Resultater for Nuorisouinnit 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
sunnuntai
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
09:52 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arttu Haipus |
2004 |
|
370 |
37.42 |
1:16.81 |
1:56.99 |
|
2:35.83 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
2:43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eetu Haipus |
2004 |
|
363 |
36.89 |
1:16.59 |
1:57.79 |
|
2:36.78 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
2:44.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Samu Virtanen |
2004 |
|
266 |
40.80 |
1:25.49 |
2:11.26 |
|
2:53.89 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
3:26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nikita Semach |
2005 |
|
256 |
41.75 |
1:26.84 |
2:12.25 |
|
2:56.19 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:46.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nikolai Em |
2004 |
|
240 |
42.00 |
1:28.32 |
2:14.79 |
|
3:00.07 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jami Kenttälä |
2004 |
|
228 |
42.57 |
1:29.28 |
2:17.34 |
|
3:03.02 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
3:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
|
225 |
43.94 |
1:31.10 |
2:19.10 |
|
3:03.87 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jere Heikkilä |
2004 |
|
218 |
42.90 |
1:30.50 |
2:18.88 |
|
3:05.84 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
3:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Teemu Oksakari |
2003 |
|
422 |
33.64 |
1:11.35 |
1:51.90 |
|
2:29.18 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2:28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
|
394 |
35.30 |
1:14.61 |
1:54.51 |
|
2:32.54 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Benjamin Evans |
2003 |
|
362 |
36.88 |
1:18.04 |
1:58.56 |
|
2:36.99 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
2:36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Marat Kiiveri |
2003 |
|
329 |
39.04 |
1:18.86 |
2:00.56 |
|
2:42.09 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
|
370 |
36.55 |
1:16.49 |
1:56.94 |
|
2:35.79 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
09:52 |
|