2019-09-20   06:08:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viriilit Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Pelkistetty
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:39   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  12 tammikuu 2019         
 
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tuomas Lähdetluoma  1985  Speedo Masters Finland C            25.28   
Kimmo Gadding  1982  Cetus Espoo            25.42   
Tero Matkaniemi  1972  Speedo Masters Finland C            25.62   
Ville Lindfors  1976  Vanders            25.77   
Janne Virtanen  1964  Speedo Masters Finland C            25.87   
Pasi Rönkkö  1970  S.C.Pingviinit            26.04   
Tero Pyrhönen  1972  Cetus Espoo            26.58   
Jussi Kujala  1980  Helsingfors Simsällskap            26.61   
Tommi Kähkönen  1970  Speedo Masters Finland C            26.90   
10  Antti Koskela  1982  UPOT            26.91   
11  Johan Engström  1975  Tuusulan Uimaseura            27.03   
12  Matti Pohjolainen  1987  Hyvinkään Uimaseura            27.13   
13  Pekka Koskinen  1978  Hyvinkään Uimaseura            27.17   
14  Ville Alopaeus  1971  Cetus Espoo            27.25   
15  Jouni Leimukoski  1979  Octopus Lohja            27.44   
16  Tapio Mäkitalo  1970  Speedo Masters Finland C            27.56   
17  Eerikki Rutanen  1972  Helsingfors Simsällskap            27.59   
18  Paavo Miettinen  1977  Cetus Espoo            27.89   
19  Mikko Arponen  1980  Vanders            27.93   
20  Juha Iivonen  1959  Lappeenrannan Uimarit            28.01   
21  Erno Leppänen  1985  S.C.Pingviinit            28.07   
21  Petri Rahko  1965  HTU Stadi            28.07   
23  Tuomas Virtanen  1992  Swimming Jyväskylä            28.16   
24  Timo Narumo  1969  Vanders            28.22   
25  Mikko Viitala  1962  S.C.Pingviinit            28.32   
26  Juhani Hujala  1981  Cetus Espoo            28.70   
27  Mika Pöyhölä  1966  S.C.Pingviinit            29.39   
28  Simo-pekka Torsti  1960  Cetus Espoo            29.47   
29  Aki Kattelus  1972  Cetus Espoo            29.60   
30  Jaakko Lyytinen  1976  Helsingin Uimarit            29.94   
31  Ville-pekka Pirilä  1978  Hämeenlinnan Uimaseura            30.08   
32  Lauri Heikkilä  1964  S.C.Pingviinit            30.43   
33  Jun Kojima  1971  Vanders            30.67   
34  Lauri Multanen  1959  Tornion Uimaseura            31.16   
35  Juha Pakkanen  1960  Vanders            31.30   
36  Olli Ylä-Jarkko  1975  Hyvinkään Uimaseura            31.36   
37  Mauri Johansson  1948  Cetus Espoo            31.80   
37  Vesa Perttula  1981  S.C.Pingviinit            31.80   
39  Risto Helle  1973  Helsingin Uimarit            31.89   
40  Jari Tammisto  1960  Vanders            32.07   
41  Vesa Routarinne  1959  Vanders            32.23   
42  Sami-petteri Pitkänen  1975  Helsingfors Simsällskap            33.09   
43  Sami Uitti  1971  Cetus Espoo            33.20   
44  Lauri Malk  1937  Cetus Espoo            33.45   
45  Pavel Kobychev  1971  Cetus Espoo            33.52   
46  Pasi Koskela  1972  Cetus Espoo            33.91   
47  Eero Elovaara  1956  Cetus Espoo            33.96   
48  Jouni Liljander  1959  Octopus Lohja            34.36   
49  Kimmo Kylmämetsä  1969  S.C.Pingviinit            34.55   
50  Hannu Koivisto  1953  ORCA Helsinki            34.93   
51  Harri Koski  1957  Hyvinkään Uimaseura            35.12   
52  Tauno Vuoristo  1949  Turun Uimarit            36.12   
53  Rafik Neuman  1948  S.C.Pingviinit            38.18   
54  Asko Saarinen  1942  Cetus Espoo            38.92   
55  Juha Koski  1942  Cetus Espoo            40.51   
56  Pentti Keränen  1935  Cetus Espoo            46.53   
57  Perttu Salmenhaara  1977  Helsingfors Simsällskap            53.17   
58  Juhani Soininen  1941  Cetus Espoo            57.64   
Igor Korolev  1985  Cetus Espoo            DNS   
Ilkka Vaahtoranta  1977  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner