2020-05-25   07:27:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus - Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:12   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rebekka Luoto  2003    684  34.86        1:13.14   
  Raision Urheilijat  1:13.62                 
                     
Siiri Einiö  2003    594  36.31        1:16.63   
  Gladius Kirkkonummi  1:17.49                 
                     
Pinja Paulomo  2002    533  37.91        1:19.45   
  Cetus Espoo  1:17.73                 
                     
Emma Uusküla  2002    527  36.66        1:19.78   
  Aurajoen Uinti  1:18.91                 
                     
Mirka Mettinen  2002    521  37.28        1:20.09   
  Cetus Espoo  1:19.54                 
                     
Anna Vira  2002    513  38.27        1:20.47   
  Aurajoen Uinti  1:17.86                 
                     
Iiris Yli-Jama  2003    482  39.03        1:22.18   
  Salon Uimarit  1:22.13                 
                     
Cindy Palm  2003    454  40.38        1:23.81   
  Cetus Espoo  1:22.71                 
                     
Róza Nagy  2003    433  41.53        1:25.16   
  Cetus Espoo  1:25.28                 
                     
10  Verna Rostedt  2002    421  40.66        1:25.96   
  Cetus Espoo  1:28.25                 
                     
11  Milla-lotta Tapanainen  2003    407  40.61        1:26.91   
  Cetus Espoo  1:25.93                 
                     
12  Nella Korpela  2002    395  41.91        1:27.81   
  Cetus Espoo  1:23.80                 
                     
13  Riia Hiltunen  2002    378  41.07        1:29.13   
  Riihimäen Uimaseura  1:26.04                 
                     
14  Wilma Rintala  2002    375  41.70        1:29.34   
  Raision Urheilijat  1:23.87                 
                     
15  Jemilia Haapakoski  2002    370  41.93        1:29.74   
  Lahden Uimaseura  1:28.39                 
                     
16  Laura Kellberg  2003    359  44.26        1:30.65   
  Cetus Espoo  1:30.31                 
                     
17  Matilda Lonka  2003    351  43.44        1:31.33   
  Kouvolan Uimarit  1:33.66                 
                     
18  Milli Kosunen  2002    339  43.84        1:32.36   
  Cetus Espoo  1:29.75                 
                     
19  Edit Kull  2003    280  47.21        1:38.40   
  Cetus Espoo  1:39.26                 
                     
20  Siiri Hargreaves  2003    277  46.35        1:38.82   
  Cetus Espoo  1:43.56                 
                     
21  Stephanie Lipiäinen  2002    228  52.16        1:45.39   
  Cetus Espoo  1:46.36                 
                     
22  Aida Ahlgren  2002    227  50.93        1:45.58   
  Cetus Espoo  1:43.29                 
                     
 
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Hulkko  1998    687  33.67        1:13.02   
  Mikkelin Uimaseura  1:12.24                 
                     
Lotta Hämäläinen  1998    678  34.81        1:13.33   
  Helsingfors Simsällskap  1:14.31                 
                     
Anniina Murto  2001    651  34.33        1:14.33   
  Porin Uimaseura  1:12.23                 
                     
Nea-Amanda Heinola  2000    645  34.56        1:14.57   
  Nummelan Kisaajat  1:16.82                 
                     
Emilia Flyckt  2001    638  35.59        1:14.86   
  Cetus Espoo  1:13.16                 
                     
Jade Pönni  1997    598  35.93        1:16.49   
  Nummelan Kisaajat  1:20.00                 
                     
Sohvi Nenonen  1999    597  35.01        1:16.52   
  Cetus Espoo  1:16.12                 
                     
Veronica Wahlstedt  2000    589  36.09        1:16.86   
  Cetus Espoo  1:14.36                 
                     
Ada Nyström  2001    560  36.47        1:18.18   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:17.61                 
                     
10  Fanny Nyström  1999    543  36.95        1:18.97   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:18.12                 
                     
11  Nelli Ohvo  2001    540  37.49        1:19.12   
  Cetus Espoo  1:20.44                 
                     
12  Myra Bengts  2000    510  38.22        1:20.64   
  Cetus Espoo  1:19.70                 
                     
13  Emma Ingberg  1999    507  37.41        1:20.79   
  Simmis Wanda  1:18.55                 
                     
14  Milla-Marita Anttila  2000    502  37.92        1:21.05   
  Uimaseura Aquila  1:24.01                 
                     
15  Heta Känkänen  2001    491  37.95        1:21.65   
  Porin Uimaseura  1:20.70                 
                     
16  Julia Sottinen  2000    485  38.34        1:22.03   
  Porin Uimaseura  1:18.82                 
                     
17  Amanda Rapinoja  2001    455  39.36        1:23.78   
  Cetus Espoo  1:20.58                 
                     
17  Millariina Bruce  2001    455  38.01        1:23.78   
  Uimaseura Aquila  1:25.64                 
                     
19  Maija Liukkonen  2001    454  38.23        1:23.83   
  Mikkelin Uimaseura  1:20.76                 
                     
20  Yvonne Tollander  1997    449  40.23        1:24.12   
  Cetus Espoo  1:23.54                 
                     
21  Sini Hirvonen  2001    439  40.60        1:24.75   
  Cetus Espoo  1:23.18                 
                     
22  Jenny Nieminen  2001    429  42.34        1:25.45   
  Hyvinkään Uimaseura  1:23.06                 
                     
23  Saana Liikonen  2001    417  40.59        1:26.25   
  Lahden Uimaseura                   
                     
24  Helena Knaapi  1999    408  41.20        1:26.89   
  Cetus Espoo  1:22.59                 
                     
25  Siiri Salokorpi  2000    398  41.42        1:27.60   
  Cetus Espoo  1:24.90                 
                     
26  Martta Kitinoja  2001    390  41.74        1:28.20   
  Riihimäen Uimaseura  1:25.68                 
                     
27  Jasmin Vacker  1999    382  41.46        1:28.77   
  Vanders  1:29.28                 
                     
28  Venla Hämäläinen  2001    372  41.74        1:29.55   
  Octopus Lohja  1:30.26                 
                     
29  Linnea Saarikivi  2000    338  43.40        1:32.44   
  Cetus Espoo  1:28.60                 
                     
30  Fanny Virtanen  2000    332  42.84        1:32.99   
  Cetus Espoo  1:28.67                 
                     
31  Aino Lehtinen  2001    332  43.93        1:33.05   
  Cetus Espoo  1:30.90                 
                     
32  Piia Kaivola  1999    287  47.03        1:37.60   
  Cetus Espoo  1:36.99                 
                     
33  Tuike Hakala  2001    256  47.63        1:41.44   
  Cetus Espoo                   
                     
Maiju Houni  1996              DNF   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner