2020-05-25   08:06:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus - Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:33   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 20, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Lahtinen  2003    626  1:08.10  2:34.92  4:02.51    5:14.90   
  Oulun Uinti 1906  5:09.47                 
                     
Siri Auvinen  2002    582  1:10.84  2:33.78  4:03.53    5:22.63   
  Cetus Espoo  5:40.63                 
                     
Róza Nagy  2003    520  1:15.89  2:44.52  4:17.47    5:34.92   
  Cetus Espoo  5:35.87                 
                     
Minttu Paalanen  2003    502  1:18.19  2:43.73  4:21.57    5:38.99   
  Lahden Uimaseura  5:41.57                 
                     
Vilhelmiina Leppänen  2003    486  1:20.09  2:51.24  4:25.98    5:42.49   
  Cetus Espoo  5:40.35                 
                     
Jonna Vasara  2002    459  1:18.88  2:49.11  4:31.76    5:49.25   
  Cetus Espoo  5:56.09                 
                     
Jemilia Haapakoski  2002    443  1:21.62  2:49.82  4:31.47    5:53.32   
  Lahden Uimaseura  5:34.14                 
                     
Julia Peltola  2003    435  1:20.87  2:55.05  4:35.20    5:55.56   
  Cetus Espoo  5:49.10                 
                     
Pilvi Pietikäinen  2002    427  1:20.16  2:53.29  4:38.34    5:57.56   
  Cetus Espoo  5:56.53                 
                     
10  Marleen Mikk  2002    347  1:25.00  3:04.03  4:57.01    6:23.13   
  Cetus Espoo  6:33.96                 
                     
11  Delia Helena Aho  2003    309  1:46.28  3:27.25  5:17.84    6:38.39   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 20, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilma Ruotsalainen  1996    743  1:08.22  2:25.65  3:49.05    4:57.47   
  Helsingfors Simsällskap  4:57.78                 
                     
Anna Kotonen  1997    687  1:10.57  2:30.18  3:56.66    5:05.28   
  Cetus Espoo  4:58.10                 
                     
Essi-Maria Lillman  2000    663  1:14.18  2:36.60  4:01.16    5:08.95   
  Lahden Uimaseura  5:01.86                 
                     
Vaula Vekkeli  1996    653  1:11.59  2:35.93  4:00.97    5:10.44   
  Lahden Uimaseura  5:28.49                 
                     
Nea Rinne  1995    629  1:09.69  2:36.06  4:05.64    5:14.36   
  Cetus Espoo                   
                     
Tanja Ruohoniemi  1995    611  1:09.42  2:35.67  4:07.36    5:17.41   
  Cetus Espoo                   
                     
Yvonne Tollander  1997    556  1:11.51  2:40.02  4:12.33    5:27.54   
  Cetus Espoo                   
                     
Raakel Bärlund  2001    552  1:18.17  2:42.50  4:15.61    5:28.42   
  Lahden Uimaseura  5:08.35                 
                     
Heta Känkänen  2001    528  1:19.11  2:47.38  4:21.50    5:33.37   
  Porin Uimaseura  5:34.79                 
                     
10  Janina Ollikainen  2000    512  1:13.68  2:38.33  4:17.82    5:36.74   
  Porin Uimaseura  5:37.22                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner