Resultat för TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
00:21 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m SKU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: DHL |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Onni Äijälä |
2004 |
|
378 |
1:19.61 |
2:47.02 |
4:21.94 |
|
5:37.17 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
5:56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ajjuub Ezzat |
2005 |
|
360 |
1:22.03 |
2:50.89 |
4:30.24 |
|
5:42.76 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Akseli Maaranen |
2004 |
|
332 |
1:27.19 |
2:56.70 |
4:31.26 |
|
5:51.84 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Egor Prusakov |
2004 |
|
323 |
1:18.45 |
2:47.94 |
4:34.26 |
|
5:55.17 |
|
|
Swimming Club School 3 |
5:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Arttu Valonen |
2004 |
|
244 |
1:26.76 |
3:07.34 |
5:01.43 |
|
6:29.97 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m SKU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Sponsori: DHL |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
|
513 |
1:06.57 |
2:30.81 |
3:56.19 |
|
5:04.51 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:51.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juho Marjala |
2003 |
|
394 |
1:11.39 |
2:39.23 |
4:17.27 |
|
5:32.52 |
|
|
Simmis Wanda |
6:38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m SKU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: DHL |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Victor Savateev |
2001 |
|
561 |
1:05.07 |
2:21.75 |
3:47.31 |
|
4:55.54 |
|
|
Cska St Petersburg |
4:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nikita Tikhonov-Bugrov |
2000 |
|
450 |
1:06.29 |
2:28.72 |
4:04.56 |
|
5:18.10 |
|
|
Kor-1, St. Petersburg |
4:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ali Gardberg |
2001 |
|
369 |
1:14.15 |
2:43.83 |
4:23.71 |
|
5:39.75 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
00:21 |
|