Results for FynRundt 3
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Afsnit1
Resultat Løb 19 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | FynRundt 3 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 18:23 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 26 januar 2019 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk 2 | 0 | Ringe Svømme Klub | 2:06.42 | ||||||
Maria Bech Andersen | 2003 | 30.32 | 30.32 | |||||||
Mathilde Hvidberg | 2007 | 32.26 | 1:02.58 | |||||||
Bianca Skjerning | 2001 | 33.57 | 1:36.15 | |||||||
Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | 30.27 | 2:06.42 | |||||||
2 | Nyborg Piger 1 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 2:07.10 | ||||||
Nina Seirup | 2005 | 31.55 | 31.55 | |||||||
Maja Johanne Pedersen | 2005 | 28.26 | 59.81 | |||||||
Mathilde Nissen | 2004 | 34.02 | 1:33.83 | |||||||
Cathrine Høst | 2004 | 33.27 | 2:07.10 | |||||||
3 | Nyborg Piger 2 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 2:16.63 | ||||||
Klara Amalie Nielsen | 2006 | 33.46 | 33.46 | |||||||
Frederikke M. Christensen | 2006 | 35.04 | 1:08.50 | |||||||
Freya Isabel Christensen | 2005 | 33.50 | 1:42.00 | |||||||
Mathilde Vestergaard | 2006 | 34.63 | 2:16.63 | |||||||
4 | Frem Årgangs Piger 1 | 0 | Frem Odense | 2:17.38 | ||||||
Vigga Londero | 2006 | 33.46 | 33.46 | |||||||
Victoria Juul Larsen | 2006 | 34.39 | 1:07.85 | |||||||
Liva Vangsgaard | 2006 | 34.24 | 1:42.09 | |||||||
Anna Mathilde Kruse | 2006 | 35.29 | 2:17.38 | |||||||
5 | Rsk 4 | 0 | Ringe Svømme Klub | 2:18.39 | ||||||
Thilde Rosen Lundsfryd | 2004 | 30.62 | 30.62 | |||||||
Frida Ploug | 2007 | 35.71 | 1:06.33 | |||||||
Sofie Bak | 2008 | 37.56 | 1:43.89 | |||||||
Maja Rasmussen | 2003 | 34.50 | 2:18.39 | |||||||
6 | O Girls | 2006 | H2Odense | 2:25.94 | ||||||
Mille A. B. Buch | 2006 | 36.59 | 36.59 | |||||||
Mejse Vinther-Okholm | 2006 | 31.54 | 1:08.13 | |||||||
Dagmar Stahl | 2007 | 35.96 | 1:44.09 | |||||||
Atalie R. L. Pedersen | 2007 | 41.85 | 2:25.94 | |||||||
7 | Nyborg Piger 3 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 2:26.22 | ||||||
Louise Kipper Pedersen | 2006 | 37.04 | 37.04 | |||||||
Freja Trasbo Vestergaard | 2006 | 35.56 | 1:12.60 | |||||||
Katrine Elholm Juliussen | 2006 | 38.08 | 1:50.68 | |||||||
Eszter Vad | 2007 | 35.54 | 2:26.22 | |||||||
8 | Rsk 3 | 0 | Ringe Svømme Klub | 2:30.93 | ||||||
Line Vestergaard Hansen | 2003 | 29.51 | 29.51 | |||||||
Thea Keinicke | 2007 | 43.71 | 1:13.22 | |||||||
Caroline Søgaard | 2006 | 43.60 | 1:56.82 | |||||||
Kathrine Hvidberg | 2004 | 34.11 | 2:30.93 | |||||||
9 | Rsk 1 | 0 | Ringe Svømme Klub | 2:31.07 | ||||||
Julie T. Sørensen | 2003 | 30.81 | 30.81 | |||||||
Lærke Rosen Lundsfryd | 2006 | 34.88 | 1:05.69 | |||||||
Sara Lund Larsen | 2008 | 45.35 | 1:51.04 | |||||||
Anne Hansen | 2004 | 40.03 | 2:31.07 | |||||||
10 | Svendborg Piger 1 | 0 | Svendborg Svømme Klub | 2:33.02 | ||||||
Isabella Aurbo Herold | 2007 | 39.54 | 39.54 | |||||||
Lærke D Huusfeldt | 2006 | 36.50 | 1:16.04 | |||||||
Monique Thorbech Hansen | 2007 | 38.17 | 1:54.21 | |||||||
Olivia Funder | 2006 | 38.81 | 2:33.02 | |||||||
11 | Frem Årgangs Piger 2 | 0 | Frem Odense | 2:38.15 | ||||||
Bennedikte Kaae | 2006 | 37.61 | 37.61 | |||||||
Maya K. Alstrup-Lopez | 2007 | 44.84 | 1:22.45 | |||||||
Kim Hanh Vu | 2004 | 37.49 | 1:59.94 | |||||||
Marie Hartmann Johansen | 2007 | 38.21 | 2:38.15 | |||||||
12 | Nyborg Piger 4 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 2:57.24 | ||||||
Laura Rasmussen | 2005 | 38.97 | 38.97 | |||||||
Ellen Gramstrup Madsen | 2010 | 59.14 | 1:38.11 | |||||||
Dicte S. Falkenstrøm | 2008 | 41.27 | 2:19.38 | |||||||
Oceane Cailho | 2008 | 37.86 | 2:57.24 | |||||||
13 | Nyborg Piger 5 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 3:03.88 | ||||||
Sarah Qvist | 2007 | 41.05 | 41.05 | |||||||
Nanna Steen Mühring | 2009 | 47.43 | 1:28.48 | |||||||
Signe Christiansen | 2008 | 44.60 | 2:13.08 | |||||||
Kamilla Hårbøl | 2008 | 50.80 | 3:03.88 | |||||||
14 | Rsk 5 | 0 | Ringe Svømme Klub | 3:08.61 | ||||||
Freja Zaugg Rasmussen | 2008 | 41.78 | 41.78 | |||||||
Mille Lundgreen | 2010 | 1:10.76 | 1:52.54 | |||||||
Ella Broby Henriksen | 2009 | 42.09 | 2:34.63 | |||||||
Freja Linde | 1999 | 33.98 | 3:08.61 | |||||||
- | O Girls 1 | 2006 | H2Odense | DNS | ||||||
Matilde A. B. Buch | 2008 | |||||||||
Maya Grøntved Gilling | 2006 | |||||||||
Cornelia Gardias Peters | 2008 | |||||||||
Luna Gilling | 2008 | DNS | ||||||||
- | Svendborg Piger 2 | 0 | Svendborg Svømme Klub | DNS | ||||||
Ella Krogager Jensen | 2008 | |||||||||
Olivia Funder | 2006 | |||||||||
Freja Knutson | 2006 | |||||||||
Lea Romer Jørgensen | 2008 | DNS | ||||||||
- | Tommerup Piger | 2005 | Tommerup Svømme Klub | DSQ | tyvstart sv. 1 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:23 |