2018-12-11   20:29:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 kesäkuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvinkää    Tulostusaika  18:10   
  Järjestäjä  HyUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 kesäkuu 2017         
 
 
Laji 6, 200m SKU T11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ellen Kaituri  2006    450  36.31  1:20.72  2:06.86    2:44.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:49.19                 
                     
Louna Kasvio  2006    407  34.66  1:19.84  2:12.83    2:50.19   
  Cetus Espoo  2:49.12                 
                     
Wilma Sundt  2006    376  42.05  1:29.90  2:17.30    2:54.66   
  Cetus Espoo  2:56.40                 
                     
Tinka Tamminen  2006    361  40.04  1:24.43  2:17.76    2:57.14   
  Lahden Uimaseura  2:59.79                 
                     
Lotta Moilanen  2006    358  38.78  1:24.22  2:18.24    2:57.51   
  Oulun Uinti 1906  2:53.88                 
                     
Miina Torvikoski  2006    358  39.77  1:23.09  2:17.93    2:57.58   
  Kemin Uimaseura  2:55.32                 
                     
Daniela Lietzén  2006    355  39.11  1:23.35  2:16.03    2:58.15   
  Aurajoen Uinti  2:56.64                 
                     
Reeta Ollonen  2006    351  39.61  1:23.55  2:17.92    2:58.69   
  Haukiputaan Heitto  2:53.19                 
                     
Tiinu Tamminen  2006    347  40.66  1:27.91  2:19.29    2:59.37   
  Lahden Uimaseura  2:58.52                 
                     
10  Aino Välimaa  2006    333  40.20  1:26.67  2:24.62    3:01.87   
  Uinti Tampere  3:08.54                 
                     
11  Elsa Vira  2006    328  38.83  1:23.77  2:21.22    3:02.75   
  Aurajoen Uinti  3:03.19                 
                     
12  Katriina Kallio  2006    326  36.78  1:27.14  2:23.80    3:03.29   
  Raision Urheilijat  3:10.23                 
                     
13  Aino Kuusisto  2006    317  41.42  1:28.55  2:23.93    3:04.82   
  Nurmijärven Uinti  3:05.55                 
                     
14  Sara Seppänen  2006    313  42.15  1:28.64  2:24.07    3:05.67   
  Oulun Lohet  3:04.53                 
                     
15  Sini Mäkilä  2006    308  41.50  1:28.81  2:27.20    3:06.67   
  Raision Urheilijat  3:12.47                 
                     
16  Malin Lindblom  2006    302  41.14  1:30.81  2:29.26    3:07.94   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:11.52                 
                     
17  Pinja Junttari  2006    299  45.08  1:32.38  2:27.16    3:08.59   
  Kemin Työväen Uimarit  3:17.46                 
                     
18  Anni Turunen  2006    288  43.85  1:30.50  2:30.53    3:10.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:13.92                 
                     
19  Isla Leinonen  2006    286  42.72  1:29.59  2:27.34    3:11.31   
  Uinti Tampere  3:08.45                 
                     
20  Helmi Käkelä  2006    279  43.25  1:32.79  2:30.32    3:12.98   
  Tuusulan Uimaseura  3:15.33                 
                     
21  Fia Stenman  2006    278  43.43  1:30.19  2:31.73    3:13.22   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:18.54                 
                     
22  Anniina Kurvinen  2006    273  44.74  1:37.15  2:33.21    3:14.33   
  Lappeenrannan Uimarit  3:14.24                 
                     
23  Helmi Räsänen  2006    270  44.98  1:32.98  2:32.40    3:15.13   
  Simmis Grani  3:15.43                 
                     
24  Milla Kiviranta  2006    268  45.78  1:34.81  2:31.92    3:15.45   
  Vanders  3:24.92                 
                     
25  Annaliina Mänttäri  2006    263  44.11  1:34.17  2:34.44    3:16.69   
  Cetus Espoo  3:17.29                 
                     
26  Elli Lenkkeri  2006    256  42.57  1:39.19  2:34.90    3:18.46   
  Nurmijärven Uinti  3:20.83                 
                     
27  Iina Vänttinen  2006    250  50.64  1:42.83  2:36.43    3:20.14   
  Simmis Wanda  3:20.74                 
                     
28  Hannah Lamminmäki  2006    250  45.97  1:38.35  2:39.17    3:20.19   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:17.63                 
                     
29  Susanna Ryynänen  2006    245  46.23  1:39.40  2:36.68    3:21.39   
  Simmis Wanda  3:20.68                 
                     
30  Oona Lipponen  2006    244  47.94  1:39.53  2:39.97    3:21.75   
  Kemin Uimaseura  3:24.23                 
                     
31  Mirella Sauhula  2006    243  44.17  1:35.17  2:38.88    3:22.03   
  Aurajoen Uinti  3:23.99                 
                     
32  Emmi Nieminen  2006    230  48.65  1:39.80  2:40.60    3:25.88   
  Vanders  3:22.87                 
                     
Janina Paakkolanvaara  2006              DNS   
  Kemin Työväen Uimarit  3:16.61                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  09 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  18:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner