pollari  2002      29.69        1:34.46   
  Jakob Sievers  2000      24.48        1:58.94   
                     
13  TaTU 1  1999              1:59.83   
  TaTu Tampere  2:00.64                 
  Aapo Eerola  1999      31.39        31.39   
  Elina Karinkanta  2000      35.36        1:06.75   
  Annika Karinkanta  2000      29.24        1:35.99   
  Mikael Karuveha  1999      23.84        1:59.83   
                     
14  SWIM  1999              2:00.08   
  Swimming Jyväskylä  1:54.54                 
  Sanni Lampi  2001      32.75        32.75   
  Atte Lindholm  2001      32.35        1:05.10   
  Alexander Kislitsyn  2001      26.73        1:31.83   
  Viivi Merisalo  2002      28.25        2:00.08   
                     
15  UiTa 3  1999              2:00.87   
  Uinti Tampere  2:01.00                 
  Aino Jussila  2000      32.60        32.60   
  Emma von Dickoff  2002      35.13        1:07.73   
  Arttu Heikkinen  2000      27.11        1:34.84   
  Tatu Hörkkö  2001      26.03        2:00.87   
                     
16  UiTa 4  1999              2:00.90   
  Uinti Tampere  2:03.58                 
  Netta Nyberg  2001      33.04        33.04   
  Amanda Saari  2000      34.50        1:07.54   
  Leo Roine  2001      27.71        1:35.25   
  Tatu Hapuoja  2003      25.65        2:00.90   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 heinäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:18 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner