2019-08-25   14:29:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jeppis-Kokko Games 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Jeppis-Kokko Games 2018    Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari/Kokkola    Tulostusaika  15:09   
  Järjestäjä  JS-PU / KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 marraskuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Perhosuinti M,P16,14, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Salomo Pihlaja  2005    221  36.17        1:19.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:14.79                 
                     
Adam Björkstrand  2005    207  38.03        1:21.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:19.66                 
                     
Adrian Kaslin  2005    185  38.11        1:24.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:19.05                 
                     
Rasmus Saarimaa  2004    160  38.92        1:28.49   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:49.99                 
                     
Eskil Halmelinna  2005    136  42.82        1:33.31   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Linus Vuollet  2004    116  44.21        1:38.34   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:31.72                 
                     
Rasmus Kinnunen  2007    84  51.56        1:49.60   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Aaro-Oskar Ruuskanen  2004              DSQ  50m 
  Seinäjoen Uimarit-58  1:36.45                 
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti M,P16,14, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Benjamin Evans  2003    272  34.35        1:14.18   
  Swimming Club Vuokatti  1:14.16                 
                     
Emil Saha  2003    201  36.09        1:22.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:20.89                 
                     
Matias Ylipelkonen  2003    139  42.03        1:32.68   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti M,P16,14, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Thodin  2000    508  27.81        1:00.24   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:02.71                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  15:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner