2020-04-08   04:23:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  18:36   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 28, 100m VU T11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mirella Sauhula  2006  Aurajoen Uinti    38.40        1:21.81   
Rebekka Ritmala  2006  Vanders    39.46        1:24.47   
Iida Vartiainen  2006  Aurajoen Uinti    40.37        1:26.24   
Mia Karolina Müürsepp  2006  Aurajoen Uinti    39.93        1:26.96   
Oona Sarlin  2006  Vanders    42.41        1:29.61   
Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit    44.21        1:30.80   
Tilda Aaltonen  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    43.31        1:30.97   
Aino Laine  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    41.67        1:31.04   
Kaisla Korvonen  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    44.76        1:31.15   
10  Aino Suomalainen  2007  Aurajoen Uinti    43.05        1:31.19   
11  Kerttu Rantanen  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    43.13        1:31.22   
12  Maikki Hämäläinen  2006  Uimaseura Kaarina    44.17        1:34.03   
13  Emilia Tähkänen  2007  Uinti-Vakka    46.20        1:38.84   
14  Aurora Änäkkälä  2007  Salon Uimarit    50.53        1:42.21   
15  Gabriella Vesterkvist  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    47.87        1:42.76   
16  Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit    48.55        1:44.58   
17  Elsa Koskinen  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    50.33        1:44.65   
18  Agnes Ruusumo  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    51.48        1:47.05   
19  Ella Valdolin  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    49.77        1:47.33   
20  Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit    49.61        1:48.98   
21  Amanda Ruusuvaara  2008  Uimaseura Kaarina    54.35        1:50.11   
22  Sara Suonio  2006  Salon Uimarit    50.28        1:50.62   
23  Tiia Mattila  2008  Uinti-Vakka    56.21        1:53.17   
24  Alina Vanhatalo  2006  Uimaseura Kaarina    52.80        1:56.48   
25  Siiri Keskimäki  2006  Salon Uimarit    54.52        1:57.06   
26  Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit    54.12        1:57.57   
27  Ella Lindholm  2008  Salon Uimarit    56.96        1:59.13   
                     
 
Laji 28, 100m VU T11, N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Annika Laihonen  1997  Nummelan Kisaajat    29.85        1:03.17   
Elli-Kaisa Saarinen  2001  Vesihelmen Uimaseura    30.69        1:04.14   
Sara Lehtolainen  1996  Gladius Kirkkonummi    31.59        1:06.35   
Sanni Ylösmäki  2002  Someron Esa    32.51        1:07.51   
Aada Rissanen  2004  Vanders    32.64        1:07.76   
Nea Juslén  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    33.72        1:11.23   
Julie Nikkilä  2003  Vanders    34.63        1:11.30   
Milla Järvenpää  2004  Uimaseura Kaarina    34.70        1:11.55   
Odelia Oinas  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    34.72        1:11.88   
10  Olivia Oinas  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    35.61        1:13.56   
11  Oona Kuusivaara  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    34.86        1:14.25   
12  Aino Villanen  2003  Salon Uimarit    34.61        1:14.80   
13  Heinä Tanskanen  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    35.96        1:16.71   
14  Ella Pitkäkangas  2003  Vanders    38.12        1:19.18   
15  Sanna Rouhiainen  2002  Uinti-Vakka    38.65        1:21.81   
16  Celina Sandell  2005  Uimaseura Kaarina    41.91        1:28.05   
17  Janna Tepsa  2005  Uimaseura Kaarina    43.41        1:31.40   
18  Emilia Pirttijärvi  2000  Aurajoen Uinti    42.46        1:32.07   
19  Aino Kajonen  2005  Aurajoen Uinti    44.29        1:32.66   
20  Laura Lilja  2004  Aurajoen Uinti    47.61        1:41.78   
21  Ronja Mäkelä  2005  Salon Uimarit    50.41        1:49.28   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  18:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner