Results for Tureberg knatte cup 2017
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
Event 22, 50m ryggsim fl A, B 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Selma Holmer |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.78 |
413 |
34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louise Blomqvist |
2004 |
Danderyds Simförening |
|
+0.68 |
393 |
35.02 |
+0.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Arnö |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.67 |
366 |
35.86 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
|
+0.74 |
359 |
36.11 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alice Velden |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.74 |
349 |
36.45 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofia Montan |
2004 |
Danderyds Simförening |
|
+0.66 |
317 |
37.63 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
|
+0.67 |
312 |
37.83 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
|
+0.71 |
288 |
38.84 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniella Stjernholm |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.70 |
270 |
39.67 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.70 |
264 |
40.00 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Magda Westberg |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
|
+0.81 |
255 |
40.45 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tove Dicander |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.87 |
250 |
40.73 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Darcey Bailey |
2004 |
Täby Sim |
|
+0.83 |
249 |
40.80 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
Danderyds Simförening |
|
+0.66 |
248 |
40.81 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Julia Liu |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.64 |
242 |
41.17 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Beatrice Gustafsson |
2005 |
Danderyds Simförening |
|
+0.92 |
242 |
41.19 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.94 |
240 |
41.28 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lorena Guzman |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.77 |
233 |
41.66 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
Danderyds Simförening |
|
+0.88 |
232 |
41.77 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sigrid Svanberg |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.74 |
220 |
42.49 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gabriella Gilbert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
212 |
43.02 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.53 |
207 |
43.39 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jade Hansson |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.66 |
195 |
44.21 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Melissa Muhic |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.79 |
194 |
44.31 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ida Lindqvist |
2005 |
Täby Sim |
|
+0.70 |
192 |
44.42 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Isabelle Lundwall Lager |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.63 |
191 |
44.54 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
Danderyds Simförening |
|
+0.68 |
180 |
45.40 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
klara Pettersson |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.94 |
178 |
45.56 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
|
+0.74 |
176 |
45.75 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nina Nilsson |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
+0.77 |
174 |
45.94 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Elwira Heldeskog |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
+0.86 |
166 |
46.70 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alexandra Kanhamn |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
|
+0.81 |
164 |
46.82 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Elina Darvish |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.73 |
160 |
47.20 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Julia Isaksson |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
|
+0.80 |
154 |
47.82 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Alice Belic |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
+0.90 |
154 |
47.87 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ebba Pihl |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.60 |
147 |
48.56 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Filippa Bergman |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
+0.74 |
139 |
49.50 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Eleonora Svensson |
2005 |
Täby Sim |
|
+0.69 |
136 |
49.89 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Emelie Araya Pimentel |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.78 |
130 |
50.57 |
+16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Majken Ljunggren |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.66 |
114 |
52.92 |
+18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matilda Tiselius |
2005 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.55 |
85 |
58.20 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Yael Khoury Weissmann |
2004 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.63 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 50m ryggsim fl A, B 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.70 |
453 |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanna Åsbrink |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
+0.64 |
450 |
33.49 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.63 |
402 |
34.77 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Häglund |
2003 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.75 |
365 |
35.90 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.65 |
344 |
36.62 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lova Tjernqvist |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
+0.64 |
239 |
41.34 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Faleij |
2003 |
Turebergs Simklubb |
|
+0.72 |
230 |
41.84 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adéla Darvish |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.80 |
221 |
42.40 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
+0.68 |
207 |
43.37 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|