Results for Talviuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Talviuinnit | Tulostuspäivämäärä | 09 helmikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 14:46 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 09 helmikuu 2019 |
Laji 1, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | VANDERS 2 | 1999 | Vanders | 1:53.20 | ||||||
Nina Haltia | 1999 | 29.99 | 29.99 | |||||||
Matias Hjelm | 2002 | 28.41 | 58.40 | |||||||
Vilja Grundström | 2003 | 29.05 | 1:27.45 | |||||||
Eetu Einto | 2001 | 25.75 | 1:53.20 | |||||||
2 | VANDERS 1 | 1995 | Vanders | 1:53.41 | ||||||
Milla Nikkanen | 2002 | 31.10 | 31.10 | |||||||
Tapio Junninen | 1995 | 29.17 | 1:00.27 | |||||||
Kalle Mäkinen | 2002 | 24.30 | 1:24.57 | |||||||
Lilli Louhikoski | 2002 | 28.84 | 1:53.41 | |||||||
3 | VANDERS 3 | 2001 | Vanders | 1:55.64 | ||||||
Kasper Envalds | 2001 | 28.51 | 28.51 | |||||||
Erik Nurmi | 2001 | 28.73 | 57.24 | |||||||
Liinu Louhikoski | 2004 | 29.70 | 1:26.94 | |||||||
Liia Louhikoski | 2001 | 28.70 | 1:55.64 | |||||||
4 | VANDERS IKM 4 | 2003 | Vanders | 2:12.34 | ||||||
Aleksandr Logvin | 2006 | 36.14 | 36.14 | |||||||
Mikko Junninen | 1989 | 32.84 | 1:08.98 | |||||||
Aino Paju | 2003 | 31.51 | 1:40.49 | |||||||
Ada Oila | 2005 | 31.85 | 2:12.34 | |||||||
5 | VANDERS IKM 2 | 2003 | Vanders | 2:13.75 | ||||||
Iina Rissanen | 2005 | 33.34 | 33.34 | |||||||
Joona Lehtonen | 2003 | 34.68 | 1:08.02 | |||||||
Essi Ahvenainen | 2005 | 31.36 | 1:39.38 | |||||||
Aapo Ahlroos | 2004 | 34.37 | 2:13.75 | |||||||
6 | VANDERS IKM 1 | 2003 | Vanders | 2:16.15 | ||||||
Leo Währn | 2005 | 31.60 | 31.60 | |||||||
Milla Strandberg | 2005 | 35.59 | 1:07.19 | |||||||
Sampo Nord | 2005 | 37.70 | 1:44.89 | |||||||
Tatiana Sukhareva | 2005 | 31.26 | 2:16.15 | |||||||
7 | VANDERS IKM 3 | 2004 | Vanders | 2:16.59 | ||||||
Danil Seksenov | 2004 | 30.08 | 30.08 | |||||||
Milla Kiviranta | 2006 | 38.70 | 1:08.78 | |||||||
Rebekka Ritmala | 2006 | 37.85 | 1:46.63 | |||||||
Sami Pönkä | 2003 | 29.96 | 2:16.59 | |||||||
8 | Helsingin Uimarit j´Joukkue 2 | 2006 | Helsingin Uimarit | 2:30.17 | ||||||
Teela Saarentaus | 2007 | 40.84 | 40.84 | |||||||
Otso Heikkinen | 2007 | 38.35 | 1:19.19 | |||||||
Fanni Hynninen | 2006 | 38.32 | 1:57.51 | |||||||
Lasse Niemi | 2006 | 32.66 | 2:30.17 | |||||||
9 | Gladius nuoret 1 | 2005 | Gladius Kirkkonummi | 2:36.92 | ||||||
Noel Ehrlund | 2007 | 43.02 | 43.02 | |||||||
Anton Kettunen | 2005 | 46.26 | 1:29.28 | |||||||
Janika Hinkkanen | 2005 | 34.89 | 2:04.17 | |||||||
Ella Haavisto | 2007 | 32.75 | 2:36.92 | |||||||
10 | Gladius nuoret 2 | 2006 | Gladius Kirkkonummi | 3:05.59 | ||||||
Liine Raantse | 2008 | 52.67 | 52.67 | |||||||
Niko Antman | 2006 | 48.83 | 1:41.50 | |||||||
Voitto Vuorenjuuri | 2007 | 44.56 | 2:26.06 | |||||||
Anni Kahlos | 2008 | 39.53 | 3:05.59 | |||||||
- | Gladius nuoret 3 | 2006 | Gladius Kirkkonummi | DNS | ||||||
Kaspar Ragnar Markus Varik | 2007 | |||||||||
Eetu Lahtinen | 2007 | |||||||||
Pinja Suominen | 2006 | |||||||||
Iida Pahkala | 2010 | DNS | ||||||||
- | Helsingin Uimarit | 2000 | Helsingin Uimarit | DSQ | ||||||
Pauli Salonen | 2003 | 32.58 | 32.58 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 09 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 14:46 |