Tulokset Vest Ã…rgang 2018
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Vest Årgang 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Holstebro |
|
Udskriftstidspunkt |
11:26 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Holstebro Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 april 2018 |
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2006 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
|
|
35.11 |
1:15.86 |
1:59.92 |
|
2:35.83 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Clara Kapke |
2006 |
|
|
35.24 |
1:15.88 |
2:03.67 |
|
2:40.63 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Naja Færgemann |
2006 |
|
|
34.26 |
1:16.36 |
2:05.12 |
|
2:41.72 |
|
|
H2Odense |
2:39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
|
|
34.32 |
1:16.67 |
2:05.72 |
|
2:42.56 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Katrine Bøeg Thormann |
2006 |
|
|
35.17 |
1:18.07 |
2:07.95 |
|
2:45.63 |
|
|
Ikast Svømmeklub |
2:49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
|
|
36.28 |
1:19.96 |
2:10.12 |
|
2:49.78 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ida Rønnow |
2006 |
|
|
36.90 |
1:22.42 |
2:12.97 |
|
2:50.27 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Line Gjelstrup |
2006 |
|
|
42.79 |
1:23.94 |
2:14.60 |
|
2:53.08 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
3:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
|
|
39.35 |
1:23.50 |
2:14.76 |
|
2:53.40 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
3:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Lucia Ruiz Gadegaard |
2006 |
|
|
36.93 |
1:23.16 |
2:14.18 |
|
2:55.64 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
|
|
40.42 |
1:26.58 |
2:15.24 |
|
2:55.93 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Laura Håkonsson |
2006 |
|
|
40.07 |
1:24.22 |
2:14.97 |
|
2:56.99 |
|
|
Ikast Svømmeklub |
3:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Karoline Hansfort |
2006 |
|
|
41.91 |
1:26.35 |
2:15.75 |
|
2:57.36 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
|
|
41.27 |
1:25.37 |
2:18.47 |
|
2:58.47 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
3:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Aia Caroline Abel |
2006 |
|
|
42.29 |
1:23.10 |
2:21.64 |
|
2:59.93 |
|
|
Svømmeklubben Søhesten |
2:59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ane Christensen |
2006 |
|
|
40.22 |
1:27.54 |
2:18.76 |
|
3:00.64 |
|
|
Kolding SK |
2:58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
|
|
38.14 |
1:25.81 |
2:18.30 |
|
3:02.50 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Anne Stamholt |
2006 |
|
|
44.61 |
1:29.81 |
2:24.40 |
|
3:02.58 |
|
|
Haderslev Svømme Klub |
3:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Trine Lundø Michaelsen |
2006 |
|
|
39.82 |
1:24.03 |
2:20.13 |
|
3:02.79 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
3:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Anna Bach |
2006 |
|
|
44.29 |
1:27.94 |
2:22.81 |
|
3:04.89 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
3:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Marie Kromann Møller |
2006 |
|
|
43.16 |
1:31.93 |
2:22.87 |
|
3:05.73 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
3:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
|
|
44.33 |
1:31.30 |
2:23.70 |
|
3:06.30 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Christine Mols |
2006 |
|
|
45.25 |
1:35.22 |
2:29.75 |
|
3:12.31 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
3:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Clara Hejndorff Bøgsted |
2006 |
|
|
45.17 |
1:29.56 |
2:31.66 |
|
3:12.63 |
|
|
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
3:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Signe Kristensen |
2006 |
|
|
44.11 |
1:32.90 |
2:32.02 |
|
3:14.89 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
3:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Laura Snebang V. Jensen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
Ikast Svømmeklub |
3:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fenja Romanski |
2005 |
|
|
34.54 |
1:11.80 |
1:57.33 |
|
2:31.36 |
|
|
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
2:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Malou Sejr |
2005 |
|
|
33.50 |
1:10.62 |
1:56.56 |
|
2:32.14 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Annabella Marie Lauritzen |
2005 |
|
|
33.70 |
1:12.81 |
1:58.87 |
|
2:32.89 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mathilde Bager |
2005 |
|
|
35.49 |
1:16.06 |
2:00.21 |
|
2:36.02 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
|
|
33.31 |
1:13.14 |
2:00.95 |
|
2:36.15 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
|
|
34.12 |
1:12.55 |
2:00.51 |
|
2:36.78 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ellen Jensen |
2005 |
|
|
32.81 |
1:12.56 |
2:01.81 |
|
2:39.05 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Laura Vedel Larsen |
2005 |
|
|
34.31 |
1:14.64 |
2:03.23 |
|
2:39.83 |
|
|
Swim Team Neptun |
2:48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Mette Holstein |
2005 |
|
|
35.90 |
1:18.66 |
2:01.46 |
|
2:39.95 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tilde Søe Bach |
2005 |
|
|
36.82 |
1:18.74 |
2:05.57 |
|
2:41.61 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Amanda Busk Olesen |
2005 |
|
|
38.29 |
1:18.86 |
2:04.24 |
|
2:41.82 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Agnete Habermann |
2005 |
|
|
35.29 |
1:15.84 |
2:05.12 |
|
2:42.86 |
|
|
H2Odense |
2:47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
|
|
37.39 |
1:17.79 |
2:07.37 |
|
2:42.88 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
2:46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Amalie Tolderlund |
2005 |
|
|
35.60 |
1:17.10 |
2:06.35 |
|
2:43.19 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jazmin Jensen |
2005 |
|
|
35.84 |
1:17.58 |
2:06.76 |
|
2:44.31 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Anna Rønn |
2005 |
|
|
36.38 |
1:18.12 |
2:06.40 |
|
2:45.33 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
2:47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Ester Lauritsen |
2005 |
|
|
35.60 |
1:17.78 |
2:07.43 |
|
2:45.54 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Laura S. Olesen |
2005 |
|
|
36.32 |
1:16.91 |
2:08.45 |
|
2:45.59 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Nicoline Kornum-Svensson |
2005 |
|
|
35.88 |
1:17.68 |
2:07.67 |
|
2:46.27 |
|
|
Kolding SK |
2:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Sofie Dyg Holme |
2005 |
|
|
38.98 |
1:23.07 |
2:09.53 |
|
2:46.33 |
|
|
Ikast Svømmeklub |
2:54.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Louise Sunesen |
2005 |
|
|
35.18 |
1:16.57 |
2:08.72 |
|
2:46.87 |
|
|
Viborg Svømme Klub |
2:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Weronika L. Bjørn |
2005 |
|
|
38.40 |
1:21.52 |
2:09.88 |
|
2:47.24 |
|
|
Ikast Svømmeklub |
2:46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Sofie Bjerre |
2005 |
|
|
35.90 |
1:16.74 |
2:08.07 |
|
2:47.40 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Sofie Rasmussen |
2005 |
|
|
35.84 |
1:18.25 |
2:10.08 |
|
2:47.43 |
|
|
Swim Team Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Sara Baumgartner |
2005 |
|
|
34.37 |
1:19.40 |
2:09.28 |
|
2:47.51 |
|
|
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
3:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Ida Emilie Hindberg |
2005 |
|
|
37.86 |
1:20.61 |
2:10.19 |
|
2:47.86 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Mille Broholm Brixen |
2005 |
|
|
37.24 |
1:19.09 |
2:12.18 |
|
2:48.79 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Maja Stamholt |
2005 |
|
|
36.62 |
1:20.63 |
2:12.61 |
|
2:49.69 |
|
|
Haderslev Svømme Klub |
2:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Emilie Moberg |
2005 |
|
|
37.55 |
1:19.88 |
2:12.36 |
|
2:49.80 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
2:48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Ophelia Kronborg Jensen |
2005 |
|
|
38.21 |
1:20.75 |
2:12.87 |
|
2:49.97 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:52.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Marie Jensen |
2005 |
|
|
37.58 |
1:21.50 |
2:08.77 |
|
2:50.26 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Laura G. Nedergaard |
2005 |
|
|
37.61 |
1:21.24 |
2:13.29 |
|
2:50.61 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Ida Hovmark |
2005 |
|
|
36.00 |
1:22.00 |
2:11.95 |
|
2:51.39 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:49.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Johanne Heilmann |
2005 |
|
|
39.68 |
1:24.26 |
2:12.79 |
|
2:51.54 |
|
|
Kolding SK |
2:53.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Stine Mejdahl |
2005 |
|
|
39.81 |
1:21.35 |
2:11.89 |
|
2:52.17 |
|
|
Svømmeklubben Søhesten |
3:00.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Nicoline Bang Mosegaard |
2005 |
|
|
39.55 |
1:22.45 |
2:14.16 |
|
2:52.46 |
|
|
Skive Svømmeklub Poseidon |
2:55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
|
|
37.69 |
1:21.62 |
2:12.08 |
|
2:52.61 |
|
|
Brønderslev SK08 |
3:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Kristine Vestergaard |
2005 |
|
|
40.35 |
1:23.47 |
2:12.28 |
|
2:52.85 |
|
|
Brønderslev SK08 |
2:53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Maja Friis |
2005 |
|
|
39.13 |
1:24.09 |
2:15.42 |
|
2:53.64 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Maja Fjordside Jensen |
2005 |
|
|
41.51 |
1:23.68 |
2:15.00 |
|
2:53.96 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Emilie Bie Bock |
2005 |
|
|
39.27 |
1:23.29 |
2:15.01 |
|
2:54.13 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Mette Barfoot |
2005 |
|
|
35.71 |
1:21.50 |
2:14.38 |
|
2:54.32 |
|
|
Vejle Svømmeklub |
3:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Elisabeth Vingborg |
2005 |
|
|
37.53 |
1:22.96 |
2:15.04 |
|
2:55.50 |
|
|
Viborg Svømme Klub |
2:58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Cassandra Spring |
2005 |
|
|
41.50 |
1:24.93 |
2:16.52 |
|
2:55.77 |
|
|
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
2:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Amalie Nyvang Jensen |
2005 |
|
|
38.07 |
1:23.90 |
2:15.16 |
|
2:56.00 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Nina Seirup |
2005 |
|
|
38.25 |
1:25.03 |
2:16.55 |
|
2:56.12 |
|
|
Nyborg Svømmeklub |
3:15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
|
|
39.63 |
1:22.69 |
2:16.30 |
|
2:56.22 |
|
|
Kolding SK |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Ida Jacobsen |
2005 |
|
|
36.29 |
1:18.00 |
2:13.13 |
|
2:56.31 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Anna Varming |
2005 |
|
|
40.21 |
1:23.71 |
2:19.28 |
|
2:57.12 |
|
|
Viborg Svømme Klub |
2:58.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Johanne V. Futtrup |
2005 |
|
|
37.53 |
1:21.55 |
2:15.86 |
|
2:57.53 |
|
|
Agfs Svømmeafdeling |
2:58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Line Knudsen |
2005 |
|
|
39.42 |
1:26.11 |
2:18.42 |
|
2:58.63 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
|
|
37.47 |
1:20.60 |
2:18.61 |
|
2:59.10 |
|
|
DeltaSwim |
3:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Mathilde Thirup |
2005 |
|
|
40.20 |
1:29.65 |
2:18.25 |
|
3:01.21 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Caden Halle |
2005 |
|
|
40.46 |
1:26.21 |
2:21.34 |
|
3:01.71 |
|
|
Odder Svømmeklub |
3:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Anna Ryet |
2005 |
|
|
43.18 |
1:31.20 |
2:26.27 |
|
3:08.86 |
|
|
Ringe Svømme Klub |
2:59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej fortsat bev.v/75m |
|
Svømmeklubben S 68 |
2:45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Clara Jensen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Mavelig.afsl. v/100m |
|
Herning Svømmeklub |
2:58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
11:26 |
|