2019-12-08   10:37:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XVII Marli Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XVII Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  09:59   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 3, 50 m SU T10,T15,T17, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Turun Satama Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Venla Holma  2008    288          40.95   
  Loimaan Uimaseura  43.70                 
Veera Mustonen  2008    209          45.58   
  Riihimäen Uimaseura  46.00                 
Nea Nirhamo  2008    205          45.84   
  Loimaan Uimaseura  48.08                 
Rebecca Mäkinen  2008    182          47.70   
  Uinti Tampere  55.93                 
Oona Valtonen  2008    178          48.04   
  TaTu Tampere  49.58                 
Emma Tieaho  2008    177          48.18   
  Nokian Pyry  47.98                 
Lotta Luotola  2008    174          48.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  47.89                 
Saga Linnosaari  2008    174          48.47   
  Cetus Espoo  47.35                 
Ella Lindholm  2008    172          48.63   
  Salon Uimarit  51.48                 
10  Selma Syrjänen  2009    164          49.42   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  54.16                 
11  Veera Knuutila  2008    162          49.58   
  Aurajoen Uinti  48.69                 
12  Selma Ala-Karvia  2008    160          49.80   
  Uinti Tampere  50.22                 
13  Lotta Turunen  2008    158          49.98   
  Cetus Espoo  51.71                 
14  Viiu Levola  2008    155          50.33   
  TaTu Tampere  51.62                 
15  Elina Malinen  2009    154          50.38   
  Riihimäen Uimaseura  49.74                 
16  Emilia Inkeroinen  2009    154          50.44   
  Kouvolan Uimarit  52.43                 
17  Jade Isomaa  2008    154          50.48   
  Loimaan Uimaseura  52.72                 
18  Hanna Vänni  2008    149          50.95   
  Uinti Tampere                   
19  Jade Brelo  2008    149          51.01   
  Cetus Espoo  52.87                 
20  Kaisla Paalanen  2008    138          52.27   
  Riihimäen Uimaseura  55.77                 
20  Vilja Suominen  2009    138          52.27   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.40                 
22  Nella Kuivanen  2008    134          52.84   
  Uinti Tampere  54.18                 
23  Saara Pakomäki  2008    128          53.59   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  55.17                 
24  Matilda Saarinen  2008    124          54.17   
  Salon Uimarit  54.62                 
25  Vilma Toivonen  2008    124          54.24   
  Loimaan Uimaseura  55.34                 
26  Minea Moisio  2009    122          54.55   
  TaTu Tampere  52.75                 
27  Aino Hakkarainen  2009    119          55.01   
  Helsingfors Simsällskap  1:02.80                 
28  Maija Kuisma  2008    118          55.14   
  Hyvinkään Uimaseura  53.50                 
29  Elsa Hanski  2008    117          55.26   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.50                 
30  Eerika Savulahti  2008    112          56.01   
  Riihimäen Uimaseura  55.89                 
31  Nea Hellsten  2009    112          56.09   
  Helsingfors Simsällskap  56.87                 
32  Minttu Meskanen  2008    111          56.21   
  Nokian Pyry  57.66                 
33  Veanna Reuna  2008    111          56.28   
  Raision Urheilijat  1:00.38                 
34  Siiri Laine  2008    110          56.40   
  Helsingfors Simsällskap                   
35  Iina Koivisto  2010    108          56.70   
  Loimaan Uimaseura  1:01.64                 
36  Hanna-Mari Kuisma  2009    105          57.22   
  Hyvinkään Uimaseura  59.94                 
37  Viktoria Tuominen  2010    101          57.97   
  Helsingfors Simsällskap  59.71                 
38  Emmi Jokinen  2008    99          58.32   
  Uinti Tampere  55.10                 
39  Ellen Fröjdö  2008    95          59.10   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
40  Maria Rahmati  2008    92          59.74   
  Raision Urheilijat  57.12                 
41  Iiris Tuukkanen  2008    90          1:00.24   
  Riihimäen Uimaseura  1:04.68                 
42  Emma Karimäki  2009    88          1:00.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:04.29                 
43  Ella Ahonen  2008    88          1:00.75   
  Raision Urheilijat  1:05.90                 
44  Lotta Malmelin  2009    87          1:00.92   
  Nokian Pyry                   
45  Nea Veiro  2008    84          1:01.72   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:03.79                 
46  Olivia Gadd  2008    80          1:02.73   
  Uinti Tampere  1:00.11                 
47  Aliisa Kunttu  2008    66          1:06.82   
  Aurajoen Uinti  1:01.30                 
48  Annika Andersen  2008    60          1:08.94   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:06.19                 
Sofia Maude  2008              DNS   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  48.24                 
 
Laji 3, 50 m SU T10,T15,T17, Loppukilpailut 11 - 15 v 
Sponsori: Turun Satama Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alina Antila  2004    577          32.49   
  Nurmijärven Uinti  31.85                 
Sylvia Kuusisto  2003    566          32.70   
  Aurajoen Uinti  31.43                 
Aada Rissanen  2004    534          33.34   
  Cetus Espoo  33.02                 
Sini Salmi  2004    475          34.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.90                 
Rina Rantanen  2005    445          35.44   
  Cetus Espoo  35.03                 
Elsa Vira  2006    415          36.25   
  Aurajoen Uinti  36.11                 
Ella Alanko  2003    403          36.63   
  Aurajoen Uinti  36.09                 
Sini Heikkilä  2003    401          36.69   
  Salon Uimarit  35.02                 
Helka Suomäki  2003    387          37.13   
  Aurajoen Uinti  36.82                 
10  Mirelle Hirsiniemi  2007    366          37.81   
  Aurajoen Uinti  36.72                 
11  Säde Ryynänen  2005    362          37.94   
  Cetus Espoo  39.70                 
12  Helmi Ahonen  2003    340          38.77   
  Helsingfors Simsällskap  36.24                 
13  Elina Ruha  2005    333          39.01   
  Cetus Espoo  40.27                 
14  Mirella Sauhula  2006    307          40.11   
  Aurajoen Uinti  41.71                 
15  Pilvi Österman  2005    289          40.91   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  39.69                 
16  Veera Malmelin  2007    284          41.16   
  Nokian Pyry  41.86                 
17  Aino Lehtinen  2005    282          41.26   
  Aurajoen Uinti                   
18  Bianca Flöjt  2005    235          43.83   
  Ålands Simförening  44.66                 
19  Joanna Hauhia  2004    233          43.96   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  43.20                 
20  Katri Kulovuori  2007    229          44.21   
  Uinti Tampere  45.26                 
21  Leenu Karolina Kinnunen  2005    228          44.25   
  Cetus Espoo  47.71                 
21  Nea Tamminen  2004    228          44.25   
  Aurajoen Uinti  45.11                 
23  Saga Peltolehto  2003    191          46.95   
  Nokian Pyry  45.43                 
24  Stella Laukkanen  2007    162          49.57   
  Uinti Tampere  53.08                 
25  Henna Arenius  2005    161          49.64   
  Hyvinkään Uimaseura  53.64                 
26  Heidi Still  2006    158          49.98   
  Cetus Espoo  52.73                 
27  Saana Kurittu  2006    155          50.30   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.85                 
28  Maija Salokorpi  2007    127          53.70   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.76                 
29  Taika Uskali  2005    124          54.19   
  Riihimäen Uimaseura                   
30  Venla Rauta  2007    103          57.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
31  Milja Koivu  2007    81          1:02.46   
  Riihimäen Uimaseura                   
32  Yasemin Yilmaz  2007    81          1:02.50   
  Aurajoen Uinti  59.96                 
33  Krista-Matleena Kurvinen  2006    70          1:05.51   
  Riihimäen Uimaseura  1:02.40                 
Anjenike Kriek  2005              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan               
Emma Pellikka  2007              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Kaisla-Kerttu Parkkonen  2006              DSQ   
  Hyvinkään Uimaseura  52.12                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 3, 50 m SU T10,T15,T17, Loppukilpailut 16 - 17 v 
Sponsori: Turun Satama Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oona Laakso  2002    596          32.14   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.52                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  09:59 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner