Results for Lohi-uinnit 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Lohiuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
18:43 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Arvioitu alkamisaika |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexia Tahkola |
2005 |
|
415 |
37.39 |
1:20.56 |
2:04.00 |
|
2:46.29 |
|
|
Oulun Lohet |
2:53.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Laura Rajavaara |
2005 |
|
404 |
40.37 |
1:24.55 |
2:07.15 |
|
2:47.78 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elina Turunen |
2005 |
|
380 |
39.26 |
1:23.31 |
2:08.40 |
|
2:51.23 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lidia Evans |
2005 |
|
351 |
41.04 |
1:26.17 |
2:11.79 |
|
2:55.82 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
2:55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Maiju Huttunen |
2005 |
|
347 |
41.91 |
1:27.73 |
2:13.31 |
|
2:56.50 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jutta Mört |
2005 |
|
325 |
40.78 |
1:27.46 |
2:14.86 |
|
3:00.42 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
2:56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Angelica Kärki |
2006 |
|
246 |
48.27 |
1:38.63 |
2:29.80 |
|
3:17.92 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
3:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Milena Autti |
2005 |
|
242 |
47.18 |
1:38.36 |
2:28.71 |
|
3:18.95 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Roosa Hautamäki |
2005 |
|
219 |
48.94 |
1:42.02 |
2:33.99 |
|
3:25.80 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
3:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Saara Nissinen |
2006 |
|
215 |
49.23 |
1:43.57 |
2:36.49 |
|
3:26.94 |
|
|
Kemin Uimaseura |
3:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ennimaija Mäntynen |
2007 |
|
189 |
47.96 |
1:42.27 |
2:40.98 |
|
3:36.06 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Saimi Kiviniemi |
2007 |
|
183 |
51.66 |
1:46.39 |
2:43.71 |
|
3:38.45 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Edith Ervasti |
2007 |
|
176 |
50.74 |
1:44.13 |
2:44.64 |
|
3:41.20 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Andrea Guttormsen |
2007 |
|
70 |
1:09.69 |
2:29.72 |
3:46.52 |
|
4:59.66 |
|
|
Nordlysbyen Svømme- Og Triatlo |
5:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lotta Moilanen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
2:38.66 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Sukellus uidessa/maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Arvioitu alkamisaika |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Ansaranta |
2004 |
|
542 |
35.69 |
1:14.44 |
1:53.58 |
|
2:32.07 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
|
511 |
36.90 |
1:16.94 |
1:57.11 |
|
2:35.11 |
|
|
Oulun Lohet |
2:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Wilma Lakanen |
2003 |
|
505 |
35.67 |
1:15.16 |
1:55.81 |
|
2:35.69 |
|
|
Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb |
2:34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Inka Elamaa |
2004 |
|
450 |
37.06 |
1:18.27 |
2:00.19 |
|
2:41.89 |
|
|
Oulun Lohet |
2:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Inka Lytz |
2004 |
|
429 |
38.70 |
1:20.49 |
2:03.94 |
|
2:44.42 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emilia Juutilainen |
2004 |
|
364 |
40.89 |
1:24.95 |
2:11.03 |
|
2:53.74 |
|
|
Rovaniemen Uimaseura |
2:56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Petra Laukkanen |
2004 |
|
340 |
41.11 |
1:26.33 |
2:12.63 |
|
2:57.64 |
|
|
Oulun Lohet |
2:52.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Aada Suotula |
2004 |
|
314 |
42.21 |
1:28.79 |
2:17.32 |
|
3:02.40 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
3:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nita Poutiainen |
2003 |
|
306 |
42.46 |
1:29.84 |
2:18.27 |
|
3:04.02 |
|
|
Oulun Lohet |
2:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kiia Junttari |
2004 |
|
282 |
43.99 |
1:33.95 |
2:23.05 |
|
3:09.07 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
3:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iida Heiko |
2004 |
|
|
|
|
|
|
2:59.96 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:54.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
Arvioitu alkamisaika |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iida-Maria Laine |
2001 |
|
642 |
33.23 |
1:08.51 |
1:45.90 |
|
2:23.80 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Katri Hurskainen |
2000 |
|
599 |
34.56 |
1:12.11 |
1:50.18 |
|
2:27.11 |
|
|
Oulun Lohet |
2:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Liina Salin |
2002 |
|
570 |
35.35 |
1:13.35 |
1:51.69 |
|
2:29.57 |
|
|
Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb |
2:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
|
325 |
41.34 |
1:27.90 |
2:14.43 |
|
3:00.37 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
18:43 |
|