Results for Viriilit Vinstat
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Pelkistetty |
Kilpailu | Viriilit Vinstat | Tulostuspäivämäärä | 13 tammikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:39 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 tammikuu 2019 |
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Suvi Pulkkinen | 1988 | Hämeenlinnan Uimaseura | 32.49 | ||||||
2 | Raakel Luoto | 1975 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 34.96 | ||||||
3 | Mari Ääri | 1980 | Aurajoen Uinti | 34.98 | ||||||
4 | Satu Rahkonen | 1977 | Cetus Espoo | 35.26 | ||||||
5 | Elisa Vilhunen | 1988 | S.C.Pingviinit | 35.80 | ||||||
6 | Ira Uusoksa | 1987 | Helsingfors Simsällskap | 35.84 | ||||||
7 | Lotta Rutanen | 1974 | Helsingfors Simsällskap | 38.43 | ||||||
8 | Johanna Kara | 1965 | Cetus Espoo | 39.06 | ||||||
9 | Vladimira Therman | 1985 | Helsingfors Simsällskap | 39.77 | ||||||
10 | Sanna Hokkanen | 1977 | Cetus Espoo | 40.61 | ||||||
11 | Maarit Vainio | 1980 | Aurajoen Uinti | 40.84 | ||||||
12 | Anna Korhonen | 1990 | S.C.Pingviinit | 41.75 | ||||||
13 | Meri Viljanen | 1980 | Hydra Platypus | 41.77 | ||||||
14 | Pirta Hotulainen | 1974 | Cetus Espoo | 41.79 | ||||||
15 | Annika Nieminen | 1985 | Helsingfors Simsällskap | 42.57 | ||||||
16 | Paula Niinimäki | 1981 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 42.80 | ||||||
17 | Satu Hyvärinen | 1967 | Swimming Team Rauma | 42.89 | ||||||
18 | Suvi Purra | 1979 | Cetus Espoo | 43.66 | ||||||
19 | Mari Kasvio | 1970 | Cetus Espoo | 43.68 | ||||||
20 | Jenni Harjuoja | 1977 | Cetus Espoo | 44.31 | ||||||
21 | Jenna Johansson | 1980 | Helsingin Uimarit | 45.85 | ||||||
22 | Anna-liisa Virtanen | 1985 | Hämeenlinnan Uimaseura | 46.13 | ||||||
23 | Kaarina Markkula | 1952 | Cetus Espoo | 48.43 | ||||||
24 | Elina Virtanen | 1962 | Kampuksen Plaani | 49.76 | ||||||
25 | Kerstin Rehnström | 1957 | Ekenäs Simsällskap | 50.16 | ||||||
26 | Elina Luttunen | 1986 | Swimming Team Rauma | 50.49 | ||||||
27 | Minna Kantakoski | 1964 | Cetus Espoo | 52.87 | ||||||
28 | Heli Paalosalo | 1938 | Uintiklubi Nereus | 54.30 | ||||||
29 | Marjatta Koivisto | 1952 | ORCA Helsinki | 1:02.46 | ||||||
30 | Pirkko Siikarla | 1946 | Uintiklubi Nereus | 1:02.50 | ||||||
- | Minttuliisa Markkanen | 1984 | Hämeenlinnan Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 13 tammikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:39 |