2019-08-20   06:05:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Prisma-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kirkkonummi    Tulostusaika  20:21   
  Järjestäjä  Gladius Kirkkonummi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 23, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: Vantaan Metalli Oy 
ME: Matt GREVERS (1985) 48.92 2015-12-12 
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Jan Voloshin  2008  Uimaseura Helsinki    42.69        1:26.07   
Arttu Kaskimies  2008  Gladius Kirkkonummi    57.73        1:58.70   
                     
 
Laji 23, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Sponsori: Vantaan Metalli Oy 
ME: Matt GREVERS (1985) 48.92 2015-12-12 
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tomi Silander  2006  Cetus Espoo    37.70        1:18.84   
Aarne Nuutinen  2006  Cetus Espoo    46.55        1:34.63   
Olli Järvenpää  2006  Cetus Espoo    47.36        1:35.48   
Matti Vahtola  2006  Cetus Espoo    48.97        1:38.40   
Emil Tirkkonen  2006  Cetus Espoo    48.55        1:41.00   
Samu Uljas  2007  Cetus Espoo    54.90        1:49.09   
                     
 
Laji 23, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Sponsori: Vantaan Metalli Oy 
ME: Matt GREVERS (1985) 48.92 2015-12-12 
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Matteus Einiö  2004  Gladius Kirkkonummi    34.18        1:10.32   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo    36.42        1:17.39   
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004  Cetus Espoo    42.33        1:28.37   
Evan Mustonen  2005  Cetus Espoo    43.57        1:28.76   
Pauli Rantatupa  2005  Cetus Espoo    45.57        1:33.49   
Totte Teittinen  2005  Cetus Espoo    48.01        1:39.52   
                     
 
Laji 23, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
Sponsori: Vantaan Metalli Oy 
ME: Matt GREVERS (1985) 48.92 2015-12-12 
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Severi Nieminen  1999  Gladius Kirkkonummi    32.14        1:07.65   
Otso Mäkivuokko  2003  Gladius Kirkkonummi    35.50        1:11.87   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi  Tulostusaika  20:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner