2019-10-19   02:48:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Hvidovre Medley Cup 3

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Hvidovre Medley Cup 3    Udskriftsdato  16 marts 2019   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  12:27   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 marts 2019         
 
 
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Maria Agnes Jakobsen  2007              1:49.83  EXTRA 
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
                     
Rosa Viola My Raagefelt  2007              1:37.84  EXTRA 
  Hvidovre Svømmeklub  1:46.08                 
                     
Zeline Helsen Lintrup  2007              1:48.06  EXTRA 
  Hvidovre Svømmeklub  1:59.26                 
                     
 
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Anna Sofie Skov  2008    193          1:35.20   
  Hvidovre Svømmeklub                   
                     
Sophie Harff Laursen  2008    153          1:42.83   
  Solrød Svømmeklub  1:40.63                 
                     
Katrine Johanne Grovn  2008    131          1:48.26   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
                     
Ida Hinchely  2008    125          1:49.77   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  1:54.81                 
                     
Laura Sandgreen  2008    115          1:53.03   
  Hvidovre Svømmeklub  1:58.76                 
                     
Ellen Bregnholt Larsen  2008    112          1:54.08   
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
                     
Aya Lamkachar  2008    105          1:56.32   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
 
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Caroline Milling  2009    136          1:46.84   
  Solrød Svømmeklub  1:47.37                 
                     
 
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Nicoline Agergaard  2010    128          1:49.06   
  Hvidovre Svømmeklub  1:55.84                 
                     
Silla Peick-Kristensen  2010    109          1:55.16   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Rosa Marie Sandgaard  2010    86          2:04.26   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Amanda Hartvigsen  2010    82          2:06.20   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Frederikke Scharling  2010    81          2:06.89   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Rebecca Chaim Daudt  2010    76          2:09.63   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Emilia Hartvigsen  2010    74          2:10.69   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Sophia Arboe Marthedal  2010    73          2:11.50   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
Ella Lindum Andersen  2010              DNS   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
 
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer, Finaler 1 - 8 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Elvera Teilmann  2011    83          2:05.83   
  Lyngby Svømmeklub                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  12:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark