Tulokset Hela-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 2
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Hela-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
25 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
16:31 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti ja Åbo Simklubb |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
25 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juuso Leppänen |
2004 |
|
293 |
34.81 |
|
|
|
1:15.00 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tuomas Toppinen |
2005 |
|
226 |
37.04 |
|
|
|
1:21.78 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jeremia Varonen |
2004 |
|
200 |
38.68 |
|
|
|
1:25.17 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vilho Verronen |
2004 |
|
180 |
40.43 |
|
|
|
1:28.10 |
|
|
Swimming Team Rauma |
1:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Raman Veisi |
2004 |
|
127 |
42.39 |
|
|
|
1:39.09 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mio Heinola |
2005 |
|
114 |
45.08 |
|
|
|
1:42.52 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mika Sola |
1991 |
|
634 |
26.30 |
|
|
|
57.98 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emil Martikainen |
1997 |
|
517 |
27.89 |
|
|
|
1:02.07 |
|
|
Rauman Uimaseura |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jesper Lietzen |
2002 |
|
460 |
29.88 |
|
|
|
1:04.52 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Noa Mäkelä |
2001 |
|
428 |
30.55 |
|
|
|
1:06.08 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eetu Einto |
2001 |
|
397 |
29.66 |
|
|
|
1:07.74 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
1:05.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Leo Penttilä |
2001 |
|
375 |
30.35 |
|
|
|
1:09.06 |
|
|
Swimming Team Rauma |
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aleksi Seger |
2001 |
|
353 |
32.05 |
|
|
|
1:10.46 |
|
|
Octopus Lohja |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Elias Juntunen |
2002 |
|
346 |
33.27 |
|
|
|
1:10.90 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aleksi Vähä-Lassila |
2001 |
|
337 |
32.44 |
|
|
|
1:11.53 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tatu Kunttila |
2003 |
|
171 |
41.87 |
|
|
|
1:29.61 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
16:31 |
|