2020-01-26   05:12:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laviaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:35   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eetu Autio  2007  Uimaseura Aquila            38.95   
Aleksandr Vysotskiy  2006  Stadin Delfiinit            38.99   
Ilmari Nieminen  2007  Cetus Espoo            39.11   
Leevi Pixa  2007  Helsingfors Simsällskap            40.19   
Onni Rahkonen  2007  Simmis Grani            41.96   
Artemi Tsinjonnõi  2008  Cetus Espoo            43.72   
Ville-veikko Luomala  2007  Järvenpään Uintiklubi            43.74   
Lauri Valtanen  2007  Simmis Wanda            43.77   
Lenni Syvänen  2007  Cetus Espoo            44.33   
10  Severi Tammihovi  2009  Cetus Espoo            44.56   
11  Lenni Nevalainen  2007  Cetus Espoo            44.59   
12  Roope Liimatainen  2007  Cetus Espoo            45.43   
13  Mikael Rasinmäki  2006  Cetus Espoo            46.33   
14  Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            47.09   
15  Iivari Sippola  2007  Vanders            47.57   
16  Veeti Sorri  2007  Gladius Kirkkonummi            47.74   
17  Jonas Hassinen  2008  Simmis Grani            47.76   
18  Leevi Immonen  2007  Lahden Uimaseura            47.92   
19  Mikael Suni  2007  Cetus Espoo            48.11   
20  Otto Vauhkonen  2007  Cetus Espoo            48.54   
21  Leo Tuomainen  2008  Cetus Espoo            48.56   
22  Matti Klümper  2008  Cetus Espoo            48.58   
23  Amos Mäkilä  2007  Simmis Grani            48.92   
24  Roope Piironen  2007  Loimaan Uimaseura            49.03   
25  Joonas Keränen  2007  Cetus Espoo            49.25   
26  Eljas Pekkola  2007  Cetus Espoo            49.41   
27  Elias Salo  2007  Vesihelmen Uimaseura            49.60   
28  Topias Toivanen  2007  Cetus Espoo            49.64   
29  Henri Koskela  2007  Cetus Espoo            50.66   
30  Eetu Niemi  2007  Octopus Lohja            50.85   
31  Tommi Mosconi  2008  Cetus Espoo            51.73   
32  Aki Eveli  2006  Cetus Espoo            51.82   
33  Tomas Leinonen  2008  Cetus Espoo            52.27   
34  Veikko Hautaniemi  2007  Cetus Espoo            52.47   
35  Akseli Savolainen  2007  Cetus Espoo            52.84   
36  Julius Laitinen  2007  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            52.89   
37  Otso Johansson  2008  Cetus Espoo            52.98   
38  Frans Nyström  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            53.64   
39  Onni Sidoroff  2006  Cetus Espoo            54.15   
40  Mikael Kulay  2007  Cetus Espoo            54.64   
41  Patrik Ventus  2007  Simmis Grani            54.77   
42  Eetu Forss  2007  Simmis Grani            55.08   
43  Eino Välimäki  2009  Cetus Espoo            55.42   
44  Aarni Rahkonen  2009  Simmis Grani            1:04.07   
Eemil Hujala  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Yury Smirnov  2005  Dolphin swimming school            32.82   
Nico Peltonen  2005  Hyvinkään Uimaseura            35.00   
Kaspar Arold  2005  Ujumise spordiklubi            35.39   
Valtteri Muranen  2005  Uimaseura Aquila            38.73   
William Fagerstedt  2005  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            40.79   
Tiger Tran  2005  Simmis Wanda            41.17   
Oscar Westerberg  2005  Cetus Espoo            43.07   
Henri Hietto  2005  Simmis Wanda            45.47   
Jesper Dolk  2005  Nurmijärven Uinti            46.16   
10  Aleksanteri Patrakka  2005  Helsingin Uimarit            53.54   
11  Tomas Lipponen  2005  Simmis Grani            53.60   
                     
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Onni Äijälä  2004  Hyvinkään Uimaseura            32.61   
Veeti Salminen  2004  Simmis Wanda            35.97   
Joona Kuitu  2004  Simmis Wanda            37.16   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo            37.39   
Yufei Meng  2004  Simmis Grani            37.68   
Masih Tantula  2004  Simmis Grani            37.79   
Jeremy Valkeavuori  2004  Riihimäen Uimaseura            38.85   
Leo Oksman  2004  Helsingin Uimarit            41.71   
Joel Lipponen  2004  Uinti Hyvinkää            41.92   
10  Leo Hautaniemi  2004  Cetus Espoo            43.07   
11  Arttu Anttonen  2004  Järvenpään Uintiklubi            45.77   
12  Vi Thai Ngô  2004  Simmis Wanda            46.07   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner