2020-01-19   04:33:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  03 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  14:35   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  03 helmikuu 2018         
 
 
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Waldemar Palombi  2004  Helsingfors Simsällskap    31.85  1:07.21  1:43.00    2:16.35   
Davin Lindholm  2004  Helsingfors Simsällskap    32.10  1:07.38  1:42.64    2:16.89   
Danil Seksenov  2004  Vanders    31.80  1:07.33  1:43.56    2:17.02   
Henri Korpi  2004  Octopus Lohja    30.89  1:06.70  1:44.02    2:21.08   
Veerti Juurakko  2004  Cetus Espoo    33.66  1:10.52  1:47.63    2:22.42   
Samuel Saari  2004  Cetus Espoo    32.82  1:09.03  1:46.21    2:22.97   
Viktor Asklöf  2004  Cetus Espoo    33.30  1:10.61  1:47.78    2:24.84   
Samuel Halminen  2005  Helsingfors Simsällskap    33.22  1:10.81  1:49.47    2:25.65   
Joakim Kuhlberg  2004  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    32.98  1:10.01  1:48.21    2:25.67   
10  Nuutti Laitinen  2004  Cetus Espoo    34.84  1:13.76  1:52.92    2:30.84   
11  Juuso Pulkkinen  2004  Cetus Espoo    34.78  1:15.58  1:56.71    2:34.24   
12  Arttu Valonen  2004  ORCA Helsinki    35.04  1:15.07  1:56.04    2:35.36   
13  Jan Byskov  2004  Nurmijärven Uinti    37.02  1:18.79  2:01.13    2:38.78   
14  Anton Petrov  2004  Helsingfors Simsällskap    36.95  1:18.02  2:00.07    2:40.30   
15  William Fagerstedt  2005  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    35.35  1:17.14  2:00.82    2:40.68   
16  Nico Kulju  2006  Simmis Wanda    36.59  1:19.49  2:03.28    2:42.87   
17  Tommi Myllynen  2004  Nurmijärven Uinti    39.07  1:23.68  2:09.55    2:54.37   
18  Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    41.01  1:27.34  2:14.08    2:55.90   
19  Aapo Ahlroos  2004  Vanders    40.16  1:25.62  2:13.24    2:56.74   
20  Daniel Kabonen  2004  Simmis Wanda    40.07  1:26.44  2:13.58    2:56.79   
21  Riku Koskenvaara  2005  Helsingfors Simsällskap    40.81  1:26.94  2:15.60    3:03.18   
22  Juuso Kuusala  2006  Simmis Wanda    47.61  1:41.37  2:37.30    3:26.94   
Miikka Visto  2004  Riihimäen Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Leo Mikkonen  2002  Cetus Espoo    29.12  1:01.14  1:33.65    2:03.37   
Oskari Aalto  2002  Cetus Espoo    29.19  1:00.78  1:33.78    2:03.43   
Lari Tumanoff  2003  Helsingfors Simsällskap    29.22  1:01.45  1:33.86    2:04.28   
Mihail Khanoukaev  2002  Cetus Espoo    29.71  1:02.47  1:35.74    2:08.86   
Elias Kukkonen  2002  ORCA Helsinki    29.55  1:02.88  1:36.72    2:12.57   
Elias Filippovits  2002  ORCA Helsinki    30.66  1:04.16  1:39.07    2:13.67   
Juuso Rahikainen  2003  Tuusulan Uimaseura    30.91  1:04.78  1:39.68    2:14.09   
Perttu Järvinen  2003  Riihimäen Uimaseura    31.47  1:06.19  1:42.20    2:16.43   
Mathias Lindfors  2002  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    30.64  1:05.80  1:41.90    2:17.24   
10  Roni Severinkangas  2003  Cetus Espoo    32.57  1:07.97  1:44.96    2:18.71   
11  Juho Marjala  2003  Simmis Wanda    31.73  1:07.23  1:43.70    2:18.73   
12  Henry Nyman  2003  Helsingfors Simsällskap    31.35  1:07.37  1:44.44    2:19.50   
13  Miro Merinen  2003  Simmis Wanda    32.16  1:08.74  1:45.09    2:20.20   
14  Isak Jatkola  2003  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    32.11  1:07.84  1:44.87    2:21.25   
15  Onni Järvinen  2002  Helsingfors Simsällskap    32.04  1:08.91  1:46.02    2:22.36   
16  Alexander Fyhr  2002  Helsingfors Simsällskap    32.64  1:09.17  1:46.88    2:23.98   
17  Oliver Hanhimäki  2003  Octopus Lohja    32.71  1:09.86  1:47.94    2:24.01   
18  Konsta Pekkala  2003  Simmis Wanda    32.15  1:10.81  1:50.03    2:27.32   
19  Leevi Ylikulppi  2003  Cetus Espoo    33.69  1:10.70  1:49.04    2:27.62   
20  Joona Lehtonen  2003  Vanders    35.15  1:13.34  1:52.16    2:30.61   
21  Georg Närjä  2002  Helsingfors Simsällskap    33.92  1:12.65  1:53.17    2:32.05   
22  Olavi Männistö  2003  Riihimäen Uimaseura    34.00  1:12.56  1:53.14    2:32.88   
23  Rasmus Mykkänen  2003  Cetus Espoo    35.22  1:14.56  1:55.07    2:34.31   
24  Antti Pesonen  2003  Järvenpään Uintiklubi    35.83  1:14.93  1:56.59    2:36.16   
25  Santtu Kosunen  2003  Cetus Espoo    35.47  1:16.27  1:58.97    2:42.29   
26  Aleksi Alanko  2003  Riihimäen Uimaseura    37.78  1:20.21  2:03.41    2:42.60   
27  Sam Zamanimehr  2003  Cetus Espoo    36.19  1:18.10  2:02.57    2:43.93   
28  Manu Rosendahl  2003  Riihimäen Uimaseura    39.09  1:22.29  2:05.38    2:46.04   
29  Tuomas Tolppala  2002  ORCA Helsinki    40.55  1:27.96  2:16.42    3:02.43   
30  Niko Silander  2003  Cetus Espoo    43.54  1:36.12  2:28.93    3:19.09   
Tuomas Vihavainen  2003  Simmis Wanda            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner