2019-12-09   23:35:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:37   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Veera Oila  2007  Vanders    1:21.23  2:49.17  4:18.13    5:45.02   
Emilyn Alexandra Savolainen  2007  Cetus Espoo    1:21.06  2:49.78  4:19.57    5:47.70   
Eevi Hirsi  2007  HTU Stadi    1:22.33  2:53.38  4:25.64    5:55.25   
Vuokko Larjomaa  2007  Cetus Espoo    1:25.30  2:59.19  4:35.77    6:10.18   
Saga Linnosaari  2008  Cetus Espoo    1:31.05  3:05.91  4:40.09    6:10.44   
Armi Hakkarainen  2008  Vanders    1:33.77  3:15.24  4:56.17    6:29.78   
Friida Prittinen  2008  Vanders    1:31.93  3:17.50  5:03.54    6:45.79   
Lotta Turunen  2008  Cetus Espoo    1:36.04  3:20.78  5:04.66    6:45.79   
Tytti Nuorkivi  2008  Vanders    1:38.42  3:27.88  5:19.62    7:06.08   
10  Vanja Ilieva  2008  Vanders    1:43.49  3:43.11  5:42.81    7:38.64   
11  Nora Ilieva  2008  Vanders    1:47.11  3:48.11  5:51.97    7:47.75   
Fiia Immonen  2008  Vanders            DNS   
Jade Brelo  2008  Cetus Espoo            DNS   
Viivi Vainoniemi  2008  Vanders            DNS   
                     
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Milla Strandberg  2005  Vanders    1:09.62  2:23.25  3:36.93    4:51.34   
Essi Ahvenainen  2005  Vanders    1:11.87  2:27.92  3:43.68    4:58.71   
Iina Rissanen  2005  Vanders    1:13.71  2:35.03  3:54.72    5:13.25   
Tatiana Sukhareva  2005  Vanders    1:15.08  2:37.03  3:57.00    5:17.21   
Ada Oila  2005  Vanders    1:16.22  2:38.06  3:59.93    5:20.45   
Milla Kiviranta  2006  Vanders    1:17.51  2:40.46  4:02.48    5:24.03   
Emmi Halonen  2006  Vanders    1:16.54  2:42.06  4:11.46    5:39.22   
Helmi Koikkalainen  2006  HTU Stadi    1:23.92  3:00.29  4:39.47    6:16.78   
Oona Sarlin  2006  Vanders            DNF   
                     
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jennifer Sallinen  2003  HTU Stadi    1:15.24  2:44.32  4:15.30    5:45.17   
Sara Pöllänen  2004  HTU Stadi    1:29.54  3:10.78  4:54.39    6:23.86   
                     
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Noora Kanerva  2000  Simmis Wanda    1:08.32  2:22.58  3:39.03    4:55.09   
Tuisku Grundström  2002  Vanders    1:09.60  2:24.63  3:41.46    4:57.71   
Emilia Sjölund  2002  Simmis Wanda    1:08.43  2:23.68  3:41.15    4:58.64   
Julia Kekkonen  2000  HTU Stadi    1:12.76  2:32.03  3:52.76    5:10.32   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  15:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner