2020-02-18   09:20:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus - Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:14   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 23, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eerikki Laitala  2001    489  29.44        1:03.20   
  Cetus Espoo  1:02.29                 
                     
Tuomas Jokinen  2001    463  29.61        1:04.37   
  Cetus Espoo  1:03.76                 
                     
Daniel Rinne  2002    457  29.78        1:04.64   
  Cetus Espoo  1:06.17                 
                     
Herman Widbom  2001    451  30.69        1:04.94   
  Cetus Espoo  1:05.63                 
                     
Roope Paatos  2002    440  31.19        1:05.49   
  Raision Urheilijat  1:07.17                 
                     
Veeti Haikonen  2001    429  29.86        1:06.01   
  Helsingfors Simsällskap  1:07.21                 
                     
Jesper Lietzen  2002    412  31.49        1:06.93   
  Aurajoen Uinti  1:06.50                 
                     
Aleksi Vähä-Lassila  2001    360  30.79        1:10.01   
  Raision Urheilijat  1:09.13                 
                     
Ivan Turbin  2001    317  32.51        1:13.05   
  Cetus Espoo  1:21.23                 
                     
 
Laji 23, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riku Pöytäkivi  1993    732  25.44        55.27   
  Helsingfors Simsällskap  53.66                 
                     
Niko Mäkelä  1998    710  26.21        55.83   
  Riihimäen Uimaseura  55.62                 
                     
Niki Karlsson  2000    598  27.35        59.11   
  Helsingfors Simsällskap  1:00.85                 
                     
Elias Lampinen  1997    520  27.77        1:01.95   
  Nummelan Kisaajat  58.95                 
                     
Elias Soukola  1999    481  29.17        1:03.55   
  Järvenpään Uintiklubi  1:04.23                 
                     
Veeti Laine  2000    473  29.15        1:03.93   
  Cetus Espoo  1:07.97                 
                     
Leo Kuusela  1999    466  29.54        1:04.24   
  Uimaseura Aquila  1:04.46                 
                     
Lassi Grönroos  2000    439  29.34        1:05.52   
  Salon Uimarit  1:04.10                 
                     
Topi Suomalainen  1998    403  30.43        1:07.43   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Juha Jernvall  2000    294  31.59        1:14.85   
  Uimaseura Aquila  1:21.21                 
                     
Joona Salminen  2000              DNS   
  Cetus Espoo  1:10.49                 
                     
Lassi Ohtonen  1992              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner