Tulokset Utmanaren 20180211 Täby Sim
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag den 11/2 kl 17.00
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2018-02-11 |
|
Utskriftsdatum |
11 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:20 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 februari 2018 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlberg Linnea |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
5 |
50m |
45.59 |
|
|
|
|
|
|
45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Allert Olivia |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
8 |
50m |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
13 |
50m |
52.47 |
|
|
|
|
|
|
52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
50m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlsson Tilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
14 |
50m |
54.94 |
|
|
|
|
|
|
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabrielsson Louie |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
6 |
50m |
46.02 |
|
|
|
|
|
|
46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hjertèn Liam |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
10 |
50m |
49.31 |
|
|
|
|
|
|
49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Kevin |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
4 |
50m |
44.75 |
|
|
|
|
|
|
44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
12 |
50m |
52.43 |
|
|
|
|
|
|
52.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sevonen Troy |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
41.38 |
|
|
|
|
|
|
41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sun Yichen |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
7 |
50m |
49.16 |
|
|
|
|
|
|
49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Söderholm Ellie |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Theo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
11 |
50m |
50.14 |
|
|
|
|
|
|
50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Arvid |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
9 |
50m |
49.30 |
|
|
|
|
|
|
49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Isabell |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
15 |
50m |
56.25 |
|
|
|
|
|
|
56.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åstrand Jack |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
11 februari 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:20 |
|