2019-06-27   11:36:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  16:07   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 20, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Wilma Lakanen  2003    499  37.02  1:17.49  1:59.23    2:36.38   
  Kokkolan Uimaseura  2:34.98                 
                     
Kukka Kangas  2005    488  36.57  1:17.31  1:58.01    2:37.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:34.42                 
                     
Kerttu Nurmi  2003    482  36.89  1:17.24  1:58.09    2:38.14   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:31.54                 
                     
Lilli Kulpakko  2005    468  36.35  1:17.62  1:59.02    2:39.72   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Sonila Selimi  2005    449  37.23  1:18.11  2:00.33    2:41.92   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:41.52                 
                     
Siiri Konkka  2004    439  36.21  1:17.73  1:59.22    2:43.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:35.25                 
                     
Fiona Laakso  2005    417  37.61  1:19.27  2:02.86    2:46.01   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:45.59                 
                     
Milla Karttunen  2005    400  38.65  1:20.99  2:04.76    2:48.28   
  Raision Urheilijat  2:43.68                 
                     
Sini Salmi  2004    392  38.37  1:20.83  2:05.93    2:49.49   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:37.69                 
                     
10  Aino Lepola  2005    379  37.92  1:21.51  2:06.24    2:51.31   
  TaTu Tampere  2:54.28                 
                     
11  Vilma Rintala  2005    326  41.60  1:28.17  2:15.41    3:00.18   
  Kokkolan Uimaseura  2:57.48                 
                     
12  Sabina Rakhimova  2005    287  44.96  1:32.37  2:20.33    3:07.92   
  Raision Urheilijat  3:09.89                 
                     
 
Laji 20, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paula Peltola  2001    643  32.93  1:09.23  1:46.83    2:23.73   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.37                 
                     
Ida Konkka  2000    528  36.00  1:15.11  1:54.54    2:33.43   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Anna Vira  2002    520  35.67  1:14.71  1:54.76    2:34.26   
  Aurajoen Uinti  2:26.34                 
                     
Janette Setälä  2001    514  36.57  1:15.96  1:55.75    2:34.87   
  Aurajoen Uinti  2:30.74                 
                     
Tiia Puolakka  1998    498  36.12  1:16.14  1:55.84    2:36.44   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Jenni Lehtonen  2000    341  40.84  1:26.10  2:12.05    2:57.47   
  Aurajoen Uinti  2:50.60                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  16:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner