2019-08-17   23:44:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Toukouinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Toukouinnit    Tulostuspäivämäärä  06 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Imatra    Tulostusaika  14:54   
  Järjestäjä  Uinti Imatra         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 toukokuu 2017         
 
 
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anni Mäki-Hokkonen  2007    238          46.47   
  Lappeenrannan Uimarit  45.43                 
Anastasii Naumova  2007    198          49.40   
  Kasatka Spb  48.36                 
Emmi Salo  2007    149          54.26   
  Lappeenrannan Uimarit  54.48                 
Kristel Meintjes  2007    105          1:00.97   
  Lappeenrannan Uimarit  1:05.21                 
Aino Sarvilahti  2008    95          1:02.97   
  Lappeenrannan Uimarit  58.98                 
Saaga Lehmus  2007    56          1:15.07   
  Lappeenrannan Uimarit                   
Aino Ruottinen  2007              DSQ   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  51.42                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Daria Larionova  2006    321          42.03   
  Dolphin Spb  41.00                 
Elisa Rita  2005    227          47.17   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  46.63                 
Jenni Konnu  2006    215          48.04   
  Uinti Imatra  48.74                 
Ronja Ruottinen  2005    197          49.43   
  Mikkelin Uimaseura  44.08                 
Sofia Lepistö  2006    184          50.57   
  Mikkelin Uimaseura  49.42                 
Meeri Kurttila  2006    159          53.15   
  Mikkelin Uimaseura  52.67                 
Juulia Turunen  2006    114          59.36   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  57.67                 
Vanessa Niemi  2006              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  1:03.13                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
 
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sanni Knuutila  1997    469          37.06   
  Lappeenrannan Uimarit  36.59                 
Jenna Rita  2000    468          37.09   
  Lappeenrannan Uimarit  36.04                 
Peppi Pajari  1997    462          37.23   
  Lappeenrannan Uimarit  38.02                 
Iida Heikkinen  2004    420          38.45   
  Uinti Imatra  37.99                 
Viljaana Myllärinen  2004    410          38.75   
  Uinti Imatra  38.98                 
Tytti Härkönen  2001    404          38.93   
  Lappeenrannan Uimarit  38.69                 
Claudia Åvist  1997    395          39.25   
  Lappeenrannan Uimarit  39.40                 
Noora Peltoniemi  2003    364          40.33   
  Lappeenrannan Uimarit  40.18                 
Anni Konnu  2004    361          40.44   
  Uinti Imatra  41.36                 
10  Emilia Kouvo  2003    334          41.49   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  40.59                 
11  Nea Salo  2001    313          42.41   
  Lappeenrannan Uimarit  44.54                 
12  Fanny Puska  2001    301          42.95   
  Haminan Uimaseura  44.90                 
13  Noora Mälkiä  2003    254          45.44   
  Uinti Imatra                   
14  Anna Lempinen  2003    248          45.79   
  Lappeenrannan Uimarit  42.92                 
15  Silja Kinnunen  2003    229          47.03   
  Lappeenrannan Uimarit  47.07                 
16  Siiri Pihlava  2004    228          47.13   
  Savonlinnan Uimaseura                   
17  Oona Kokko  2003    216          47.94   
  Uinti Imatra  49.50                 
18  Kiira Tulkki  2003    216          47.98   
  Haminan Uimaseura  47.50                 
19  Skarlett Ström  2003    214          48.08   
  Haminan Uimaseura  48.42                 
20  Sofia Golubeva  2004    164          52.52   
  Uinti Imatra                   
21  Lotta Lääperi  2003    156          53.39   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  51.31                 
22  Milla Kostamo  2004    144          54.85   
  Uinti Imatra                   
23  Riina Krouvi  2004    141          55.21   
  Lappeenrannan Uimarit  55.90                 
24  Onna Aalto  2004    139          55.52   
  Lappeenrannan Uimarit  53.79                 
25  Kaarina Leppä  2004    130          56.81   
  Haminan Uimaseura                   
26  Tinja Haimila  2003    108          1:00.31   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  59.29                 
Eea Huhtanen  2004              DSQ   
  Uinti Imatra  54.49                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Tiia Lallo  2004              DSQ   
  Uinti Imatra                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Imatra  Tulostusaika  14:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner