2019-10-15   07:14:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Hvidovre Medley Cup 3

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 21 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 21 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Hvidovre Medley Cup 3    Udskriftsdato  16 marts 2019   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  13:36   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 marts 2019         
 
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Agnes Fast  2006              42.72  EXTRA 
  Hvidovre Svømmeklub  49.83                 
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Victoria Hecht  2008    65          1:03.59   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  59.31                 
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Mikkeline Larsen  2009    141          49.31   
  Hvidovre Svømmeklub  49.46                 
Dicte Rønman  2009    117          52.46   
  Solrød Svømmeklub                   
Isabella Hjortgaard Larse  2009    107          53.95   
  Solrød Svømmeklub  1:01.13                 
Karoline Koch Juhl  2009    106          54.19   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  50.95                 
Mathilde Maria Grydholt  2009    92          56.66   
  Holbæk Svømme Klub                   
Julie Preuss Nielsen  2009    91          56.89   
  Hvidovre Svømmeklub  1:02.79                 
Sofie Pedersen  2009    90          57.09   
  Holbæk Svømme Klub  1:04.28                 
Sofia Lund Østergaard  2009    76          1:00.59   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
Emma Mahs  2009    67          1:02.94   
  Solrød Svømmeklub  1:00.25                 
10  Belinda Flade Larsen  2009    67          1:03.03   
  Hvidovre Svømmeklub                   
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Amalie Vogt Monberg  2010    114          52.81   
  Solrød Svømmeklub  53.23                 
Malea Rosa A Nunez  2010    77          1:00.08   
  Hvidovre Svømmeklub  59.28                 
Johanne Møller Hansen  2010    68          1:02.63   
  Holbæk Svømme Klub                   
Havin Alptekin  2010    60          1:05.39   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 1 - 8 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Emma Due Olsen  2011    28          1:24.27   
  Holbæk Svømme Klub                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  13:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark