2019-06-19   06:09:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Elixia Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Elixia Games    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  12:16   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 6, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilma Leppähaara  2005    521  32.95  1:12.39  2:00.89    2:36.70   
  Nummelan Kisaajat  2:38.06                 
                     
Roosa Tuomainen  2005    410  37.01  1:23.16  2:11.45    2:49.75   
  Salon Uimarit  2:48.20                 
                     
Ronja Nevanko  2005    405  37.25  1:23.52  2:09.33    2:50.33   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:52.28                 
                     
Emilia Niemi  2005    387  37.48  1:22.56  2:14.87    2:52.99   
  Octopus Lohja  2:51.83                 
                     
Lumi Luoma  2005    384  34.89  1:19.95  2:12.78    2:53.44   
  Uinti Hyvinkää  2:52.79                 
                     
Laura Saarela  2006    338  40.25  1:26.75  2:20.29    3:00.96   
  Nurmijärven Uinti  3:07.82                 
                     
Iida Savulahti  2004    335  37.91  1:25.64  2:20.16    3:01.56   
  Riihimäen Uimaseura  3:00.63                 
                     
Helmi Romppanen  2004    310  40.49  1:27.67  2:22.52    3:06.29   
  Riihimäen Uimaseura  3:07.59                 
                     
Amanda Nilsson  2006    304  41.05  1:28.18  2:24.19    3:07.44   
  Cetus Espoo  3:10.07                 
                     
10  Rebekka Ritmala  2006    276  44.56  1:32.00  2:29.77    3:13.57   
  Vanders  3:12.04                 
                     
11  Emmi Nieminen  2006    276  45.29  1:34.96  2:32.32    3:13.64   
  Vanders  3:13.02                 
                     
12  Meri Kultaranta  2004    268  43.62  1:35.12  2:31.36    3:15.52   
  Riihimäen Uimaseura  3:17.56                 
                     
13  Cécilia Richard  2006    261  45.50  1:35.32  2:33.33    3:17.22   
  Cetus Espoo  3:20.51                 
                     
14  Iiris Soilevaara  2006    260  44.24  1:40.76  2:35.40    3:17.60   
  Cetus Espoo  3:15.55                 
                     
15  Ella Kalliokari  2006    258  42.32  1:34.46  2:32.36    3:18.06   
  Cetus Espoo  3:22.78                 
                     
16  Vilmiina Weckman  2004    253  46.84  1:40.00  2:35.15    3:19.22   
  Riihimäen Uimaseura  3:19.38                 
                     
17  Janica Nieminen  2005    247  43.01  1:32.70  2:35.51    3:20.99   
  Uinti Hyvinkää  3:20.09                 
                     
18  Emmi Halonen  2006    243  45.78  1:34.78  2:34.74    3:22.01   
  Vanders  3:31.56                 
                     
19  Siiri Ruponen  2005    236  51.08  1:41.72  2:39.87    3:23.96   
  Riihimäen Uimaseura  3:22.34                 
                     
20  Nea Hollström  2005    236  46.24  1:40.77  2:39.54    3:24.02   
  Cetus Espoo  3:28.93                 
                     
21  Leenu Karolina Kinnunen  2005    226  47.08  1:37.86  2:42.41    3:27.03   
  Cetus Espoo  3:33.26                 
                     
22  Ronja Ristevirta  2005    220  50.54  1:46.31  2:47.27    3:28.71   
  Cetus Espoo  3:33.08                 
                     
23  Siiri Päivärinta  2005    217  52.77  1:48.04  2:45.78    3:29.80   
  Cetus Espoo  3:33.96                 
                     
24  Clara Korkeamäki  2006    209  45.86  1:40.53  2:46.02    3:32.26   
  Vanders                   
                     
25  Hilda Kupila  2006    206  40.56  1:38.57  2:41.99    3:33.26   
  Vanders                   
                     
26  Maija Häkkinen  2006    187  52.67  1:51.29  2:51.31    3:40.28   
  Octopus Lohja                   
                     
27  Amanda Lehtonen  2005    183  49.80  1:53.28  2:55.67    3:41.97   
  Octopus Lohja  3:47.54                 
                     
28  Kätlin Ploompuu  2007    171  55.56  1:52.20  3:00.54    3:47.15   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
29  Milka Marjakaarto  2007    168  52.14  1:51.70  2:55.15    3:48.56   
  Cetus Espoo                   
                     
30  Lotta Lönnqvist  2006    166  1:03.43  1:59.96  3:03.46    3:49.08   
  Cetus Espoo  3:47.46                 
                     
31  Riina Jungell  2006    166  51.03  1:52.77  2:59.53    3:49.17   
  Octopus Lohja  3:52.59                 
                     
32  Annu Pasma  2006    165  54.60  1:53.52  3:00.04    3:49.80   
  Riihimäen Uimaseura  4:00.62                 
                     
33  Ida Paaskoski  2007    161  56.64  1:54.32  3:04.48    3:51.55   
  Cetus Espoo                   
                     
34  Minni Kinnunen  2006    151  52.58  1:55.28  3:03.98    3:56.54   
  Vanders                   
                     
35  Elsa Vuorimaa  2006    149  56.79  2:00.21  3:02.62    3:57.54   
  Cetus Espoo  4:05.58                 
                     
36  Vivian Vesa  2006    144  1:00.46  1:59.88  3:07.82    4:00.09   
  Cetus Espoo                   
                     
37  Sandra Savolainen  2007    138  1:03.71  2:05.64  3:10.06    4:03.92   
  Cetus Espoo                   
                     
38  Saga Ronkainen  2007    137  57.88  2:00.03  3:09.01    4:04.08   
  Cetus Espoo  4:10.17                 
                     
39  Emma Nissinen  2007    136  1:00.18  2:07.94  3:10.84    4:04.93   
  Cetus Espoo                   
                     
40  Waula Taimela  2005    135  1:04.59  2:03.50  3:13.18    4:05.56   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
41  Inka Aunimo  2006    129  1:02.20  2:09.09  3:11.07    4:09.54   
  Cetus Espoo                   
                     
Anjenike Kriek  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Laura Zurban  2006              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Enni Tammilehto  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  3:05.24                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Iisa-Lotta Rantaniitty  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  3:13.85                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Janina Granberg  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  3:03.48                 
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Reiniluoto  2003    498  33.08  1:16.71  2:02.78    2:39.01   
  Helsingfors Simsällskap  2:34.76                 
                     
Aino Paju  2003    326  37.85  1:26.92  2:23.46    3:03.14   
  Vanders  3:03.67                 
                     
Miisa Mäkelä  2002    290  40.58  1:30.66  2:27.72    3:10.35   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Rantanen  2001    515  34.70  1:14.58  2:02.36    2:37.28   
  HTU Stadi  2:40.47                 
                     
Ella Hörkkö  2001    385  37.70  1:21.50  2:12.31    2:53.22   
  Simmis Wanda  2:51.28                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  12:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner