2019-06-17   07:50:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  17:11   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 26, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sagdiana Rakhimova  2008    151  1:02.66  1:57.43  3:06.39    3:56.39   
  Raision Urheilijat  3:56.80                 
                     
Kaisa Heikkinen  2008    141  1:01.55  2:06.37  3:10.24    4:01.82   
  Raision Urheilijat  4:16.08                 
                     
 
Laji 26, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Daniela Lietzén  2006    388  40.19  1:25.00  2:13.03    2:52.85   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:52.37                 
                     
Elsa Vira  2006    371  35.77  1:23.07  2:16.44    2:55.39   
  Aurajoen Uinti  2:50.15                 
                     
Mirelle Hirsiniemi  2007    371  36.05  1:22.41  2:14.25    2:55.49   
  Aurajoen Uinti  2:58.21                 
                     
Mia Karolina Müürsepp  2006    249  49.54  1:38.75  2:36.56    3:20.37   
  Aurajoen Uinti  3:15.49                 
                     
Vilma Saarimäki  2007    191  50.57  1:45.86  2:51.21    3:38.86   
  Raision Urheilijat  3:43.80                 
                     
 
Laji 26, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiia Puolakka  1998    576  31.14  1:12.63  1:57.51    2:31.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.75                 
                     
Oona Laakso  2002    522  33.14  1:14.08  2:01.95    2:36.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:31.03                 
                     
Maija Nurmi  2003    462  35.17  1:18.52  2:07.91    2:43.13   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:43.49                 
                     
Iiris Yli-Jama  2003    458  34.54  1:22.05  2:06.53    2:43.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:39.08                 
                     
Kerttu Taponen  2005    439  35.45  1:20.15  2:09.74    2:45.87   
  Aurajoen Uinti  2:47.75                 
                     
Oona Sirkiä  2004    436  33.94  1:14.48  2:07.53    2:46.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:49.32                 
                     
Ella Suominen  2005    429  37.14  1:21.18  2:10.24    2:47.21   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:47.69                 
                     
Milla Lempiälä  2005    428  37.73  1:21.70  2:09.95    2:47.33   
  Loimaan Uimaseura  2:47.69                 
                     
Minttu Kiili  2005    416  36.47  1:21.54  2:11.22    2:48.85   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:56.82                 
                     
10  Maura Bergström  2005    415  36.69  1:21.29  2:10.45    2:49.05   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:48.12                 
                     
11  Daniela Degenhardt  2003    409  35.22  1:20.33  2:11.46    2:49.84   
  Aurajoen Uinti  2:46.97                 
                     
12  Olivia Koski  2002    408  35.97  1:20.73  2:11.12    2:50.00   
  Aurajoen Uinti  2:43.88                 
                     
13  Julianna Kurkela  2005    389  36.63  1:22.60  2:14.86    2:52.68   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:49.63                 
                     
14  Jenni Lehtonen  2000    389  35.71  1:21.84  2:13.62    2:52.75   
  Aurajoen Uinti                   
                     
15  Isla Pinta  2002    364  40.34  1:24.53  2:15.28    2:56.56   
  Raision Urheilijat                   
                     
16  My Laverman  2004    349  38.24  1:23.41  2:19.12    2:59.06   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:58.10                 
                     
17  Kristina Grimbaum  2005    290  43.28  1:35.26  2:30.36    3:10.38   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:16.73                 
                     
18  Aino Lehtinen  2005    201  43.78  1:38.35  2:50.87    3:34.98   
  Aurajoen Uinti  3:29.44                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  17:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner