2019-09-19   09:06:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:04   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Amos Åberg  2009  Helsingin Uimarit            54.38   
                     
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Noel Ehrlund  2007  Gladius Kirkkonummi            42.63   
Konstantin Terekhov  2008  Vanders            45.65   
Peik Pasanen  2007  Vanders            46.84   
Aron Uggeldal  2007  Kimito Sportförening rf            49.81   
Voitto Vuorenjuuri  2007  Gladius Kirkkonummi            49.85   
Esa Währn  2008  Vanders            49.90   
Matias Väisänen  2008  Tuusulan Uimaseura            51.50   
Otto Harju  2008  Vanders            51.64   
Risto Hyvenen  2007  Simmis Wanda            51.72   
10  Onni Tuohino  2008  Vanders            52.43   
11  Kaspar Ragnar Markus Varik  2007  Gladius Kirkkonummi            52.53   
12  Samuli Liikamaa  2008  Vanders            54.56   
13  Arttu Kaskimies  2008  Gladius Kirkkonummi            54.59   
14  Ville Luukkanen  2008  Helsingin Uimarit            56.63   
15  Teo Valtonen  2007  Vanders            57.90   
16  Eino Tervo  2008  Vanders            58.45   
Arthur Patteri  2008  Vanders            DNS   
Eemil Rissanen  2007  Vanders            DNS   
Kaapo Piironen  2008  Vanders            DNS   
Renaldo Rosental  2007  Helsingin Uimarit            DNS   
Elias Nord  2008  Vanders            DSQ   
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
Juho Risto  2008  Vanders            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Lauri Hänninen  2007  Tuusulan Uimaseura            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Markus Sarre  2008  Helsingin Uimarit            DSQ   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
Ukko-pekka Tuomainen  2008  Vanders            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sampo Nord  2005  Vanders            37.26   
Miska Sarkkinen  2005  Helsingin Uimarit            37.79   
Aatto Korhonen  2006  Helsingin Uimarit            DNS   
Aleksanteri Patrakka  2005  Helsingin Uimarit            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Max Walther  2003  HTU Stadi            33.18   
Sami Pönkä  2003  Vanders            36.00   
                     
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Matias Hjelm  2002  Vanders            28.07   
Eetu Einto  2001  Vanders            30.43   
Matias Blomfelt  2000  Helsingin Uimarit            33.83   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  15:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner