2019-10-21   21:06:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  17:55   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
Laji 21, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Daniel Kajava  2007  Vanders    40.95        1:22.29   
Otso Heikkinen  2007  Helsingin Uimarit    43.66        1:29.71   
Joonas Keränen  2007  Cetus Espoo    46.56        1:34.83   
Miklas Sarkkinen  2007  Helsingin Uimarit    45.86        1:37.71   
Leo Niemi  2008  Helsingin Uimarit    48.60        1:40.49   
Niilo Kommeri  2007  Helsingin Uimarit    55.64        1:51.87   
Kaspar Ragnar Markus Varik  2007  Gladius Kirkkonummi    55.59        1:53.12   
Otto Vauhkonen  2007  Cetus Espoo            DNS   
Veikko Moilanen  2007  Helsingin Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 21, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Sampo Nord  2005  Vanders    39.49        1:21.23   
Lasse Niemi  2006  Helsingin Uimarit    41.59        1:26.29   
Daniel Guzhov  2006  Vanders    41.70        1:26.80   
Dominic Konstantinov  2006  Vanders    50.38        1:40.15   
Antti Musikka  2005  Vanders            DNS   
Daniel Tapiovaara  2006  Helsingin Uimarit            DNS   
Matias Lehikoinen  2006  Kimito Sportförening rf            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 21, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi    31.58        1:06.74   
Jesse Lintusalo  2004  Vanders    34.73        1:10.77   
Henri Erlund  2003  HTU Stadi    39.50        1:20.64   
Aapo Ahlroos  2004  Vanders    44.67        1:32.28   
                     
 
Laji 21, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tapio Junninen  1995  Vanders    30.13        1:00.20   
Kasper Envalds  2001  Vanders    30.44        1:01.87   
Taneli Lantta  2001  Simmis Wanda    31.35        1:04.15   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  17:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner