Results for Kempele-uinnit 2019
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Kempele-uinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 tammikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kempele |
|
Tulostusaika |
18:15 |
|
|
Järjestäjä |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 tammikuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m SU T13, T15, Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reeta Ollonen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
35.95 |
1:13.97 |
1:51.01 |
|
2:26.98 |
|
2 |
Sara Seppänen |
2006 |
Oulun Lohet |
|
38.27 |
1:18.89 |
1:59.59 |
|
2:38.54 |
|
3 |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
42.46 |
1:28.65 |
2:15.44 |
|
2:58.56 |
|
4 |
Angelica Kärki |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
43.58 |
1:29.66 |
2:15.67 |
|
2:59.36 |
|
5 |
Elli Hakola |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
43.71 |
1:29.58 |
2:15.54 |
|
3:00.52 |
|
6 |
Anni Moilanen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
43.90 |
1:30.61 |
2:18.02 |
|
3:04.10 |
|
7 |
Emma Ylitervo |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
45.57 |
1:35.57 |
2:26.74 |
|
3:15.47 |
|
8 |
Fanni Törmänen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
46.29 |
1:36.71 |
2:28.68 |
|
3:19.91 |
|
9 |
Sonja Uusitalo |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
48.24 |
1:41.95 |
2:36.90 |
|
3:29.14 |
|
10 |
Janette Sarajärvi |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
48.71 |
1:43.88 |
2:39.58 |
|
3:31.94 |
|
- |
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ülle Harjaks |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m SU T13, T15, Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Helmi Jouhten |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
|
34.10 |
1:10.72 |
1:47.71 |
|
2:24.09 |
|
2 |
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.13 |
1:19.83 |
2:03.16 |
|
2:45.84 |
|
3 |
Noora Aikio |
2004 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
40.13 |
1:23.32 |
2:07.33 |
|
2:51.27 |
|
4 |
Jutta Mört |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
40.32 |
1:25.61 |
2:11.38 |
|
2:55.20 |
|
5 |
Saana Uusitalo |
2005 |
Oulun Lohet |
|
42.15 |
1:27.44 |
2:15.04 |
|
3:01.79 |
|
6 |
Mandi Vuoristo |
2005 |
Oulun Lohet |
|
43.80 |
1:30.53 |
2:18.62 |
|
3:05.11 |
|
7 |
Saga Tuisku |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
44.00 |
1:31.46 |
2:19.80 |
|
3:08.54 |
|
8 |
Pinja Lohiniva |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
44.27 |
1:31.85 |
|
|
3:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m SU T13, T15, Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Immonen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
37.26 |
1:17.60 |
1:58.09 |
|
2:35.24 |
|
2 |
Malla Juutinen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
36.08 |
1:15.49 |
1:56.89 |
|
2:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
19 tammikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö |
Tulostusaika |
18:15 |
|