2019-11-13   11:53:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Leax Cup 2018

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Resultat Gren 16 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 16 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Leax Cup    Utskriftsdatum  04 november 2018   
  Tävlingsort  Falköping    Utskriftstid  13:44   
  Arrangör  Falköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2018         
 
 
Gren 16, 4X50m Medley Mixed C-E, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Skövde Simsällskap Vit  2005  Skövde Simsällskap            2:23.84   
  Ebba Jukic  2005      36.46        36.46   
  Felicia Kvarnstedt  2005      41.38        1:17.84   
  Alvin Silow  2005      35.49        1:53.33   
  Linnea Melin  2005      30.51        2:23.84   
                     
Skövde Simsällskap Svart  2005  Skövde Simsällskap            2:42.42   
  Isabelle Gereonsson  2007      42.34        42.34   
  Stella Andersson  2007      47.53        1:29.87   
  Jasper Schimmel  2006      35.98        2:05.85   
  Kajsa Andersson  2007      36.57        2:42.42   
                     
Skövde Simsällskap Gul  2005  Skövde Simsällskap            2:47.36   
  Ella Winqvist  2007      40.05        40.05   
  Elias Kvarnstedt  2008      48.78        1:28.83   
  Emilia Höglund  2007      44.43        2:13.26   
  Kerstin Landahl  2008      34.10        2:47.36   
                     
SK Götene  Simklubben Götene            2:57.04   
  Tove Öjersson  2005      41.99        41.99   
  Fabian Lövgren  2005      50.92        1:32.91   
  Lisa Andersson  2005      41.19        2:14.10   
  Otto Karlsson  2006      42.94        2:57.04   
                     
Kungälv Mix Lag 5  2007  Kungälvs Simsällskap            2:59.89   
  Tuva Honsberg  2008      44.87        44.87   
  Cornelia Köpman  2008      48.36        1:33.23   
  Linus Framme  2008      47.52        2:20.75   
  Josef Holmén  2007      39.14        2:59.89   
                     
Mariestads Simsällskap  2005  Mariestads Simsällskap            3:00.76   
  Theresa Melin  2005      44.10        44.10   
  Axel Blom  2005      48.39        1:32.49   
  Elsa Jernevad  2005      48.68        2:21.17   
  Oscar Blom  2008      39.59        3:00.76   
                     
Falköpings Simsällskap  13  Falköpings Simsällskap            DSQ   
  Lisa Karlén  2005      39.72        39.72   
  Fabian Källström  2008      1:01.68        1:41.40   
  Clara Jonsson  2006      42.84        2:24.24   
                     
Kungälv Mix Lag 4  2005  Kungälvs Simsällskap            DSQ   
  Erik Isaksson  2005      40.66        40.66   
  Tilda Dohrner  2006      44.25        1:24.91   
                     
Skövde Simsällskap Grön  2005  Skövde Simsällskap            DSQ   
  Saga Jukic  2008      45.03        45.03   
  Wilma Lendin Lundgren  2007      39.80        1:24.83   
  Alma Wallin  2005      38.20        2:03.03   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 november 2018 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  13:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner