Results for Laviaarit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 46 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspivmr | 13 toukokuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:04 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 12 toukokuu 2018 |
Laji 46, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Siiri Eini | 2003 | Gladius Kirkkonummi | 34.53 | ||||||
2 | Rebekka Luoto | 2003 | Raision Urheilijat | 34.95 | ||||||
3 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | Cetus Espoo | 37.69 | ||||||
4 | Peppi Vesalainen | 2004 | Helsingfors Simsllskap | 37.70 | ||||||
5 | Minea Wiren | 2003 | Nokian Pyry | 38.02 | ||||||
6 | Kaisa Himanen | 2003 | Mikkelin Uimaseura | 38.55 | ||||||
7 | Iiris Jms | 2004 | Mikkelin Uimaseura | 38.94 | ||||||
8 | Matilda Lonka | 2003 | Kouvolan Uimarit | 38.96 | ||||||
9 | Laura Kellberg | 2003 | Cetus Espoo | 39.35 | ||||||
10 | Julia Peltola | 2003 | Cetus Espoo | 39.74 | ||||||
11 | Sofia Lngstrm | 2003 | Cetus Espoo | 40.61 | ||||||
12 | Henni Havn | 2004 | Simmis Wanda | 40.82 | ||||||
13 | Emilia Myllykoski | 2003 | Simmis Wanda | 41.06 | ||||||
14 | Julia Tuura | 2004 | Riihimen Uimaseura | 41.40 | ||||||
15 | Julie Nikkil | 2003 | Vanders | 42.56 | ||||||
16 | Delia Helena Aho | 2003 | Cetus Espoo | 42.76 | ||||||
17 | Erica Tomperi | 2004 | Nokian Pyry | 42.88 | ||||||
18 | Susanna Kuisma | 2003 | Hyvinkn Uimaseura | 43.01 | ||||||
19 | Ekaterina Galay | 2003 | Lappeenrannan Uimarit | 43.18 | ||||||
20 | Senni Partanen | 2004 | Mikkelin Uimaseura | 43.49 | ||||||
21 | Tinka Rokka | 2003 | Uimaseura Aquila | 43.75 | ||||||
22 | Sara Pantsu | 2003 | Simmis Wanda | 44.16 | ||||||
23 | Lotta Heinimki | 2003 | Helsingfors Simsllskap | 44.60 | ||||||
24 | Peppi Siurola | 2004 | Simmis Wanda | 44.72 | ||||||
25 | Ronja Myllykallio | 2003 | Nokian Pyry | 44.78 | ||||||
26 | Kia Kivel | 2003 | Nummelan Kisaajat | 44.84 | ||||||
27 | Tuuli Kammonen | 2004 | Mikkelin Uimaseura | 45.82 | ||||||
28 | Lea Heinzmann | 2004 | Simmis Grani | 46.46 | ||||||
29 | Minka Jumppainen | 2003 | Riihimen Uimaseura | 46.88 | ||||||
30 | Matilda Nyberg | 2004 | Helsingin Uimarit | 47.37 | ||||||
31 | Silja Lehtonen | 2004 | Simmis Wanda | 47.43 | ||||||
32 | Henrietta Lfgren | 2003 | Simmis Wanda | 47.46 | ||||||
33 | Ella Pitkkangas | 2003 | Vanders | 47.54 | ||||||
34 | Reetta Haara | 2004 | Simmis Wanda | 48.06 | ||||||
Laji 46, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hanna Kareinen | 2000 | Helsingfors Simsllskap | 33.40 | ||||||
1 | Sohvi Nenonen | 1999 | Cetus Espoo | 33.40 | ||||||
3 | Nelli Ohvo | 2001 | Cetus Espoo | 34.03 | ||||||
4 | Lotta Hmlinen | 1998 | Helsingfors Simsllskap | 34.25 | ||||||
5 | Mirka Mettinen | 2002 | Cetus Espoo | 34.39 | ||||||
6 | Jade Pnni | 1997 | Nummelan Kisaajat | 34.55 | ||||||
7 | Emilia Flyckt | 2001 | Cetus Espoo | 34.59 | ||||||
8 | Charlotta Edelman | 2001 | bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.03 | ||||||
9 | Sofia Lehtinen | 2000 | Cetus Espoo | 35.25 | ||||||
10 | Melissa Priidel | 2002 | Briis | 35.58 | ||||||
11 | Julia Korva | 1999 | Octopus Lohja | 36.40 | ||||||
12 | Lyydia Kalenius | 2000 | Cetus Espoo | 36.74 | ||||||
13 | Adelia Spngberg | 1999 | Cetus Espoo | 36.99 | ||||||
13 | Kirke Penter | 2001 | Kalevi Ujumiskool | 36.99 | ||||||
15 | Mette Konttila | 2001 | Octopus Lohja | 37.08 | ||||||
16 | Aino Kontiainen | 2002 | Uinti Hyvink | 37.15 | ||||||
17 | Jonna Vasara | 2002 | Cetus Espoo | 37.23 | ||||||
18 | Sanna Hokkanen | 1977 | Cetus Espoo | 38.82 | ||||||
19 | Nella Korpela | 2002 | Cetus Espoo | 38.95 | ||||||
20 | Sini Hirvonen | 2001 | Cetus Espoo | 40.03 | ||||||
21 | Riikka Yli-Jama | 2000 | Salon Uimarit | 40.35 | ||||||
22 | Kelli Marie Missik | 1999 | Kalevi Ujumiskool | 40.77 | ||||||
23 | Ronja Riihinen | 2000 | Cetus Espoo | 40.83 | ||||||
24 | Siiri Vlimaa | 2002 | Tuusulan Uimaseura | 41.07 | ||||||
25 | Jenny Kareinen | 2002 | Helsingfors Simsllskap | 41.37 | ||||||
25 | Johanna Kara | 1965 | Cetus Espoo | 41.37 | ||||||
27 | Maari Sinivuori | 2001 | Tuusulan Uimaseura | 41.47 | ||||||
28 | Sofia Hinkka | 2001 | Tuusulan Uimaseura | 41.98 | ||||||
29 | Siiri Jms | 2002 | Mikkelin Uimaseura | 42.96 | ||||||
30 | Sanni Luostarinen | 2002 | Jrvenpn Uintiklubi | 43.87 | ||||||
31 | Lilja Pakaslahti | 2002 | Vanders | 44.16 | ||||||
32 | Erja Tiljander | 2000 | Uinti Hyvink | 45.60 | ||||||
33 | Kamilla Virtanen | 2002 | Helsingin Uimarit | 47.32 | ||||||
34 | Aida Ahlgren | 2002 | Cetus Espoo | 51.92 | ||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 13 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:04 |