Tulokset Espoo Swim Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspäivämäärä | 26 marraskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:33 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 marraskuu 2017 |
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 461 | 31.62 | ||||||
Cetus Espoo | 34.19 | |||||||||
2 | Greta Beszteri | 2004 | 443 | 32.03 | ||||||
Cetus Espoo | 36.20 | |||||||||
3 | Alina Antila | 2004 | 409 | 32.90 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 32.48 | |||||||||
4 | Viljaana Myllärinen | 2004 | 370 | 34.00 | ||||||
Uinti Imatra | 35.64 | |||||||||
5 | Iisa Karpela | 2004 | 332 | 35.26 | ||||||
Cetus Espoo | 36.37 | |||||||||
6 | Janita Severinkangas | 2004 | 252 | 38.67 | ||||||
Cetus Espoo | 38.69 | |||||||||
7 | Katarina Kobycheva | 2004 | 209 | 41.13 | ||||||
Cetus Espoo | 41.59 | |||||||||
8 | Maisa Brusila | 2004 | 205 | 41.41 | ||||||
Cetus Espoo | 43.75 | |||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Laura Kellberg | 2003 | 490 | 30.98 | ||||||
Cetus Espoo | 30.74 | |||||||||
2 | Julia Peltola | 2003 | 417 | 32.68 | ||||||
Cetus Espoo | 32.45 | |||||||||
3 | Diana Seiger | 2003 | 403 | 33.07 | ||||||
Cetus Espoo | 37.30 | |||||||||
4 | Cindy Palm | 2003 | 393 | 33.33 | ||||||
Cetus Espoo | 34.27 | |||||||||
5 | Emma Johansson | 2003 | 392 | 33.37 | ||||||
Cetus Espoo | 33.55 | |||||||||
6 | Lotta Lehtoila | 2003 | 371 | 33.98 | ||||||
ORCA Helsinki | 34.02 | |||||||||
7 | Iina Von Schrowe | 2003 | 336 | 35.14 | ||||||
Cetus Espoo | 34.75 | |||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Siri Auvinen | 2002 | 594 | 29.06 | ||||||
Cetus Espoo | 28.41 | |||||||||
2 | Helmi Tossavainen | 2002 | 459 | 31.66 | ||||||
Cetus Espoo | 31.47 | |||||||||
3 | Vera Vartiainen | 2002 | 455 | 31.74 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 31.34 | |||||||||
4 | Nella Korpela | 2002 | 382 | 33.66 | ||||||
Cetus Espoo | 33.56 | |||||||||
5 | Verna Rostedt | 2002 | 372 | 33.94 | ||||||
Cetus Espoo | 34.28 | |||||||||
6 | Marleen Mikk | 2002 | 365 | 34.18 | ||||||
Cetus Espoo | 33.37 | |||||||||
7 | Pilvi Pietikäinen | 2002 | 363 | 34.22 | ||||||
Cetus Espoo | 33.48 | |||||||||
8 | Vilja Laaksonen | 2002 | 345 | 34.82 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 34.58 | |||||||||
9 | Jenny Kareinen | 2002 | 324 | 35.56 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 36.93 | |||||||||
10 | Suvi-maaria Heinonen | 2002 | 322 | 35.62 | ||||||
Salon Uimarit | 35.25 | |||||||||
11 | Cami Wacklin | 2002 | 317 | 35.80 | ||||||
Cetus Espoo | 35.50 | |||||||||
12 | Sofia Harju | 2002 | 305 | 36.27 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 36.13 | |||||||||
13 | Sanni Luostarinen | 2002 | 278 | 37.40 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 36.75 | |||||||||
- | Aida Ahlgren | 2002 | DNF | |||||||
Cetus Espoo | 43.67 | |||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Adelia Spångberg | 1999 | 572 | 29.42 | ||||||
Cetus Espoo | 28.86 | |||||||||
2 | Nea Rinne | 1995 | 559 | 29.64 | ||||||
Cetus Espoo | 28.69 | |||||||||
3 | Mirva Kallström | 1999 | 542 | 29.95 | ||||||
Cetus Espoo | 29.49 | |||||||||
4 | Kiira Mauranen | 1999 | 533 | 30.12 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 30.13 | |||||||||
5 | Paula Peltola | 2001 | 527 | 30.24 | ||||||
Aurajoen Uinti | 28.10 | |||||||||
6 | Ida Slöör | 2001 | 478 | 31.24 | ||||||
Cetus Espoo | 30.70 | |||||||||
7 | Minka Halava | 2001 | 470 | 31.40 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 31.68 | |||||||||
8 | Emmi Saarela | 2001 | 466 | 31.50 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 31.35 | |||||||||
9 | Noora Angelva | 1999 | 466 | 31.51 | ||||||
Cetus Espoo | 30.88 | |||||||||
10 | Maria Ripatti | 1987 | 452 | 31.81 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 31.98 | |||||||||
11 | Noora Kokko | 2001 | 435 | 32.24 | ||||||
Helsingin Uimarit | 32.27 | |||||||||
12 | Roosa-maria Tempakka | 2000 | 427 | 32.44 | ||||||
Simmis Grani | 33.72 | |||||||||
13 | Sini Hirvonen | 2001 | 420 | 32.61 | ||||||
Cetus Espoo | 33.54 | |||||||||
14 | Sanni Kalliomäki | 2000 | 410 | 32.86 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 31.36 | |||||||||
15 | Nelli Ohvo | 2001 | 399 | 33.18 | ||||||
Cetus Espoo | 31.88 | |||||||||
16 | Saara Vesa | 1999 | 398 | 33.19 | ||||||
ORCA Helsinki | 32.77 | |||||||||
17 | Mariel Mylly | 2001 | 398 | 33.21 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 32.18 | |||||||||
18 | Ronja Riihinen | 2000 | 378 | 33.77 | ||||||
Cetus Espoo | 33.16 | |||||||||
19 | Anni Hirvo | 2001 | 375 | 33.85 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 34.64 | |||||||||
20 | Katariina Kivi | 2001 | 344 | 34.84 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 35.27 | |||||||||
21 | Ella Hörkkö | 2001 | 305 | 36.26 | ||||||
Simmis Wanda | 37.39 | |||||||||
22 | Piia Kaivola | 1999 | 285 | 37.08 | ||||||
Cetus Espoo | 38.11 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 26 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:33 |