Results for Speedo Carnival
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 03 helmikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:58 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 helmikuu 2018 |
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Dominika Stalinskaja | 2007 | Cetus Espoo | 44.16 | 1:25.95 | |||||
2 | Matilda Leppänen | 2007 | Cetus Espoo | 46.75 | 1:32.70 | |||||
3 | Sofia Oksa | 2007 | Nummelan Kisaajat | 45.87 | 1:34.84 | |||||
4 | Anita Mäkinen | 2007 | Nummelan Kisaajat | 47.28 | 1:35.97 | |||||
5 | Anna Salo | 2007 | Cetus Espoo | 46.95 | 1:36.20 | |||||
6 | Anja Miao | 2007 | Cetus Espoo | 48.61 | 1:40.12 | |||||
7 | Iina Ekholm | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 48.30 | 1:41.71 | |||||
8 | Naomi Hillers | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 49.66 | 1:43.68 | |||||
9 | Ida Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 52.65 | 1:45.81 | |||||
10 | Anna Lindholm | 2007 | Cetus Espoo | 49.64 | 1:46.59 | |||||
11 | Viia Tossavainen | 2007 | Simmis Wanda | 52.57 | 1:48.76 | |||||
12 | Ida Paaskoski | 2007 | Cetus Espoo | 52.60 | 1:48.95 | |||||
13 | Petra Nieminen | 2007 | Cetus Espoo | 51.31 | 1:49.97 | |||||
14 | Linn Nickels | 2007 | Gladius Kirkkonummi | 54.65 | 1:51.08 | |||||
15 | Emilia Puustinen | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 53.28 | 1:51.16 | |||||
16 | Saga Ronkainen | 2007 | Cetus Espoo | 57.31 | 1:58.14 | |||||
17 | Petronella Krogius | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 1:02.44 | 2:01.88 | |||||
18 | Saaga Tuominen | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 1:07.23 | 2:08.25 | |||||
19 | Vieno Niemi | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 1:06.66 | 2:09.86 | |||||
20 | Aino Nokikuru | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 1:06.25 | 2:11.90 | |||||
- | Emma Nissinen | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Milka Marjakaarto | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Olivia Löytty | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Alexandra Munsterhjelm | 2007 | Helsingfors Simsällskap | DSQ | ||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Anna Gürel | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Ellen Lindell | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Olivia Aravirta | 2007 | Helsingfors Simsällskap | DSQ | ||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Vilma Leppähaara | 2005 | Nummelan Kisaajat | 34.94 | 1:12.02 | |||||
2 | Laura Kousa | 2005 | Cetus Espoo | 35.46 | 1:14.05 | |||||
3 | Louna Kasvio | 2006 | Cetus Espoo | 37.08 | 1:15.58 | |||||
4 | Karla Tiainen | 2005 | Simmis Wanda | 36.46 | 1:15.99 | |||||
5 | Kira Lindroos | 2005 | Cetus Espoo | 37.75 | 1:17.26 | |||||
6 | Alma Hörkkö | 2005 | Simmis Wanda | 37.32 | 1:17.43 | |||||
7 | Iina Rissanen | 2005 | Vanders | 37.76 | 1:17.88 | |||||
8 | Iida Vesa | 2005 | ORCA Helsinki | 38.85 | 1:18.34 | |||||
9 | Inka Vahtola | 2005 | Cetus Espoo | 39.04 | 1:18.96 | |||||
10 | Säde Ryynänen | 2005 | Cetus Espoo | 38.69 | 1:19.37 | |||||
11 | Essi Ahvenainen | 2005 | Vanders | 38.48 | 1:20.39 | |||||
12 | Sofia Rinne | 2005 | Cetus Espoo | 38.54 | 1:20.63 | |||||
13 | Rina Rantanen | 2005 | Cetus Espoo | 40.22 | 1:21.47 | |||||
14 | Meri Luoma | 2005 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 38.87 | 1:21.69 | |||||
15 | Veera Korsoff | 2005 | Helsingfors Simsällskap | 39.73 | 1:22.43 | |||||
16 | Meea Juntunen | 2005 | Tuusulan Uimaseura | 39.28 | 1:22.86 | |||||
17 | Maj Kajander | 2005 | Helsingfors Simsällskap | 40.41 | 1:23.60 | |||||
18 | Aino Emilia Hankala | 2005 | Simmis Wanda | 40.05 | 1:24.08 | |||||
19 | Amanda Nilsson | 2006 | Cetus Espoo | 41.18 | 1:24.35 | |||||
20 | Kukka Peill | 2005 | Cetus Espoo | 42.32 | 1:26.13 | |||||
21 | Peppi Eskola | 2005 | Gladius Kirkkonummi | 41.28 | 1:26.15 | |||||
22 | Jasmin Savonen | 2005 | Cetus Espoo | 42.44 | 1:26.42 | |||||
23 | Janina Granberg | 2006 | Cetus Espoo | 42.04 | 1:26.61 | |||||
24 | Heta Kosunen | 2006 | Cetus Espoo | 42.48 | 1:26.62 | |||||
25 | Sofia Kraptsak | 2005 | ORCA Helsinki | 42.74 | 1:26.72 | |||||
26 | Annaliina Mänttäri | 2006 | Cetus Espoo | 42.52 | 1:26.79 | |||||
27 | Kia Mäennenä | 2006 | Cetus Espoo | 42.09 | 1:27.05 | |||||
28 | Emma Lönnberg | 2005 | Cetus Espoo | 42.15 | 1:27.26 | |||||
29 | Laura Saarela | 2006 | Nurmijärven Uinti | 42.58 | 1:27.68 | |||||
30 | Lotta Nevalainen | 2005 | Cetus Espoo | 45.97 | 1:28.72 | |||||
31 | Saara Raulos | 2005 | Cetus Espoo | 43.48 | 1:29.15 | |||||
32 | Daniela Sohlman | 2005 | Simmis Wanda | 43.96 | 1:29.77 | |||||
33 | Kaarina Rihte | 2005 | Cetus Espoo | 44.72 | 1:30.36 | |||||
34 | Enni Tammilehto | 2006 | Cetus Espoo | 44.02 | 1:30.47 | |||||
35 | Lyydia Leskinen | 2005 | Nurmijärven Uinti | 45.30 | 1:32.21 | |||||
36 | Cécilia Richard | 2006 | Cetus Espoo | 44.08 | 1:32.97 | |||||
37 | Iida Siltala | 2005 | Cetus Espoo | 45.00 | 1:33.46 | |||||
38 | Emma-lotta Ahola | 2005 | Järvenpään Uintiklubi | 45.55 | 1:33.51 | |||||
39 | Iisa-lotta Rantaniitty | 2006 | Cetus Espoo | 46.65 | 1:33.55 | |||||
40 | Malla Kostiainen | 2006 | Cetus Espoo | 45.41 | 1:34.17 | |||||
41 | Siiri Ruponen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 46.00 | 1:34.31 | |||||
42 | Ninja Brelo | 2006 | Cetus Espoo | 46.35 | 1:34.67 | |||||
43 | Unna Korja | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 45.09 | 1:34.95 | |||||
44 | Jemina Saraniemi | 2005 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 46.05 | 1:35.62 | |||||
45 | Jenna Helminen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 46.23 | 1:35.75 | |||||
46 | Ella Kalliokari | 2006 | Cetus Espoo | 45.71 | 1:35.83 | |||||
47 | Sofie Nauklér | 2006 | Simmis Grani | 47.41 | 1:35.94 | |||||
48 | Emma Veide | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 47.01 | 1:36.61 | |||||
49 | Vilja Saarinen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 46.07 | 1:36.70 | |||||
50 | Emilia Hakala | 2005 | Simmis Wanda | 47.16 | 1:37.25 | |||||
51 | Peppi Virokannas | 2006 | ORCA Helsinki | 48.12 | 1:38.50 | |||||
52 | Iiris Soilevaara | 2006 | Cetus Espoo | 46.62 | 1:38.90 | |||||
53 | Ada Salaspuro | 2005 | Cetus Espoo | 47.11 | 1:39.94 | |||||
54 | Rebecca Risso Ricci | 2006 | Cetus Espoo | 48.80 | 1:40.81 | |||||
55 | Ella Trebs | 2005 | Simmis Wanda | 48.79 | 1:41.23 | |||||
56 | Ruth Risso Ricci | 2006 | Cetus Espoo | 49.95 | 1:41.51 | |||||
57 | Jinna Kivi | 2005 | Nurmijärven Uinti | 48.91 | 1:42.03 | |||||
58 | Emma Autio | 2005 | Cetus Espoo | 50.77 | 1:42.99 | |||||
59 | Suvi Keskimäki | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 51.28 | 1:44.80 | |||||
60 | Annu Pasma | 2006 | Riihimäen Uimaseura | 52.13 | 1:47.09 | |||||
61 | Lotta Lönnqvist | 2006 | Cetus Espoo | 52.13 | 1:47.55 | |||||
62 | Iris Lahtinen | 2006 | Gladius Kirkkonummi | 51.40 | 1:48.73 | |||||
63 | Olesia Leshchuk | 2006 | Cetus Espoo | 54.19 | 1:49.43 | |||||
64 | Emma Sund | 2005 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 54.16 | 1:50.72 | |||||
65 | Vivian Vesa | 2006 | Cetus Espoo | 56.05 | 1:51.43 | |||||
66 | Krista Viitanen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 53.19 | 1:52.68 | |||||
67 | Kia Jokinen | 2005 | Simmis Wanda | 54.77 | 1:53.55 | |||||
68 | Elsa Vuorimaa | 2006 | Cetus Espoo | 1:54.32 | ||||||
69 | Helie Katajainen | 2005 | Nurmijärven Uinti | 57.40 | 1:59.44 | |||||
70 | Tanisha Rajani | 2006 | Cetus Espoo | 53.42 | 2:00.20 | |||||
71 | Taika Uskali | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 1:01.84 | 2:03.71 | |||||
- | Elina Alhonen | 2006 | Gladius Kirkkonummi | DNS | ||||||
- | Janika Hinkkanen | 2005 | Gladius Kirkkonummi | DNS | ||||||
- | Juulia Lindfors | 2005 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Sofie Johansson | 2005 | Gladius Kirkkonummi | DNS | ||||||
- | Hanna Martola | 2005 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Inka Aunimo | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 9, 100m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Laura Kellberg | 2003 | Cetus Espoo | 31.89 | 1:06.59 | |||||
2 | Jenna Pulkkinen | 2004 | Kouvolan Uimarit | 33.92 | 1:09.01 | |||||
3 | Alina Antila | 2004 | Nurmijärven Uinti | 33.66 | 1:09.78 | |||||
4 | Lotta Pälsi | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 34.18 | 1:10.35 | |||||
5 | Aada Rissanen | 2004 | Vanders | 35.23 | 1:12.33 | |||||
6 | Kaarin Rapinoja | 2003 | Cetus Espoo | 35.73 | 1:12.47 | |||||
7 | Vilja Grundström | 2003 | Vanders | 35.25 | 1:13.01 | |||||
8 | Saga Kovanen | 2004 | Cetus Espoo | 36.62 | 1:14.07 | |||||
9 | Emma Johansson | 2003 | Cetus Espoo | 35.62 | 1:14.12 | |||||
10 | Lotta Lehtoila | 2003 | ORCA Helsinki | 35.88 | 1:15.01 | |||||
11 | Iida Heikkinen | 2004 | Uinti Imatra | 37.62 | 1:17.91 | |||||
12 | Aida Pasma | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 37.32 | 1:18.27 | |||||
13 | Roona Karola | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 38.00 | 1:19.06 | |||||
14 | Iisa Karpela | 2004 | Cetus Espoo | 39.05 | 1:19.24 | |||||
15 | Iida Savulahti | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 38.71 | 1:19.63 | |||||
16 | Cindy Palm | 2003 | Cetus Espoo | 38.32 | 1:19.71 | |||||
17 | Iida Herrala | 2004 | Simmis Wanda | 38.98 | 1:20.00 | |||||
18 | Vlada Guljajeva | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 39.21 | 1:20.82 | |||||
19 | Ciara Wacklin | 2004 | Cetus Espoo | 39.71 | 1:21.49 | |||||
19 | Nicole Yisrael | 2004 | Simmis Wanda | 38.65 | 1:21.49 | |||||
21 | Helmi Lehtonen | 2004 | Järvenpään Uintiklubi | 40.73 | 1:22.00 | |||||
22 | Siiri Kokko | 2003 | Helsingfors Simsällskap | 39.90 | 1:22.10 | |||||
23 | Henni Havén | 2004 | Simmis Wanda | 39.85 | 1:23.11 | |||||
24 | Cinja Åvist | 2003 | Hyvinkään Uimaseura | 40.94 | 1:23.73 | |||||
25 | Julie Nikkilä | 2003 | Vanders | 41.54 | 1:24.00 | |||||
26 | Aino Paju | 2003 | Vanders | 38.80 | 1:24.35 | |||||
27 | Henrietta Löfgren | 2003 | Simmis Wanda | 40.49 | 1:24.99 | |||||
28 | Enni Silvennoinen | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 40.87 | 1:25.08 | |||||
29 | Sanna Valkonen | 2003 | Cetus Espoo | 41.35 | 1:25.38 | |||||
30 | Linda Ilonen | 2004 | Cetus Espoo | 43.35 | 1:26.06 | |||||
31 | Siiri Hargreaves | 2003 | Cetus Espoo | 41.77 | 1:26.20 | |||||
32 | Beata Niskanen | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 41.34 | 1:26.34 | |||||
33 | Sanni Valtanen | 2004 | Simmis Wanda | 41.97 | 1:26.91 | |||||
34 | Sara Pantsu | 2003 | Simmis Wanda | 41.73 | 1:26.92 | |||||
35 | Niini Saxelin | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 42.09 | 1:27.04 | |||||
36 | Siiri Vesanen | 2004 | Vanders | 40.60 | 1:27.09 | |||||
37 | Tiia Kuisma | 2003 | Hyvinkään Uimaseura | 42.11 | 1:28.25 | |||||
38 | Oona Eriksson | 2004 | Simmis Wanda | 42.87 | 1:28.53 | |||||
39 | Verna Haravuori | 2004 | Järvenpään Uintiklubi | 43.14 | 1:29.50 | |||||
40 | Iris Erten | 2003 | Simmis Wanda | 42.98 | 1:29.64 | |||||
41 | Peppi Särkelä | 2004 | Simmis Wanda | 43.81 | 1:29.99 | |||||
42 | Nea Kovalainen | 2003 | ORCA Helsinki | 43.77 | 1:30.30 | |||||
43 | Beata Koroknay-Pál | 2004 | Cetus Espoo | 44.10 | 1:30.65 | |||||
44 | Mandi Lindroos | 2004 | Simmis Wanda | 44.48 | 1:31.79 | |||||
45 | Sini Aarnivuo | 2003 | Simmis Wanda | 44.50 | 1:32.31 | |||||
46 | Miia Äikäs | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 46.98 | 1:35.85 | |||||
47 | Vilma Saarinen | 2004 | Octopus Lohja | 46.48 | 1:36.22 | |||||
48 | Maisa Brusila | 2004 | Cetus Espoo | 47.65 | 1:37.17 | |||||
- | Anna Retva | 2003 | Tuusulan Uimaseura | DNS | ||||||
- | Emilia Westerholm | 2004 | ORCA Helsinki | DSQ | ||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:58 |