2019-08-24   05:41:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Prisma-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kirkkonummi    Tulostusaika  20:34   
  Järjestäjä  Gladius Kirkkonummi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 24, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: Soraliike Lindberg 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 50.58 2017-08-11 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Taisiya Baindurashvili  2008  Uimaseura Helsinki    38.68        1:23.69   
Anni Kahlos  2008  Gladius Kirkkonummi    40.16        1:26.54   
Marja Anna Siimes  2008  Uimaseura Helsinki    43.26        1:30.71   
Elle Liikkanen  2009  Cetus Espoo    43.87        1:35.17   
Nelly Åström  2008  Cetus Espoo    42.98        1:35.29   
Vilma Päivärinta  2009  Cetus Espoo    50.42        1:47.72   
Aada Tuononen  2009  Cetus Espoo    51.65        1:49.11   
Helena Kujamo  2008  Cetus Espoo    54.30        1:55.93   
Elina Parviainen  2008  Cetus Espoo    56.26        2:00.44   
10  Elsa Mänttäri  2009  Cetus Espoo    59.29        2:03.74   
                     
 
Laji 24, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Sponsori: Soraliike Lindberg 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 50.58 2017-08-11 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Ella Haavisto  2007  Gladius Kirkkonummi    39.00        1:19.33   
Pinja Suominen  2006  Gladius Kirkkonummi    37.20        1:20.50   
Linn Nickels  2007  Gladius Kirkkonummi    38.10        1:21.05   
Emmi Liukko  2006  Cetus Espoo    41.57        1:27.78   
Tanisha Rajani  2006  Cetus Espoo    40.91        1:28.69   
Isla Kalteinen  2006  Gladius Kirkkonummi    42.37        1:30.67   
Lybov Shumeylo  2007  Cetus Espoo    44.56        1:31.79   
                     
 
Laji 24, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Sponsori: Soraliike Lindberg 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 50.58 2017-08-11 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Saana Perkkiö  2005  Riihimäen Uimaseura    32.50        1:06.55   
Ella-Maija Syväniemi  2004  Gladius Kirkkonummi    32.40        1:07.24   
Sini Taskinen  2005  Octopus Lohja    33.40        1:10.15   
Ellen Kivistö  2005  Gladius Kirkkonummi    36.76        1:17.07   
Aava Kiuru  2004  Gladius Kirkkonummi    37.98        1:17.62   
Waula Taimela  2005  Gladius Kirkkonummi    39.94        1:21.69   
                     
 
Laji 24, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
Sponsori: Soraliike Lindberg 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 50.58 2017-08-11 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Siiri Einiö  2003  Gladius Kirkkonummi    29.18        1:01.35   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi  Tulostusaika  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner