2019-08-20   17:10:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Prisma-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kirkkonummi    Tulostusaika  18:20   
  Järjestäjä  Gladius Kirkkonummi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 11, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:39.37 2009-11-15 
SE: Matias Koski (1994) 1:43.51 2016-12-07 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Noel Ehrlund  2007  Gladius Kirkkonummi    38.95  1:25.06  2:13.87    3:01.34   
Kaspar Ragnar Markus Varik  2007  Gladius Kirkkonummi    44.70  1:42.31  2:39.70    3:36.52   
Eetu Lahtinen  2007  Gladius Kirkkonummi    47.27  1:46.08  2:49.43    3:48.14   
                     
 
Laji 11, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:39.37 2009-11-15 
SE: Matias Koski (1994) 1:43.51 2016-12-07 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Ivan Gavrilov  2005  Cetus Espoo    34.06  1:13.36  1:55.22    2:36.75   
Totte Teittinen  2005  Cetus Espoo    40.25  1:27.77  2:16.69    3:02.96   
Matti Vahtola  2006  Cetus Espoo            DNF   
                     
 
Laji 11, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 1:39.37 2009-11-15 
SE: Matias Koski (1994) 1:43.51 2016-12-07 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kaius Kulmala  2004  Simmis Grani    33.04  1:08.70  1:45.92    2:21.46   
Yufei Meng  2004  Simmis Grani    33.64  1:10.96  1:48.08    2:22.01   
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004  Cetus Espoo    32.91  1:10.21  1:48.49    2:25.85   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo    33.53  1:12.18  1:51.45    2:32.07   
Niko Silander  2003  Cetus Espoo    40.45  1:29.15  2:19.03    3:06.13   
Alexey Belfer  2000  ORCA Helsinki            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi  Tulostusaika  18:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner