2019-08-20   21:48:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jeppis-Kokko Games 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Jeppis-Kokko Games 2018    Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari/Kokkola    Tulostusaika  22:13   
  Järjestäjä  JS-PU / KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 marraskuu 2018         
 
 
Laji 13, 100m Sekauinti M,P-16,14, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohneel Mandpe  2004    287  35.90        1:16.21   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:15.17                 
                     
Adam Björkstrand  2005    259  36.18        1:18.91   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:21.26                 
                     
Mikko Karjalainen  2004    256  37.15        1:19.15   
  Kokkolan Uimaseura  1:17.35                 
                     
Salomo Pihlaja  2005    254  38.23        1:19.39   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:19.11                 
                     
Ville Ikola  2005    243  38.37        1:20.60   
  Kokkolan Uimaseura  1:22.30                 
                     
Joel Jokiaho  2004    234  37.64        1:21.61   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:24.28                 
                     
Lassi Lahtinen  2004    231  38.95        1:21.96   
  Kokkolan Uimaseura  1:24.21                 
                     
Riku Määttälä  2005    226  39.23        1:22.50   
  Kokkolan Uimaseura  1:24.58                 
                     
Adrian Kaslin  2005    225  38.99        1:22.67   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:20.82                 
                     
10  Konsta Joensuu  2005    220  38.87        1:23.32   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:25.13                 
                     
11  Akseli Klutas  2004    194  40.90        1:26.84   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:26.31                 
                     
12  Lauri Jumppanen  2007    178  43.21        1:29.33   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:31.01                 
                     
13  Aatu Mäkinen  2005    165  43.13        1:31.65   
  Nivalan Saukot  1:30.83                 
                     
14  Elias Laukka  2005    163  43.61        1:31.99   
  Kempeleen Pyrintö  1:29.47                 
                     
15  Werneri Ketonen  2005    156  46.80        1:33.42   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:32.66                 
                     
16  Arttu Syrjä  2005    139  45.35        1:37.05   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:37.58                 
                     
 
Laji 13, 100m Sekauinti M,P-16,14, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teppo Jestoi  2003    398  32.05        1:08.37   
  Kokkolan Uimaseura  1:09.18                 
                     
Benjamin Evans  2003    380  32.89        1:09.39   
  Swimming Club Vuokatti  1:09.63                 
                     
Eero Hirvilammi  2002    340  32.88        1:12.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:14.25                 
                     
Emil Saha  2003    282  35.75        1:16.69   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:14.08                 
                     
Alexander Eklund  2002    253  37.69        1:19.49   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:15.88                 
                     
Matias Ylipelkonen  2003    188  42.64        1:27.77   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:29.29                 
                     
Eemeli Korhonen  2003    177  42.45        1:29.53   
  Kempeleen Pyrintö  1:25.62                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  22:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner