2019-10-17   08:43:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Prisma-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kirkkonummi    Tulostusaika  17:00   
  Järjestäjä  Gladius Kirkkonummi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Nikita Dzura  2010  Uimaseura Helsinki    44.82        1:36.51   
Vadim Nikolashin  2010  Uimaseura Helsinki    46.48        1:41.26   
Nooa Koskela  2009  Cetus Espoo    1:03.72        2:02.84   
                     
 
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Samu Uljas  2007  Cetus Espoo    51.57        1:41.67   
Eino Lantto  2008  Cetus Espoo    52.21        1:48.68   
Kaspar Ragnar Markus Varik  2007  Gladius Kirkkonummi    52.09        1:49.84   
Atte Malinen  2008  Cetus Espoo    53.89        1:54.26   
Onni Harja  2008  Cetus Espoo    58.04        2:00.88   
Mario Valero de la Iglesia  2008  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Mikael Kulay  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
Voitto Vuorenjuuri  2007  Gladius Kirkkonummi            DSQ   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa               
                     
 
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Risto Kallström  2006  Cetus Espoo    33.20        1:12.94   
Evan Mustonen  2005  Cetus Espoo    39.28        1:24.63   
Aarne Nuutinen  2006  Cetus Espoo    43.36        1:27.83   
Artem Haikara  2005  Cetus Espoo    42.60        1:35.57   
Aki Eveli  2006  Cetus Espoo    45.16        1:39.57   
Matti Vahtola  2006  Cetus Espoo    46.38        1:41.18   
Niilo Harja  2006  Cetus Espoo    50.66        1:43.88   
Niilo Helkearo  2006  Cetus Espoo    51.92        1:52.26   
                     
 
Laji 5, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
Sponsori: Helsingin makkaratehdas 
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mikael Laakso  1997  Hyvinkään Uimaseura    25.68        56.72   
Henri Koski  2000  Gladius Kirkkonummi    29.62        1:04.19   
Eetu Närhi  1998  Octopus Lohja    30.37        1:05.29   
Heikki Väkeväinen  2002  Gladius Kirkkonummi    32.78        1:10.46   
Kaius Kulmala  2004  Simmis Grani    35.13        1:14.35   
Yufei Meng  2004  Simmis Grani    33.20        1:14.69   
Karri Suuronen  2003  Cetus Espoo    35.01        1:15.75   
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004  Cetus Espoo    35.86        1:18.28   
Mikael Koponen  1986  Helsingin Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi  Tulostusaika  17:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner