2020-01-18   17:15:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  11:24   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 toukokuu 2017         
 
 
Laji 9, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Pulkkinen  2004    490  37.28  1:17.51  1:58.96    2:37.32   
  Kouvolan Uimarit  2:41.58                 
                     
Alina Antila  2004    483  36.55  1:16.72  1:58.37    2:38.11   
  Tuusulan Uimaseura  2:40.64                 
                     
Helmi Ahonen  2003    377  39.85  1:22.70  2:07.93    2:51.65   
  Helsingfors Simsällskap  2:44.48                 
                     
Ethel Piksilä  2003    369  39.23  1:22.33  2:07.47    2:52.87   
  Helsingfors Simsällskap  2:46.61                 
                     
Oona Lehtola  2003    358  40.80  1:25.51  2:12.08    2:54.67   
  Tuusulan Uimaseura  2:53.43                 
                     
Oona Kupari  2004    313  43.64  1:30.09  2:12.33    3:02.65   
  Octopus Lohja  3:09.99                 
                     
Senni Toikka  2003    310  42.73  1:30.51  2:18.03    3:03.25   
  Kouvolan Uimarit  3:05.96                 
                     
Anni Seppälä  2003    307  42.28  1:29.60  2:17.49    3:03.78   
  Helsingin Uimarit  3:00.27                 
                     
Sanni Valtanen  2004    268  44.39  1:32.83  2:23.41    3:12.25   
  Simmis Wanda                   
                     
10  Henni Havén  2004    267  44.69  1:33.30  2:23.69    3:12.56   
  Simmis Wanda  3:01.86                 
                     
11  Iris Erten  2003    255  45.95  1:37.00  2:28.07    3:15.52   
  Simmis Wanda  3:14.51                 
                     
12  Vilja Rautell  2004    225  47.68  1:38.61  2:32.24    3:23.96   
  Octopus Lohja  3:20.65                 
                     
 
Laji 9, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Välimaa  2002    434  39.81  1:21.53  2:03.31    2:43.84   
  Tuusulan Uimaseura  2:39.87                 
                     
Mette Konttila  2001    426  37.56  1:19.01  2:01.92    2:44.80   
  Octopus Lohja  2:48.88                 
                     
Pilvi Pietikäinen  2002    419  38.85  1:21.47  2:04.15    2:45.76   
  Cetus Espoo  2:47.20                 
                     
Liia Louhikoski  2001    343  40.78  1:25.77  2:12.69    2:57.08   
  Vanders  2:51.92                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  11:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner