2019-08-20   11:04:29
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  29 september 2018   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  15:58   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  29 september 2018         
 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 0-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Zenia Aarestrup  2001    566          34.61   
  Gladsaxe Svømmeklub  35.56                 
Cecilie Daluiso Salmonsen  2001    555          34.83   
  GTI  35.85                 
Emma Mikkelsen  2001    489          36.35   
  Vest-Brøndby  36.12                 
Tanja H Nielsen  1996    389          39.21   
  Svømmeklubben SHS Stevns  38.34                 
Melanie Degner  2000              DSQ  SW 4.4 Tyvstart 
  Køge Svømmeklub  33.65                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Elisabeth Sabroe Ebbesen  2002    566          34.62   
  Gentofte Svømme Klub  34.88                 
Sofie Villum Færch  2002    552          34.90   
  Helsingør Svømmeklub  34.38                 
Amanda Hietala  2002    505          35.95   
  Helsingør Svømmeklub  35.79                 
Freja Stenbækgård  2003    406          38.65   
  Helsingør Svømmeklub  38.05                 
Amalie Kolstrup-Timm  2003    398          38.92   
  Helsingør Svømmeklub  39.58                 
Pil Sylvander  2003    364          40.11   
  Helsingør Svømmeklub  39.59                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Sara Damkjær Bartels  2004    612          33.73   
  Gladsaxe Svømmeklub  33.46                 
Caroline Villum Færch  2005    506          35.93   
  Helsingør Svømmeklub  36.48                 
Johanne Weber  2005    477          36.64   
  Helsingør Svømmeklub  37.27                 
Nicoline H. Baadsgaard  2004    471          36.80   
  GTI  36.82                 
Mathilde U. Thorborg  2005    451          37.32   
  Vest-Brøndby  38.63                 
Marie Juul-Olsen  2004    427          38.01   
  Lyngby Svømmeklub  38.38                 
Ella Gohr Metz  2005    404          38.72   
  Vest-Brøndby  41.48                 
Mathilde Svendsen  2004    397          38.95   
  GTI  39.53                 
Mikkeline Rud Wiberg  2005    372          39.79   
  Helsingør Svømmeklub  41.35                 
10  Frederikke Elster  2004    325          41.62   
  Lyngby Svømmeklub  44.18                 
11  Lærke Marie Clausen  2005    309          42.32   
  GTI  42.77                 
12  Gry Emilie Kudsk Olsen  2005    308          42.39   
  Hvidovre Svømme Klub  42.64                 
13  Kathrine E. Larsen  2005    288          43.32   
  Lyngby Svømmeklub  45.43                 
14  Nicoline Mørch Andersen  2005    273          44.13   
  Hvidovre Svømme Klub  44.06                 
15  Ida Sophie Hinsch Olsen  2004    272          44.19   
  Helsingør Svømmeklub  43.83                 
16  Kristine G. Skjærbæk  2004    259          44.93   
  Helsingør Svømmeklub  44.04                 
17  Katrine G. Kristensen  2005    241          45.98   
  Helsingør Svømmeklub  46.68                 
18  Frida Christensen  2005    238          46.18   
  Svømmeklubben SHS Stevns  47.85                 
19  Amalie Henriksen  2005    207          48.39   
  Hvidovre Svømme Klub  48.09                 
20  Mathilde F Handberg  2005    199          49.05   
  Hvidovre Svømme Klub  50.44                 
21  Amanda L. Munch-Jensen  2005    195          49.37   
  Solrød Svømmeklub  49.06                 
22  Caja Cederblad Larsen  2004    174          51.28   
  Hvidovre Svømme Klub  58.77                 
Anne Sepstrup-Skjoldner  2005              DNS   
  Solrød Svømmeklub  36.93                 
Mathilde Syberg Glud  2004              DNS   
  Helsingør Svømmeklub  38.60                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Maya Amstrup Riis  2007    379          39.55   
  Vest-Brøndby  41.01                 
Sarah Ankjær Pedersen  2006    372          39.81   
  GTI  41.77                 
Liva Gottorp Sørensen  2006    367          40.00   
  Vest-Brøndby  39.87                 
Sofie Ravn Herche  2007    366          40.01   
  Svømmeklubben Kvik, Kastrup  40.97                 
Rikke Therp  2006    350          40.62   
  Vest-Brøndby  40.81                 
Malouca Laura Bruun  2007    338          41.10   
  Glostrup Svømmeklub  41.42                 
Daniella Anderson  2006    334          41.27   
  Solrød Svømmeklub  44.58                 
Alberte Crone Larsen  2006    332          41.32   
  GTI  41.82                 
Mathilde Willumsen  2006    325          41.65   
  GTI  42.60                 
10  Anna Blom Bygum  2006    324          41.68   
  Vest-Brøndby  41.91                 
11  Sofia Yuwei Zhang  2006    314          42.13   
  Lyngby Svømmeklub  43.42                 
12  Mathilde Holm Villadsen  2006    313          42.14   
  Solrød Svømmeklub  42.29                 
13  Fiona Emilie West  2006    294          43.05   
  Helsingør Svømmeklub  43.99                 
13  Frida Caroline Knudsen  2007    294          43.05   
  GTI  45.23                 
15  Malene Dithmar  2006    280          43.75   
  GTI  47.45                 
16  Jaqueline Haack  2006    275          44.04   
  Solrød Svømmeklub  43.47                 
17  Siv Reimer  2006    273          44.13   
  Svømmeklubben Kvik, Kastrup  44.34                 
18  Mille Giolbas  2006    268          44.41   
  GTI  45.25                 
19  Silvia Martinsen  2007    266          44.50   
  Helsingør Svømmeklub  44.59                 
20  Regitze Rosenkrantz  2006    258          44.98   
  Glostrup Svømmeklub  46.93                 
21  Sofie Ammentorp Ribjerg  2006    254          45.22   
  Solrød Svømmeklub  45.67                 
22  Ea Lund Havgaard  2007    253          45.24   
  Helsingør Svømmeklub  44.51                 
23  Maica Jensen  2006    243          45.88   
  Hvidovre Svømme Klub  45.71                 
24  Isabell Hansen  2007    242          45.92   
  Glostrup Svømmeklub  46.17                 
25  Rikke Parkhøi  2006    233          46.50   
  Hvidovre Svømme Klub  50.23                 
26  Caroline Haugland  2007    226          46.99   
  Helsingør Svømmeklub  45.88                 
27  Charlotte Hjortshøj  2006    225          47.07   
  Solrød Svømmeklub  49.03                 
28  Alberte Berner Mikkelsen  2006    204          48.64   
  Hvidovre Svømme Klub  49.33                 
29  Ella Kjærebye  2007    190          49.75   
  Glostrup Svømmeklub  52.79                 
30  Emma Westarp Zornhagen  2007    185          50.25   
  Glostrup Svømmeklub  50.90                 
31  Sandra Bünsov Frederiksen  2007    184          50.33   
  Vest-Brøndby  54.22                 
32  Ida Celine Sangstad Holst  2007    178          50.82   
  Glostrup Svømmeklub  54.43                 
33  Mikkeline H. Jacobsen  2007    174          51.24   
  Vest-Brøndby  51.93                 
34  Mathilde Bremer Sørensen  2006    172          51.49   
  GTI  53.54                 
35  Hannah Bjerg Hagens  2007    149          53.96   
  Vest-Brøndby  54.53                 
36  Ila Murphy  2007    147          54.26   
  Vest-Brøndby  52.73                 
37  Jasmin Freja Hansen Ünal  2007    138          55.33   
  GTI  56.24                 
38  Rosa Viola My Raagefelt  2007    133          56.10   
  Hvidovre Svømme Klub  54.52                 
39  Mathilde Mark  2006    129          56.59   
  Svømmeklubben SHS Stevns  59.52                 
40  Agnes Højsteen  2007    123          57.46   
  Vest-Brøndby  52.56                 
41  Hannah Bjørneboe  2007    121          57.90   
  Vest-Brøndby  54.26                 
42  Zeline Helsen Lintrup  2007    119          58.14   
  Hvidovre Svømme Klub  54.11                 
Ulrikke Skjøth-Rasmussen  2007              DSQ  SW 7.6 ESB v 50 
  Helsingør Svømmeklub  44.54                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2018 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Amanda Liechti  2008    219          47.46   
  Solrød Svømmeklub  46.90                 
Wilma E L Raagefelt  2008    188          49.99   
  Hvidovre Svømme Klub  51.89                 
Emma Panton Nielsen  2008    187          50.05   
  Glostrup Svømmeklub  51.73                 
Julie Bruun  2008    153          53.52   
  GTI  59.04                 
Alma Gottorp Sørensen  2009    142          54.77   
  Vest-Brøndby  56.98                 
Merle Otzen  2008    121          57.89   
  Vest-Brøndby  57.21                 
Mille Therp  2009    118          58.36   
  Vest-Brøndby  1:00.96                 
Caroline Hedetoft-Winther  2008    112          59.41   
  GTI  1:00.11                 
Esther Bang Laursen  2009    110          59.74   
  Vest-Brøndby  1:01.49                 
10  Amalie Lykke Madsen  2008    107          1:00.24   
  GTI  58.29                 
11  Luka Revitz  2008    97          1:02.15   
  Vest-Brøndby  1:04.33                 
12  Isabella Høj Johansen  2008    92          1:03.30   
  GTI  1:04.74                 
13  Frida Christoffersen  2009    86          1:04.86   
  Vest-Brøndby  1:17.78                 
14  Liva Yri  2008    72          1:08.71   
  Vest-Brøndby  1:03.47                 
15  Ida Matthesen  2009    67          1:10.21   
  Vest-Brøndby  1:10.68                 
16  Caroline Stefansen  2009    54          1:15.38   
  Vest-Brøndby  1:10.93                 
17  Frederikke M. Rasmussen  2008    46          1:19.39   
  Vest-Brøndby  1:11.89                 
Sarah Kjær Jensen  2008              DSQ  SW 7.2 Asyn arme 
  Vest-Brøndby  1:01.78                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  15:58 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark