2019-10-24   02:48:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Prisma-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kirkkonummi    Tulostusaika  19:10   
  Järjestäjä  Gladius Kirkkonummi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Ryan LOCHTE (1984) 1:49.63 2012-12-17 
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Onni Rahkonen  2007  Simmis Grani    41.56  1:28.41  2:25.03    3:03.46   
Nikita Rantsev  2007  Uimaseura Helsinki    43.34  1:30.64  2:27.47    3:10.72   
Noel Ehrlund  2007  Gladius Kirkkonummi    43.60  1:37.28  2:38.54    3:24.49   
Joona Korte  2007  Simmis Grani    52.67  1:44.53  2:50.40    3:37.32   
Angelos Toledos  2007  Simmis Grani    50.11  1:45.24  2:52.89    3:38.31   
Eero Hedemäki  2008  Simmis Grani    58.03  1:53.18  2:57.81    3:43.82   
Rron Shala  2007  Simmis Grani    1:02.07  2:05.53  3:06.72    3:56.59   
Mathias Eerola  2008  Simmis Grani            DSQ   
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
Patrik Ventus  2007  Simmis Grani            DSQ   
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Ryan LOCHTE (1984) 1:49.63 2012-12-17 
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Anton Kettunen  2005  Gladius Kirkkonummi    41.08  1:24.90  2:10.44    2:47.45   
Tomi Silander  2006  Cetus Espoo    38.87  1:21.98  2:12.59    2:47.45   
Tomas Lipponen  2005  Simmis Grani    49.14  1:43.28  2:39.27    3:20.64   
Artem Haikara  2005  Cetus Espoo    46.97  1:46.34  2:44.57    3:36.17   
Pauli Rantatupa  2005  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Ryan LOCHTE (1984) 1:49.63 2012-12-17 
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kaius Kulmala  2004  Simmis Grani    37.38  1:19.20  2:05.45    2:41.35   
Yufei Meng  2004  Simmis Grani    35.78  1:17.43  2:08.52    2:45.91   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo    38.93  1:22.67  2:12.72    2:53.00   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi  Tulostusaika  19:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner