2019-10-22   12:09:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Hvidovre Medley Cup 3

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 24 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 24 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Hvidovre Medley Cup 3    Udskriftsdato  16 marts 2019   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  13:54   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 marts 2019         
 
 
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Alexander Agerbæk Nielsen  2007    95          55.20   
  Holbæk Svømme Klub  51.44                 
Toke Hjalholdt  2007    87          56.96   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:00.74                 
Lukas Hitlev  2007              DSQ  DBL bensp ef ven 25 
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:07.28                 
 
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Oscaar Opperfelt  2008    108          52.97   
  Solrød Svømmeklub  51.86                 
Filip Usiewicz  2008    71          1:00.84   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:02.76                 
Asger Gregersen  2008    62          1:03.59   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:02.75                 
 
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Jakob Hansen  2009    93          55.66   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  57.08                 
 
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 1 - 9 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Ozan Efe Usta  2010    65          1:02.70   
  Hvidovre Svømmeklub  1:05.70                 
Henry Karll Jensen  2011    58          1:05.09   
  Glostrup Svømmeklub  1:05.11                 
Silas Argueta Andersen  2010    57          1:05.31   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  1:19.24                 
Rasmus Kohave Sørensen  2010    48          1:09.13   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  1:19.71                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  13:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark