2020-05-25   07:14:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus - Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:10   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 22, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mia Pentti  2002    698  31.67        1:05.51   
  Swimming Jyväskylä  1:04.41                 
                     
Peppi Siirtola  2002    606  33.14        1:08.68   
  Cetus Espoo  1:06.94                 
                     
Helmi Heinonen  2002    517  35.74        1:12.40   
  Raision Urheilijat  1:08.87                 
                     
Venla Suihkonen  2002    503  35.23        1:13.04   
  Octopus Lohja  1:10.15                 
                     
Helmi Tossavainen  2002    482  35.67        1:14.11   
  Cetus Espoo  1:10.06                 
                     
Siiri Einiö  2003    463  37.51        1:15.10   
  Gladius Kirkkonummi  1:19.57                 
                     
Venla Salminen  2002    458  37.57        1:15.38   
  Cetus Espoo  1:13.92                 
                     
Pinja Paulomo  2002    449  37.17        1:15.88   
  Cetus Espoo  1:18.66                 
                     
Mirka Mettinen  2002    443  37.36        1:16.20   
  Cetus Espoo  1:15.25                 
                     
10  Kaisa Himanen  2003    432  36.81        1:16.83   
  Mikkelin Uimaseura  1:18.71                 
                     
11  Emma Johansson  2003    431  36.80        1:16.90   
  Cetus Espoo  1:12.76                 
                     
12  Vilma Norja  2002    416  37.99        1:17.82   
  Cetus Espoo  1:13.78                 
                     
13  Ella Hurtta  2003    409  37.69        1:18.24   
  Uimaseura Aquila  1:18.72                 
                     
14  Oona Siltala  2002    400  37.49        1:18.86   
  Cetus Espoo  1:18.72                 
                     
15  Diana Seiger  2003    397  38.65        1:19.03   
  Cetus Espoo  1:22.18                 
                     
16  Henrietta Löfgren  2003    383  38.08        1:20.00   
  Simmis Wanda  1:20.00                 
                     
16  Viivi Sorri  2003    383  37.89        1:20.00   
  Gladius Kirkkonummi  1:17.16                 
                     
18  Sini Heikkilä  2003    380  38.02        1:20.19   
  Salon Uimarit  1:18.82                 
                     
19  Jenni Alanen  2002    379  38.96        1:20.25   
  Cetus Espoo  1:18.87                 
                     
20  Iina Von Schrowe  2003    371  38.83        1:20.88   
  Cetus Espoo  1:18.77                 
                     
21  Milla-lotta Tapanainen  2003    368  39.48        1:21.06   
  Cetus Espoo  1:20.00                 
                     
22  Vilhelmiina Leppänen  2003    345  39.97        1:22.80   
  Cetus Espoo  1:17.00                 
                     
23  Milli Kosunen  2002    343  39.72        1:23.02   
  Cetus Espoo  1:24.07                 
                     
24  Cindy Palm  2003    333  40.69        1:23.80   
  Cetus Espoo  1:22.15                 
                     
25  Sofia Långström  2003    329  40.70        1:24.16   
  Cetus Espoo  1:19.06                 
                     
26  Essi Salokorpi  2003    325  41.47        1:24.52   
  Cetus Espoo  1:22.01                 
                     
27  Siiri Hargreaves  2003    304  42.23        1:26.35   
  Cetus Espoo  1:30.67                 
                     
28  Cami Wacklin  2002    286  42.39        1:28.18   
  Cetus Espoo  1:26.36                 
                     
29  Edit Kull  2003    285  43.16        1:28.27   
  Cetus Espoo  1:27.75                 
                     
30  Veera Saarelainen  2002    246  44.04        1:32.71   
  Mikkelin Uimaseura  1:20.28                 
                     
31  Liina-milana Isotalo  2003    233  43.88        1:34.37   
  Salon Uimarit  1:34.89                 
                     
32  Sara Korpineva  2003    213  47.93        1:37.22   
  Salon Uimarit  1:39.30                 
                     
 
Laji 22, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paula Peltola  2001    699  31.44        1:05.46   
  Aurajoen Uinti  1:04.06                 
                     
Anna Kotonen  1997    617  32.67        1:08.25   
  Cetus Espoo  1:06.70                 
                     
Sini Koivu  1999    614  33.38        1:08.38   
  Cetus Espoo  1:06.19                 
                     
Jonna Jauhiainen  2000    608  33.45        1:08.60   
  Cetus Espoo  1:07.90                 
                     
Ida Slöör  2001    554  33.63        1:10.73   
  Cetus Espoo  1:08.34                 
                     
Nea Tiesmäki  2000    549  35.48        1:10.96   
  Cetus Espoo  1:09.69                 
                     
Daniela Nummi  2000    513  35.08        1:12.58   
  Helsingfors Simsällskap  1:12.02                 
                     
Ida Hulkko  1998    486  35.36        1:13.88   
  Mikkelin Uimaseura  1:15.33                 
                     
Nelli Ohvo  2001    486  36.44        1:13.89   
  Cetus Espoo  1:12.56                 
                     
10  Sara Lehtolainen  1996    451  36.05        1:15.75   
  Gladius Kirkkonummi  1:11.84                 
                     
11  Cia Wacklin  2001    443  37.26        1:16.19   
  Cetus Espoo  1:15.74                 
                     
12  Iiris Himanto  2001    434  37.79        1:16.73   
  Gladius Kirkkonummi  1:16.63                 
                     
13  Senni Ovaskainen  2001    433  37.82        1:16.79   
  Lahden Uimaseura  1:15.02                 
                     
14  Elina Jurvanen  2001    426  38.21        1:17.19   
  Mikkelin Uimaseura  1:15.23                 
                     
15  Jenna Sjöblom  2001    420  37.88        1:17.60   
  Kouvolan Uimarit  1:16.53                 
                     
16  Ciia Korkeamäki  2001    398  37.48        1:18.99   
  Vanders  1:14.22                 
                     
17  Riina Karola  2000    354  36.80        1:22.09   
  Järvenpään Uintiklubi  1:16.07                 
                     
18  Piia Kaivola  1999    281  42.79        1:28.73   
  Cetus Espoo  1:24.89                 
                     
19  Elina Heino  1999    250  44.26        1:32.17   
  Simmis Grani  1:29.80                 
                     
Johanna Vieraankivi  2001              DNS   
  Cetus Espoo  1:19.48                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner