2019-08-19   19:25:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jeppis-Kokko Games 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Jeppis-Kokko Games 2018    Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari/Kokkola    Tulostusaika  15:59   
  Järjestäjä  JS-PU / KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 marraskuu 2018         
 
 
Laji 10, 50m SU N,T-15,13,11,9, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Helmi Koivisto  2009    124          51.47   
  Seinäjoen Uimarit-58  52.68                 
Lina Koivulahti  2009    109          53.64   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  53.43                 
Laura Björkstrand  2009    107          54.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  55.09                 
Siiri Karhulahti  2009    98          55.65   
  Kokkolan Uimaseura  53.95                 
Fanny Laiho  2010    96          56.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:03.60                 
Maija Karjalainen  2010    72          1:01.51   
  Kokkolan Uimaseura                   
Neea Risku  2011    60          1:05.27   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:00.42                 
Emilia Syrjä  2009    49          1:09.78   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:08.13                 
Emma Hertsbacka  2010              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  56.30                 
  SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
 
Laji 10, 50m SU N,T-15,13,11,9, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aava Näykki  2007    236          41.50   
  Kempeleen Pyrintö  39.61                 
Aada Antila  2007    228          41.98   
  Lapuan Virkiä  44.28                 
Sini Saari  2007    215          42.83   
  Vieskan Uimarit  42.97                 
Albertiina Kotkaniemi  2008    196          44.16   
  Seinäjoen Uimarit-58  42.17                 
Iida-Carita Niskanen  2008    164          46.83   
  Vieskan Uimarit  46.53                 
Elsa Pelkonen  2007    163          46.94   
  Vieskan Uimarit  45.27                 
Nana Murtomäki  2008    152          48.01   
  Seinäjoen Uimarit-58  46.57                 
Kaisa Hakala  2008    149          48.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  51.28                 
Siiri Nivukoski  2008    141          49.23   
  Seinäjoen Uimarit-58  54.06                 
10  Milena Elomaa  2008    140          49.38   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  52.44                 
11  Aino Jämsä  2008    118          52.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  52.85                 
12  Aada Mäkinen  2007    115          52.73   
  Nivalan Saukot  50.48                 
13  Ada Sainio  2008    111          53.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  54.54                 
14  Nenne Maaria Johanna Lanamäki  2008    71          1:01.91   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:01.20                 
15  Emma Palola  2008    69          1:02.50   
  Kokkolan Uimaseura                   
 
Laji 10, 50m SU N,T-15,13,11,9, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jutta Mört  2005    357          36.18   
  Kemin Työväen Uimarit  36.23                 
Milla Marttila  2005    336          36.91   
  Kempeleen Pyrintö  37.58                 
Ellen Williamsson  2006    286          38.94   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  38.91                 
Saga Tuisku  2005    258          40.28   
  Kemin Työväen Uimarit  39.75                 
Amanda Nielsen  2005    249          40.75   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  43.50                 
Ida Ekebohm  2005    245          41.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  40.61                 
Peppi Ojakippola  2006    223          42.28   
  Vieskan Uimarit  41.93                 
Angelica Kärki  2006    219          42.58   
  Kempeleen Pyrintö  41.60                 
Elin Thodin  2005    212          42.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  41.97                 
10  Laura Koskela  2006    207          43.35   
  Seinäjoen Uimarit-58  42.78                 
11  Mirella Hakala  2005    189          44.67   
  Seinäjoen Uimarit-58  48.63                 
12  Tilda Saarela  2006    187          44.87   
  Vieskan Uimarit  44.07                 
13  Elviira Kotkaniemi  2005    180          45.42   
  Seinäjoen Uimarit-58  45.24                 
14  Sofia Heiskanen  2005    171          46.19   
  Kokkolan Uimaseura  45.34                 
15  Ellen Arvo  2005    167          46.56   
  Kokkolan Uimaseura  43.93                 
16  Jenna Päivärinta  2005    155          47.77   
  Kokkolan Uimaseura  47.89                 
17  Siiri Suominen  2006    152          48.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  47.09                 
18  Neela Perälä  2006    128          50.87   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  47.93                 
19  Ellinor Ollikainen  2006    126          51.16   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  51.95                 
20  Anni Särkiniemi  2006    101          54.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  57.16                 
21  Mariana Mäki  2006    99          55.48   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  52.57                 
22  Neela Hiekka  2006    92          56.81   
  Kokkolan Uimaseura  55.53                 
23  Daniela Rönnqvist  2006    73          1:01.33   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Elsa Rantatalo  2006              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  59.24                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Hanna Eveliina Hietanen  2005              DSQ   
  Lapuan Virkiä  46.78                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Nelly Eriksson  2006              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  47.93                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 10, 50m SU N,T-15,13,11,9, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Wilma Lakanen  2003    546          31.40   
  Kokkolan Uimaseura  30.91                 
Henna Känsäkangas  2004    437          33.82   
  Kokkolan Uimaseura  32.77                 
Tessa Tattari  2004    386          35.24   
  Kokkolan Uimaseura  35.21                 
Viivi Lehtonen  2004    340          36.77   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  41.00                 
Siiri Tiilikka  2004    336          36.91   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  38.06                 
Noora Aikio  2004    332          37.04   
  Kemin Työväen Uimarit  35.59                 
Veera Varsanpää  2004    332          37.04   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  36.70                 
Gitta Nukala  2004    312          37.84   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  39.56                 
Maisa Berg  2003    289          38.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  41.82                 
10  Clara-Sophie Scheib  2003    242          41.18   
  Kempeleen Pyrintö                   
11  Iida-Isabella Pakka  2004    241          41.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  45.09                 
12  Riina Uimonen  2003    239          41.35   
  Kurikan Ryhti  42.14                 
13  Emma Lång  2004    231          41.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  42.86                 
14  Anna Villför  2004    212          43.04   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  42.24                 
15  Jenny Aada-Linnea Koskela  2003    209          43.23   
  Vieskan Uimarit  46.32                 
16  Elli Rantatalo  2004    206          43.41   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  42.14                 
17  Aliisa Rintakoski  2004    160          47.24   
  Seinäjoen Uimarit-58  49.38                 
18  Ida Enberg  2004    150          48.22   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  47.90                 
19  Sanni Porkkala  2004    121          51.76   
  Seinäjoen Uimarit-58  46.39                 
20  Venla Saarimaa  2004    114          52.83   
  Nivalan Saukot  52.20                 
 
Laji 10, 50m SU N,T-15,13,11,9, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petra Äkkinen  2000    490          32.54   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  31.20                 
Fanny Renvall  2000    378          35.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  34.08                 
Salla-Maaria Kauppinen  2002    321          37.48   
  Kokkolan Uimaseura  37.43                 
Jasmine Vikström  2002    261          40.13   
  Kokkolan Uimaseura  42.66                 
Laura Vierikko  2000    255          40.48   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  15:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner